Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Boomerang


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj bylismy z Danielosem w Boomerangu....Niestety chyba oboje juz tam nie pojedziemy. Zadnej rewelacji, no oprocz Kris'a ktory dal maly popis swoich umiejetnosci. Podjechalismy, napilismy sie oranzady i z powrotem Zadnej motocyklowej atmosfery nie bylo Genrelanie mozna bylo jechac od razu nad jeziorko sie wykapac Bylby lepszy pozytek w tym upale Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, teraz tylko forumowa elita tam przyje¿d¿a 8) ostatnio by³o nas chyba 7 czy 8 osób z forum, a gdze reszta? ja nawet na rowerze przyjecha³em, bo mia³em chcwilowy brak paliwa.Jestem prawie pewien, ¿e kolejne miejsca spotkaù tak samo siê 'przejedz¹' i strac¹ popularnoœÌ, tylko jedna osoba stwierdzi, ¿e przyje¿d¿aj¹ tylko dresy i pozerzy, a reszta pójdzie w tym samym kierunku. Trzymajcie siê jednego miejsca, a udowodnicie, ze jesteœcie zgran¹ ekip¹. Nie ma te¿ nakazu, ¿eby tylko 'tam' jeŸdziÌ, ale nie gadajcie g³upot, ¿e zaczyna kich¹ zalatywaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam siĂŞ z KudÂłatym.A to Âże nie za duÂżo motorkĂłw byÂło to trzeba przyznaĂŚ Âże tak jest i nie wiem od czego to zaleÂży Âże raz jest wiĂŞcej(np przed wyjazdem na Ostrave i na SÂłowacje,czasem nie ma kaj moto postawiĂŚ) a czesem w sumie jest 5 motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, teraz tylko forumowa elita tam przyjeÂżdÂża
Jaka elita ??
Cytat:zaczyna kichÂą zalatywaĂŚ
To moja prywatna opinia i pĂłki co tego sie trzymam Nikogo przecieÂż nie naklaniam i nikomu nie odradzam, proste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher a ty tam byles?
Pewnie,Âże byÂłem
Trzeba bylo podejsc zagadac  Bysmy sie stukneli pokalami z "oranzadka"  
Niestey nie byÂłbym w stanie Was rozpoznaĂŚ gdybyÂście stali przy motocyklach to co innego, ale ja to w ogĂłle nieÂśmiaÂły i wstydliwy jestem WidziaÂłem Wasze motocykle, ale nie chciaÂłem na nie wsiadaĂŚ i bujaĂŚ nimi i wydawaĂŚ dÂźwieki typu: brum brum, Âżeby Was przywoÂłaĂŚ MoÂże nastĂŞpnym razem siĂŞ jaks zgadamy
a ja mysle ze troszke dalej jest ok, mysle o CHudowie tam jest spokojniejsza atmosfera jest cisza, jest ognisko i luzik przyjezdzajcie do Chudowa
Tak w Chudowie jest zdecydowane lepsiejsia atmosfera, ale w czwartek tam zajecha³em i niestety ¿adnej znajomej twarzy nie spotka³em. M¿e dlatego,¿e by³o juz nieco póŸno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Nie wiem jak wy ale ja mieszkam 200m od bumerangu a na zloty chodze o 2002 roku. Z moich obserwacji wynika :mrgreen: :-rok 2002 - zajeboza, sporo motocykli, konkretne gumy, zero gliniarzy i stosunkoiwo malo dresow-rok 2003 - podobnie do 2002, coraz wiecej ludzi dzidujacych na coraz ciekawszych maszynach (byly ze 3-4 gleby), sporadyczne akcje policji (pierwsza masowa pacyfikacja pod koniec sierpnia ), niestety juz full dresiarstwa-rok 2004 - wyraznie mniej maszyn niz kiedys, choc nadal sporo, dresy full juz od pierwszego zlotu, policja tak samo na miejscu juz od marca, ogolnie stopniowo coraz gorsze zloty-rok 2005 - rozje***** droga, brak miejsca do dzidowania, malo dresow, malo motocykli, ogolnie beznadzieja, pierwsze zolty forumowiczow :mrgreen: nadzieje na lepszy sezon 2006 :mrgreen: Za uwage dziekuje mgr inÂż. hab. doc. dr prof. DJ ks. Zimer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.