Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Boomerang


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aniu nastĂŞpnym razem pizza tylko dla dwojga, bo jakoÂś znĂłw gÂłodny jestem.
Trzeba bylo dojesc frytkami :mrgreen:
DojadaÂłem, ale jesli chodzi o frytki, to robiĂŞ z 5 kilo ziemniakĂłw i z kumplem to pochÂłaniamy bezproblemowo, a ile razy jeszcze potem sie na hamburgery skakaÂło.....mnie lepiej kupiĂŚ moto niÂż zywic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale fajnie znowu wsrod Was oszolomy ! az mi siem lepiej zrobilo 8) Anula - cala przyjemnosc po mojej stronie ! szkoda ze jeszcze pare osob brakowalo, ale mysle ze tez niedlugo ich zobacze, zrobilem dzis prawie okragle 200 km i juz troche doraznie zaspokoilem glodzik jezdzenia po dwu miesiecznej abstynencji (detox hehe...)pozdrawiam wszystkich, Maciek "Bomba"kurde, to naprawde nie ja wyzarlem te frytki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bylam po malych przezyciach PKS dojechal dziekuje za swietna jazde do domciu.. heh nie ma jak MADZIA i suzi w kacholach na tylnich siedzeniach samochodu skladajace sie w zakrety przez okno :Pdo nastepnego razu aaaa i JACEK rekawiczki juz sa moje ^^ KUDLATY nastepnym razem czekam na to suzi na moim placu SAINT a TY normalnie to za to rozpychanie sie i popychanie to keidys oberwiesz, tera zmnie szlapki bola od tego chodzenia tam i spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jassne 8) rozruchaliÂśmy ca³¹ okolicĂŞ, wszystko co siĂŞ rusza i wystaje ponad ziemiĂŞ przynajmniej na 160 cm  :D  :lol:
Wicher tez troche zadymil jak odjeÂżdÂżaÂł :mrgreen: NastĂŞpnym razem bĂŞdzie wiĂŞcej kurzu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacza hehe okej nastepnym razem bierzemy po 8 zloty i sie sami najemy  :lol::D
Ja dopiero bede za 2 tygodnie, bo w ten czwartek egzamin z SI mnie czeka, wiĂŞc codziennie odkÂładaj 1 zl na pizze
Maciek nie kÂłam, Âże to Ty ich nie wyzarÂłes, ja juz wszystko widzialam  :mrgreen:  :lol:
A ja nie bĂŞdĂŞ pisaÂł, kto je wyjadaÂł Winny siĂŞ tÂłumaczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.