Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jak jechaĂŚ z plecaczkim:)


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no nie...tyle razy mnie widzialas i nie pomachalas  :cry:  straszne... zeby mi to sie juz wiecej nie powtorzylo  :wink:  :P
dobra to tym razem jak Cie spotkam to sie rzuce przed motor...Âżebyc sie zatrzymal...:P:P...albo odrazu Ci go podkradne bo czesto widze jak twĂłj motor stoi na Chopina zboq, bez....czego...?:D:D...plecaczka rozumie...:D:P
Zatrzymam siĂŞ na bank
nom to wiesz, jakas przejazdzka wstepna, albo cosik...jak juz sie zatrzymiesz....:D:D...zobaczysz jaki to ze mnie "zdolny" plecaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymam siĂŞ na bank
nom to wiesz, jakas przejazdzka wstepna, albo cosik...jak juz sie zatrzymiesz....:P:P...zobaczysz jaki to ze mnie "zdolny" plecaczek
Trzymam Cie za sÂłowo Âże pokaÂżesz jaka jesteÂś zdolna PrzejaÂżdÂżka wstĂŞpna to wiem co to jest, ale co to jest to "albo cosik" :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale zboczony post mi wyszedÂł :P:PNom ja miaÂłam caÂłkiem co innego na mysli np yo cosik czyli lookniecie albo zmacanie motora (nie mam nic zboczonego na mysli )...a przejazdzka wstpena czyli bardzo ale to abrdzo kce sie przejechac na twoim motorq Wicher, ma racje nic nie bed ejuz tlumaczyc...przekonasz sie w ktorce jak bedzisz na tyle odwazny...:P:DNom pewnie ze pokaze jaki ze mnie je plecaczek...:D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to tym razem jak Cie spotkam to sie rzuce przed motor...Âżebyc sie zatrzymal...RazzRazzRazz...albo odrazu Ci go podkradne bo czesto widze jak twĂłj motor stoi na Chopina WinkWinkWink
Wystarczy pomachac , poskakac i potupac pare razy nozka (tak zebym zauwazyl) i napewno sie zatrzymam ... po co odrazu tak drastyczne srodki stosowac... jeszcze owiewki by mi sie polamaly i co wtedy... :wink: pozdrowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mangus, nie ma nic a nic zboczonego na myÂśli  :wink:  ale pamietaj Manga liczy sie tylko jazda bez pedaÂłowania  
Nom wlasnie eRbe przeÂżyÂł to i chyba zle nie byÂło...:P:D...eRbe i bez koÂła zapasowego
Wystarczy pomachac , poskakac i potupac pare razy nozka (tak zebym zauwazyl) i napewno sie zatrzymam  :P ... po co odrazu tak drastyczne srodki stosowac... jeszcze owiewki by mi sie polamaly i co wtedy...  :D  :wink:  pozdrowka
oszty...!...:D:P....pomacham masz to zapewnione ....jak bedzie maÂło ludiz to moge tupac Anushka, nom a jak od czegos wreszcie sa skrĂłty :D:DPs..jakby mnie ktos straciÂł jako plecaczek to ma przekichane....:D:P...ino niech sie nie zapomni po mnie wrocic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WracajÂąc do tematu Styl jazdy z plecaczkiem zaleÂży w duÂżej mierze od plecaczka. Kilka tygodni temu z plecaczkiem debiutantem zrobiÂłem ponad 230 km. O dziwo jechaÂło siĂŞ caÂłkiem dobrze. Plecaczek nie przeszkadzaÂł, tylko trochĂŞ marudziÂł przy wiĂŞkszych prĂŞdkoÂściach NajwaÂżniejsze jest to, Âże po powrocie plecaczek byÂł zadowolony i ciÂągle mu maÂło Najlepiej poinstruowaĂŚ plecaczka przed wyjazdem co mu wolno robiĂŚ a czego nie wolno i jak siĂŞ ma zachowywaĂŚ.Na poczÂątku lepiej nie paÂłowaĂŚ, w szczegĂłlnoÂści gdy plecaczek pierwszy raz plecaczkuje .... Delikatnie braĂŚ zakrĂŞty..Na wertepach (przejazdy kolejowe) dupcia delikatnie do gĂłry (dobrze by byÂło gdyby plecaczek zrobiÂł to samo)JeÂśli chodzi o trzymanie siĂŞ plecaczka, to moim zdaniem najlepiej gdy jednÂą rekÂą zÂłapie siĂŞ uchwytu a drugÂą obejmie w pasie kierowcĂŞ. Przy takim uchwycie w czasie gwaÂłtownego hamowania plecaczek nie lÂąduje caÂłym ciĂŞÂżarem na plecach kierowcy, co w przypadku kierowcy rasy mĂŞskiej ma niebagatelne znaczenie :mrgreen: ( oszczĂŞdza uciskania pewnych miejsc kierowcy o zbiornik paliwa)To tyle moich wywodĂłw w tej materii Pewnie to wszystko byÂło juÂż powiedziane, ale nie chce mi siĂŞ ÂśledziĂŚ caÂłego wÂątku od poczÂątku (ale mi siĂŞ rym zrobiÂł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.