Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Boomerang


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

smdc no coz trza sie kiedy z tobo umowic i fruuu..zaÂłatwi sie jakos:) te zbym poznala cie...yamaszka no coz fjaniee ze doloczylas go grona bywalcĂłw mam nadzieje z enie byl to pierwsyz i ostatni raz i z ebedziesz sie czesciej pokazywac 8) baa i z czasem moze nawet wiecej mowic :roll: twa nie smialosc nie ma taka zÂła gorzje jakbys byÂła tka stuknieta ja JA (mam nadzieje ze sie nie rpzestrasila si nie zraziÂłas) no ale ....bez kija nie podhcodz :patyk: (jak ja lubieten obrazek) no bo nie wiadomo co mi odbije DAMY RADE!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) [ Dodano: 2005-06-16, 22:53 ]coc co co?????????????? co madzia zas nabroiÂła?>. byÂła haja??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skalara zawialo i prawie obalilam sie na "mojo"suze zn.Spuna uff...ale urataowalam sieee...z pomoco mezczyzn  hihihi.....
hehe MANKA kazdy wie jak to bylo a i dobrze ze suzi uratowal Spun
motomanka, ......jak bedziesz w sobote to ci opowiemy  :wink:  [ Dodano: 2005-06-16, 23:23 ]Madzie poprostu twrada jest tylko byÂło  "wyprzedÂź go wyprzeÂź"........i  ........<FUCK YOU> :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
i bardzo dobrze zrobila!!!!!!!! co za.......... p.alant tam jechal
A Suzi co do tego kasku no nieiwem nieiwem jak to bĂŞdzie z podziekowaniem  
BOA sie cos wymysli... a i tak mi wisisz jeszcze solowe na gitarce ))
, nio dziĂŞkujĂŞ za chĂŞĂŚ pomocy, mam nadziĂŞjĂŞ Âże z czasem bĂŞdzie coraz lepiej !!
no ba jasne ze tak juz po sobocie bedziesz calkiem odmieniona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, musimy za³o¿yÌ zespó³ to dopiero bedzie ogieù .....
hehe zespol powiadasz... no czemu nie tylko wiesz taki co nikt Nas nie uslyszy bo mi bedzie siara :P
ja teÂż byÂłem, Chrisowi zdjecia zrobiÂłem, ludzi przywitaÂłem i pojechaÂłem
i straszyles coniektorych tym aparatem wariacie jeden CI sie jeszcze oberwie za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.