Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RYBNIK :)


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leon, to Ty tam byÂłeÂś  kuna i ja Cie nie poznaÂłam, czy poznaÂłam i o tym nie wiem, Âże toTy
Maisha bylem bylem nawet sie pzrywitalem z Toba ale moze nie pamietasz no coz tyle Przystojnych facetow tam bylo Ale co sie odwlecze to nie uciecze(czy jak sie to mowi) zapewne jeszce nie raz sie spotkamy na jakies imprezce badz zlocie [ Dodano: 2005-06-23, 18:03 ]o kutwaaaaaaaaaaaaa jak ja wygladam na grupowym zdjeciu masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, jeszcze dwa pliki wrzuciĂŚ musze do caÂłoÂści wiec jak wszystko Âściagniesz to zbadaj to czy funguje wszsytko i niema jakiÂś problemĂłw [ Dodano: 2005-06-23, 20:07 ]c.d [ Dodano: 2005-06-23, 20:09 ]NO TO JUÂŻ WSZYSTKO TROCHE SIĂ ZAKRECIÂŁEM :mrgreen: ............ [ Dodano: 2005-06-23, 20:26 ]ALO...............ZARAZ WRZUCE WERSJE....MOZNA POWIEDZIEĂ BARDZIEJ ÂŁATWIEJSZA DO ROZPAKOWANIA.....................BO PRZY TEJ PIERWSZEJ SIE TROCHE ZAMOTAÂŁEM............ .........ALE TEZ JEST DOBRA KTO UMI JÂĄ ROZPAKOWAĂ :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-23, 20:28 ]Ale namieszaÂłem chyba siĂŞ tu nikt nie polapie o co mi chodzi [ Dodano: 2005-06-23, 20:46 ]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WERSJA POPRAWIONA .........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1.......QRUCA FUKS ALE SIE NAROBIE CHYBA NA NASTEPNY RAZ BEDE CYKAÂŁ MNIEJ ZDJEĂ :roll: [ Dodano: 2005-06-23, 21:03 ]Ludzie wybaczcie Âże tak namieszaÂłem .....a wiec tak pliki pod nazwa : 1. 2. 3. 4. 5. Pozegnanie Magdy....sÂą wersjÂą poprawionÂą !!!!!!!!!!!!!!3 pliki od doÂłu bez numeracji (1,2....).......sÂą dalszÂą czĂŞÂścia ze strony poprzedniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff wreszcie udalo mi sie dotrzec do domciu i zajrzec tutaj...tak wiec chcialabym bardzo ale to bardzo WSZYTSKIM podziekowac za organizacje imprezki gdyby nie wy to by ona sie nie udala!!nie bede imiennie bo za duzo WAS - jeszcze raz wielkie dzieki!!MADZIA mam nadzieje ze nas nie zapomnisz i nie wymienisz nigdy na lepszy model )a i co za................ tutaj daly moj ryjek ludzie troche szacunku dla oczow innych!! wezcie to wywalcie bo se siare robicie!! mam nadzieje ze do zobacznia na kolejnych imprezach aaaaaaaa i przepraszam za wgniecienie w dachu ale jak taka masa sloniowa jak moja siada to sie prosze nie dziwic mam andzieje ze zostanei mi to zapomniane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i co za................ tutaj daly moj ryjek    ludzie troche szacunku dla oczow innych!!  wezcie to wywalcie bo se siare robicie!!  
Teraz suzi, masz pewne jak w banku Âże bedziesz miala zdjecie na kazdym zklocie i bedzie ono na forum wrzucone wiec strzesz sie mnie i mojego aparatu bo ci e bede przesladowaÂł jak tak dalej bedziesz go unikac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-23, 23:01 ]
ja pitolĂŞ, BOA6, ale tego tu nawrzucaÂłeÂś  3 dni to bĂŞdziemy ÂściÂągali  
przynajmniej bêdziesz mia³ co robic przez weekend ...............a tak na marginesie to juz czeœÌ wycio³em zdjeÌ :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi alez skÂąd, byÂło Âświetnie i wiĂŞcej takich imprez   ale oczywiÂście nie poÂżegnalnych, od dziÂś forumowicze majÂą zakaz wyjazdu za garanice  I wielkie ukÂłony w twojÂą strone za wszystko.  a mama i tak jest the best  
no wlasnie zakaz WYJAZDU!! :x :x zadne uklony nic nie zrobilam sami sobie zrobiliscie eee mama?? o mamie tez tam mowilam bo ja myslam ze grozilam moim slawnym tata : jejciu to ja juz nawet mame naslalam na panow policjantow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.