Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Boomerang


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kopniesz? przeciez sie umĂłwilismy na sesje  nie pij tyle:P  Suzi mnie lubi  
ej no qrde to mialabyc tajemnica ze robisz zdjecia do tematu o straszydlach, potworach i ufoludkach teraz juz wszyscy wiedza ze bede tam jako glowny przedstawiciel tych gatunkow nio i gdzie ja sie teraz ukryje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fotografuje raczej piĂŞkne rzeczy... lub osoby...
haaaa mam ciee... 8) to dlatego nie zrobiles nam z suzizdjecia ozesz tyy ja cie zaraz... :patyk: i nie ma zmiÂłuj....suzi no ja mysle z enie ebde miala nic przeciwko twej przejdzce ze spuen wie cjesli go poprosisz to mysle ze cie przesmyczy w kazdym bodz razie eja cie kieds przesmycze nie na tej amszynie ale na mojej napewno.kieds... 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fotografuje raczej piĂŞkne rzeczy... lub osoby...
haaaa mam ciee... 8) to dlatego nie zrobiles nam z suzizdjecia ozesz tyy ja cie zaraz... :patyk: i nie ma zmiÂłuj....suzi no ja mysle z enie ebde miala nic przeciwko twej przejdzce ze spuen wie cjesli go poprosisz to mysle ze cie przesmyczy w kazdym bodz razie eja cie kieds przesmycze nie na tej amszynie ale na mojej napewno.kieds... 8)
Ja? ja nie chciaÂłem zrobic zdjecia? chyba mnei z kim pomyliÂłaÂś hehehe to Suzi nie chciaÂła, ale teraz juz mam obiecanÂą sesje hehehehe, jesli chcesz to Tobie tez moge zrobiĂŚ, np za tydzieĂą w czwartek :wink: pozdrĂłffka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? ja nie chciaÂłem zrobic zdjecia? chyba mnei z kim pomyliÂłaÂś  hehehe to Suzi nie chciaÂła, ale teraz juz mam obiecanÂą sesje  hehehehe, jesli chcesz to Tobie tez moge zrobiĂŚ, np za tydzieĂą w czwartek  pozdrĂłffka
qrde aDick Ty tez masz pomysly przeciez to bedzie smiechu warte MANKA zrobimy se fotke we dwie w czwartek zobaczysz!! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? ja nie chciaÂłem zrobic zdjecia? chyba mnei z kim pomyliÂłaÂś  hehehe to Suzi nie chciaÂła, ale teraz juz mam obiecanÂą sesje  hehehehe, jesli chcesz to Tobie tez moge zrobiĂŚ, np za tydzieĂą w czwartek  pozdrĂłffka
qrde aDick Ty tez masz pomysly przeciez to bedzie smiechu warte MANKA zrobimy se fotke we dwie w czwartek zobaczysz!! :mrgreen:
hehehe dwie modelki naraz? whooo whooooo to mis ie podoba :wink: juz sie nei moge czwartku doczekaĂŚ pozdrĂłfka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłem dzisiaj(piatek) w boomerangu zeby zobaczyc "gdzie jak poco z kim"...trafiÂłem prawie bez problemu...szkoda tylko ze tam taki remont drogi...oczywiÂście obowiÂązkowo trafiÂłem na gliniarzy ...stali niedaleko ale ja przecierz przepsiowo smigam...to tylko sie popatrzeli....miaÂłem maly problem zeby dojechac na sam parking bumerangu ...(przez te wykopy) ...wiec sobie darowalem...ale juz wiem gdzie co i jak...wiec w czwartek byda! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.