Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jak jechaĂŚ z plecaczkim:)


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez wole spokojnie i sensownie,ale szkoda by byÂło forumowego kolegi:)A wracajÂąc do tematu plecaczka, to po moich osobistych doÂświadczeniach kierowca jak zaczyna wariowac to niech uprzedzi plecaczek przed tym bo moÂż esiĂŞ to nie za ciekawie skoĂączyĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca jak zaczyna wariowac to niech uprzedzi plecaczek przed tym bo moÂż esiĂŞ to nie za ciekawie skoĂączyĂŚ.
nie trzeba koniecznie wariowaÌ, ja przy zwyk³ym ruszaniu ze œwiate³ zgubi³bym kole¿ankê, bo ta siê zagapi³a na jak¹œ wystawê z ciuchami i nie wiedzia³a, ¿e ju¿ zielone czasami to plecak musi zadbaÌ o siebie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to jakbyÂś kiedyÂś jechaÂł i bedziesz widziaÂł dziewczyne ktĂłra do ciebie macha rÂączkÂą to wiedz ze to wÂłasnie Manga,    :P
Ej no eRbe...cicho...bo sie wtedy nie zatrzymia...:D:P...albo kajs trzasna po drodze...NICO DRAG, ja wszystko stawiam na prostych zasadach, przejazdzka na motorze bez konsekwencji ...nie no zartuje ...ale jak bedziesz przejezdzaÂł przez ÂŁaziska to nie zapomnij o takiej Mangusi...:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups sprostowanie do moich poprzednich postĂłw, kurcze zaczne uzywaĂŚ polskich literek bo czasem naprawde nie da sie przeczytaĂŚ tego co nabazgrole, mi siĂŞ rozchodziÂło Âże to Ty siĂŞ nie zatrzymiecie ..albo kajs trzasniecie przez przypadek po drodze, jak wam pomacham...jeszcze raz przepraszam za pisowanie i literĂłwki, wybaczcie chyba zainwestuje w Mistrza Klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom czy mile to ja nie wiem.....a machac to chyba machma kazdemu na motorze kto przejezdza przez ÂŁaziska ..nie no zartuje pierw ostrzege ze pomacham...prawda eRbe....postow pisze dosc duzo nie tylko na tym forum..ale jakos zawsze coÂś...mi nie wyjdzie i ta literowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erbe, widziaÂłam....ale na szczescie nic CI sie nie staÂło Skalar, nom to ja pomacham bo twĂłj motorek doÂśc czesto widze...:P:D..ale ostrzegam Âżeby zdziwinie, zaskoczenia ani tym podobnego nie byÂło...:P:P...ja nie kce miec nikogo na sumieniu NICO DRAG, trzymi Cie za sÂłowo Âże sie zatrzymiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej Very Happy
Ty tu nie podgrzewaj atmosfery :wink:
Skalar, nom to ja pomacham bo twĂłj motorek doÂśc czesto widze...Very HappyVery HappyVery Happy..ale ostrzegam Âżeby zdziwinie, zaskoczenia ani tym podobnego nie byÂło...RazzRazzRazz...ja nie kce miec nikogo na sumieniu
no nie...tyle razy mnie widzialas i nie pomachalas straszne... zeby mi to sie juz wiecej nie powtorzylo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.