Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Studia


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie skÂłada Âże jak co roku dopadÂła mnie sesja poprawkowa :? Jak co roku znĂłw nic sie nie nauczyÂłem (Salmopol waÂżniejszy jest )Napewno wielu z was studiuje a jak wiadomo studiowanie i nauka w parze nie idÂą :wink: i studia bez oszukiwania i ÂściÂągania teÂż raczej nie przejdÂą. WiĂŞc moÂże sie wspomoÂżemy wzajemnie w tej nierĂłwnej walce z uczeliniÂą przekazujÂąc sobie jakieÂś dobre sposoby na ÂściÂąganie. Wiele ich jest ale moÂże ktoÂś opracowaÂł coÂś nowego i niezawodnego :mrgreen: Pozdro dla wszystkich zmagajÂących sie z uczelniÂą w sesji poprawkowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ÂściÂągi w dÂługopisie - to znaczy masz taki najzwyklejszy dÂługopisk... musi byc przeÂźroczysty.... do srodka wkÂładasz Âściagi.. zalezy tez gdzie masz egzamin i jakie sa siedzonka... zanim profesorek wejdzie na sale na krzeselku przed toba piszesz wszystko to co jest ci potzrebne, ja tak zrobilam na warunku i zdaÂłam za pierwszym podejsciem,a tez to bylo z prosesorka ktora miala przerost ambicji, pozatym miala system ze na kazdym terminie przepuszczala maksymalnie 5 osĂłb. A studiujesz w na polibudzie w K-ce czy w gdzieÂś indziej? [ Dodano: 2005-09-01, 20:09 ]laski zawsze majÂą Âłatwiej bo Âściagi lÂąduja wtedy przyklejone na rajstopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D³ugopis jest OK. Jak ja studiowa³em te¿ z niego korzysta³em. Nawet raz jak skonczylem rozwi¹zywac zadania to doktor poprosi³ o moj¹ pracê ¿eby j¹ sprawdzic a ze nie mial d³ugopisa to poprosil, zeby z praca da³ mu swój. Troche mnie pot obla³ i zrobilo mi sie gor¹co, a poniewaz mnie wczesniej przesadzil do innej ³awki a torba zostala wiec innego nie mialem. Da³em ten. Sprawdzil, wpisal ocene i ... odda³ mi Jeszcze dobrze nie odetchn¹³em z ulga jak kumpela tez skonczyla pisac i on ponownie poprosil o ten d³ugopis (myslalem, ze j¹ zabijê) ale rowniez niczego nie zauwazyl Tak wiêc d³ugopis jest bezpieczny jesli sie nie ma ich 28 jak moj kumpel na jednym egzaminie Spider, jest tylko jeden problem. Moj brat uczy na mechanicznym w Gliwicach i on ten patent zna bo sam go stosowa³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnieje tez taka opcja jesli chÂłop ma wielkie Âłapy to zawsze moze sciage trzymac w tej samej rece trzymac co dÂługopis... i bezpiecznie sobie zagladac... moze stworzymy tutaj taka studencka baze wzajemnej pomocy :?:. Tak na marginesie to potrzebuje jakies materiaÂły z prawa cywilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂżeli na egzaminie moÂżesz mieĂŚ jakiÂś brudnopis ktĂłry sÂłuÂży do liczenia itp. to zawsze moÂżesz na nim napisaĂŚ sobie to co najwaÂżniejusze, ale najwaÂżniejsze Âżeby to co napisaÂłes nie byÂło napisane linijka pod linijkÂą tylko porozrzucane po caÂłej stronie, poprzekreÂślane itd Im mniej skÂładu tym lepie, oczywiÂście ty musisz siĂŞ w tym ÂłapaĂŚ. Ja juz niejeden egzamin w ten sposĂłb przetrwaÂłem. Powodzenia Âżycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider, jest tylko jeden problem. Moj brat uczy na mechanicznym w Gliwicach i on ten patent zna bo sam go stosowaÂł
