Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jak jechaĂŚ z plecaczkim:)


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do mojego plecaczka, to skÂąd masz takie informacje  Pozatym juÂż nigdzie ze mnÂą nie jedzie bo tylko zamieszanie robi   (joke)
ARCZI... a skad moge miec??? jasne ze od plecaczka :mrgreen: jak mozesz mowic ze zamieszanie robi... nie zansz kobiet przeciez z nami tak zawsze jest ktora nie robi mi powiedz musisz ja zabrac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja coœ teraz napiszê wczoraj (niedziela) by³em na DSD w Bytomiu na Trialu. Moja mama wysz³a z propozycj¹, ¿ebym j¹ tam zabra³ na moto i ... sam nie wiem co myœleÌ. Siedzia³a grzecznie i nie próbowa³a w jakikolwiek sposób dawaÌ mi do zrozumienia,¿e za szybko czy coœ Bo wiecie jak to matki - zwolnij! jedziesz jak wariat! itp. Przewioz³em mamuœkê z ró¿nymi prêdkoœciami i na koniec mi powiedzia³a, ze bardzo fajnie siê jecha³o, tylko te drogi s¹ takie dziurawe :| No ja sie nie dziwiê. Komfort to na naszych drogach nie jest czymœ na wysokim poziomie, a pasa¿er na takie coœ zwraca uwagê.I tutaj to, co najwa¿niejsze po przyd³ugim wstêpie Omijajcie wszelkie dziury i cokolwiek, bo na koniec plecak powie, ze jeŸdzicie jak traktorzyœci po ka¿dej dziurze i ka¿dym guliku 3mcie siê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczegolnie wazne, ze ludzi jezdzacych po lasach i ogromnych dziurach
A po co Ty do lasu na moturze jeÂździsz jako pasaÂżer?? :mrgreen:
hahaha po co to sie musisz Jacka spytac heheheale tak na serio to tak jest poprostu krocej do domu
Nie mow Ania ze Ci sie nie podobalo ubaw po pachy !! hehe a to ze blizej do domu to sprawa podrzedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jazdy bez plecaczka sobie nie wyobraÂżam. OczywiÂście, ze czesto jezdze solo i wiadomo ze jest to przyjemniejsze i mniej odpowiedzialne, ale moj plecaczek to moja druga polowa i traktujemy jazde na moto oboje z rowna pasja. Ona ma frajde z kupowania gadzetow, ubran itp. a ja ciesze sie ze ona nie pasjonuje sie predkoscia czy szalenstwami tylko po prostu jazda ze mna do wspolnego celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja tam jazdy bez plecaczka sobie nie wyobraÂżam. OczywiÂście, ze czesto jezdze solo i wiadomo ze jest to przyjemniejsze i mniej odpowiedzialne, ale moj plecaczek to moja druga polowa i traktujemy jazde na moto oboje z rowna pasja. Ona ma frajde z kupowania gadzetow, ubran itp. a ja ciesze sie ze ona nie pasjonuje sie predkoscia czy szalenstwami tylko po prostu jazda ze mna do wspolnego celu...  
Kurde, jak bym czytaÂł Romeo i JuliĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde, jak bym czytaÂł Romeo i JuliĂŞ
Romeo i Juliê... dobre dobre...No co sie nabijasz :mrgreen: :?: Mam paru znajomych, których wybranki ¿ycia b¹dz ich rodziny nie podzielaj¹ entuzjazmu do dwóch kó³ek i bywa ze goœcie przegrywaj¹ takie konfrontacje. Zreszt¹ moja Julia jest za to zazdrosna o moto. Cytat "Juli" z jakiegos zlotu, gdy w srodku imprezy poszed³em posiedzieÌ sobie po prostu na bajku:"MO¯E BYŒ TAK KIEDYŒ NA MNIE Z TAKIM B£YSKIEM W OKU SPOJRZA£" pozdro. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.