Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RYBNIK :)


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej ludziki wielkie dzieki ze nie zawiodliscie!! jestescie WIELCY!!!panom ze starzy miejskiej powiem tylko jedno "wy nie wiecie kim jest moj tata?":P ARCZI i SARGON wielkie dzieki za przygarniecie no i KUDLATY Tobie za niezapomniana przejazdzke a i w ogole MADZIA zostan z NAMI!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec moze i ja wtrace teraz swoje zdanie :wink: Kocham Was :!: :!: :!: dziekuje Wam za wszystko!!!Ja juz sobie teraz nie potrafie wyobrazic zycia bez Was a co dopiero póŸniej!!! Jestescie wielcy 8) Wiecie co mam nadzieje,ze o mnie nie zapomnicie Powodzenia Dla Wszystkich Ja o Was nigdy nie zapomnê :verycool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz dobiÂłem do mojego kartonu :mrgreen: ................impreza byÂła ÂŚWIETNA !!!!!! ...............a zdjecia sa jeszcze lepsze jutro zamieszcze je na forum ......tzn. dzisiaj :wink: Madzia trzymaj siĂŞ i nie zapominaj o nas !!!!!!......... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super imprezka, ani przez chwile sie nie nudzilam Madziu, my teÂż CiĂŞ bardzo kochamy i nigdy o Tobie nie zapomnimy, zresztÂą co tu do zapominania, zobaczysz ten rok szybko minie, ani siĂŞ obejrzysz, a juz bĂŞdziesz ÂśmigaĂŚ z nami na swoim moto DziĂŞkujĂŞ Davce i Gadgedowi za transporcik, kochane z Was chÂłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale byÂło zajefajnie :!: :!: :!: imprezka pierwsza klasa suzi, spisaÂłaÂś siĂŞ na medal Madzia Kawabusa, my Ciebie teÂż kochamy, ale to chyba juÂż wiesz i nie martw siĂŞ, nie zapomnimy na pewno bĂŞdziemy pÂłakaĂŚ za TobÂą jak Ty wczoraj na nasz widok a panom straÂżnikom miejskim to trzeba ÂżyczyĂŚ udanych interwencji, bo wczoraj u nas to chyba nie mieli lekko z takÂą zgrajÂą psychopatĂłw "proszĂŞ nie robiĂŚ zdjĂŞĂŚ" hahahaha bĂŞdzie jego wredna mordka na forum teraz kogo naleÂży unikaĂŚ :wink: Maisha, to TwĂłj Âśpiew ich do nas zwabiÂł, dÂźwiĂŞczny i delikatny gÂłos byÂł jak magnes, przykuwaÂł uwagĂŞ 8) nie wiedziaÂłem, ze masz takie zdolnoÂści wokalne fajnie :Off-Topic: accord, wÂłaÂśnie parĂŞ minut temu przejechaÂłeÂś pod moimi oknami, ach te dudnienie :Off-Topic: a imrezy moÂżnaby robiĂŚ czĂŞsciej, tylko kto to zniesie finansowo a moze komuÂś jeszcze strzeliÂło do gÂłowy wyjechaĂŚna dÂłuÂższy czas? mozemy go poÂżegnaĂŚ w przyszÂłym tygodniu 8) najlepsze jednak byÂło na koniec Madzia Kawabusa spaliÂła gumĂŞ na moim maleĂąstwie 8) 8) 8) na kolana jeÂłopy przed MadziÂą a ja pierwszy raz zrobiÂłem uÂślizga na zakrĂŞcie na VFce i to jakiego fajnego, prawie jak Rossi, prawie, bo ja nie miaÂłem go w zamiarach, ale maÂło siĂŞ nie posikaÂłem z radoÂści szkoda tylko, ze jechaÂłem ostatni i nikt tego nie widziaÂł :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kud³aty nie do dao³êœ, ¿e po Kotwicy przenieœ³iœmy siê (znaczy Ja, Ty , Arczi Gadget,Skalar) na druga impreze gdzie by³a Madzia no i to palniee gumy pod koœcio³em i do PIEK£A :D By³o superMadzi, a Ty po prostu masz talent do jazdy na motocyklu i palnia gumy, szkoda tylko,zê twój s¹siad mia³ sypialnie tam gdzie staliœmy i mu przeszkada³o warioiwanie,ale jazda by³a przednia )no i przeja¿d¿ka na jawie w trzy osoby i jako kierowca Madza. 8) Wiêc nie zapomnimy o Tobi i te¿ Cie kochamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.