Ja, jakem brat Moto Christo, potwierdzam co ten napisal. Powiem tez, ze dlugopis jest o tyle bezpieczny, ze sciagajacy nie kreci glowa, nie siedzi w wymuszonej pozycji i nie trzyma dziwnie rak, a takie wlasnie ruchy zwracaja uwage "pieskow" z 30 m (wiem cos o tym) :wink: . Ponadto, powiem wam, ze na mnie osobiscie wrazenie robia sciagi wykonane wlasnorecznie - napisane a nie drukowane a co gorsza (dla zlapanego delikwenta) kserowane. Recznie wykonana sciaga u mnie to okolicznosc lagodzaca - robiac sciage w glowie tez cos zostaje i to sie liczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden egzam przetrwaÂłam w taki sposob,ze miedzy kartkami brudnopisu (miaÂłam taki notatnik) miaÂłam powkÂładane Âściagi. [ Dodano: 2005-09-01, 21:18 ]Kilka linkĂłw:http://www.prawo.akcjasos.pl/index.phphttp://cener.prv.pl/http://www.estudent.pl/http://free.of.pl/o/oksford/indexzim.htmhttp://yourtime.private.pl/student.htmlhttp://studia.korba.pl/http://www.narloch.net/wyklady/wyklady.htmMoÂże komuÂś coÂś siĂŞ przyda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka jestem na polibudzie w £odziza sciaganie patenty by³y juz ró¿netak jak piszecie o tym brudnopisie - dobry sposób sprawdza³em tyle ze informacje na nim delikatnie napisa³em o³ówkiem raczej nie do wy³apania bo z odleg³oœci 1,5 metra nic nie widaÌd³ugopisy s¹ ju¿ u nas spalone po zesz³ym semestrzekiedyœ jeszcze drukowaliœmy œci¹gi na foliach i te¿ by³o super do momentu jak sie nie siedzia³o pod lamp¹ bo wtedy folia odbija³a œwiat³o i nic nie by³o widaÌ nie mówi¹Ì ju¿ o tym ¿e wali³o po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapodajcie jak mam zaliczyc Statystyke
pfiiiiiii
przecieÂż satystyka to pikuÂś
zgadzam sie,szczerze z tym przedmiotem mialam najmniej problemow w tej sesji,a balam sie go okropnie.
ÂściÂąganie
Hmmmmmmmm,dlugopisik-fakt-dobra sprawa.Numer z krzeselkiem tez-jeden egzamin tak pisalam.Natomiast ja najczesciej korzystam ze sciag w rekawach.Harmonijka na niteczce zawsze u mnie dziala.Tylko to tez trza wiedziec co gdzie jest,po ktorej stronie,itp.Dla dziewczyn jest dobry nr ze sciagami na nodze.Niektore sie poswiecaja i ubieraja krotkie spodniczki i pod nia sa sciagi.Jeszcze znam sposob z linijka,ale na studiach to raczej juz nie przechodzi.Chociaz na statystyce mialam niektore rzeczy na niej wyskrobane i przeszlo .To tyle co wiem i znam z doswiadczenia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ja uwa¿am jak ziobu trza przysi¹Ì i siê troche pouczyÌ i wszystko potem gra )i faktycznei ta kase mo¿a zgarn¹c, jeszcze jak siê cz³wiek wkrêci jako przewodnicz¹cy to te¿ dodatkowe pluzy i kasiorka,wiem to bardzo dobrze z praktyki he he.WieÌ pozdrawiam i udanego sci¹gnia:))P.Sha ha co ja pisze jak ja bym siê uczy³ to by by³o nie ma to jak byÌ zdolnym 8) :c :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziewczêta która idzie za mnie na egzam ze STATYSTYKI skoro taki bana³ ^^ ?Ja jestem zdania ¿e starego psa nie nauczy siê nowych sztuczek, wiec skoro nie zaliczylem tego w czerwcu gdy uczylem sie na bie¿¹co to niebardzo widze to w przysz³ym tygodniu gdy ju¿ niebardzo kumam oco wogule chodzi³o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja chcialem sie pochwalic, ze 10min temu przyszedl listonosz i przyniosl mi piekna decyzje o moim dostaniu sie na studia :hooah!: :hooah!: :hooah!: od pazdziernika jestem szczesliwym studentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, wydzial Zarzadzanie i Marketing :mrgreen:no, to mi zostal miesiac takich prawdziwych wakacji 8) sorry za lekki off-topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch, no to gratululuje ... spisz sobie z kim masz wyklady i jak co skontaktuj sie ze mna, mam mnostwo materialow, u mnie na uczelni wykladaja profesorowie z AE, skorzystaj z linkow ktore wczesniej zapodaÂłam... [ Dodano: 2005-09-02, 17:13 ]Angielski mozesz miec z takim kolesiem co pomyka na HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.