Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

EASY RIDER PARTY - MYŚLENICE


Miesko69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz po powrocie z parady okladali goscia lawka a w nocy byly 2 bojki  :doh:  I tak na kazdym zlocie....
Przy tej, ktora byla zaraz po paradzie bylem, coz, w tym przypadku koles sam tego chcial.Co do zlotow organizowanych przez MC, jedyne w miare bezpieczne to te, ktore organizuja wlasnie RRsi, bo to oni wtedy pilnuja porzadku.Ale generalnie, nie sa to juz te zloty, ktore byly pare ladnych lat temu, gdzie kazdy z kazdym normalnie rozmawial, pil browara i ogolnie atmosfera byla rzec mozna przyjacielska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,a ja mam inny plan jeœli ktoœ ma ochote. O 12 w sobotê parada w Myœlenicach, nastêpnie na 15 obstawiÌ œlub i wyrwaÌ jak¹œ flaszynê 8) Nastêpnie udaÌ siê na S³owacjê, tam przenocowaÌ pod namiotami (ew. w jakimœ oœrodku) opró¿nij¹c zdobyczn¹ flaszynê. No i oczywiœcie ca³y dzieù œmiganie. W niedziele powrót.Przelotowa japoùska Jak na razie jadê ja i dwóch kolegów. Jakby ktoœ by³ chêtny to dajcie znaÌ pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi, narazie walcze ze zdjeciami z wczorajszej imprezy..................wieczorem jak juz wszyscy bêd¹ nynaÌ rusze do dzia³a i zaczne próbowaÌ trunki czy maj¹ ju¿ odpowiednia iloœÌ procent do spo¿ycia............mam nadzieje ¿e zabardzo sie nie przejme rol¹ i ¿e nie zostane le¿eÌ pod korflasz¹ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komus sie nudzilo w ten weekend to my z ekipa bedziemy sie bawic jak co roku na ÂŻabionaliach czyli na dniach Chybia 8) Jest tam fajnie bo jest duzo ludzi,napalonych panienek a w niedziele poznym wieczorem sa zajebiste fajerwerki,nigdzie lepszych nie zobaczycie.Aha,i poza Chybiem bedziemy tez chyba odwiedzac Renegata w Ustroniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komus sie nudzilo w ten weekend to my z ekipa bedziemy sie bawic jak co roku na ÂŻabionaliach czyli na dniach Chybia  8)  Jest tam fajnie bo jest duzo ludzi,napalonych panienek a w niedziele poznym wieczorem sa zajebiste fajerwerki,nigdzie lepszych nie zobaczycie.Aha,i poza Chybiem bedziemy tez chyba odwiedzac Renegata w Ustroniu  :mrgreen:
Jak Âżech Ci godoÂł jo sie pisza na te impry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... no wiĂŞc...Meldujemy siĂŞ w oÂświecimiu na BP (zielonej hahaha) o 18nastej,18:30 wyjazd, kierujemy sie na zator i jadymy wsiami.. brzeznice itp....Tam sÂą 2 BP i mowa otej na przeciwko knajpy z zarciem (polskie jadlo czy jakos tak)..PRĂDKOÂŚĂ: tyle ile moÂże najwolniejsza maszyna...Wjazd ok. 30 / 35 plnĂłwi tam konkursy parada striptiz takie atrakcje... ale na ten temat niebede sie wypowiadaÂł, nie ja organizuje...W razie czego... 500 055 799pozdrawiam wos serdecznie i leca odebraĂŚ Âświadectwo! (zdaÂłem HA a co! )bajjjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!Dawno mnie tu nie bylo i z przykroscia stwierdzam, ze tez nie pojade. Moze ktos z was wie jak sobie poradzic z nawalem codziennych obowiazkow? Moze ja tylko zle rozdysponowuje ten czas. Ju z zal mi, ze na Kotwicy nie bylem. Zycie bywa brutalne. Mam nadzieje, ze jak juz sie uporam z moimi kochanymi remoncikami, to nie bede tak dawal d..y i nie zapomnicie mnie do tego czasu rybka - z gipsowych oparĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komus sie nudzilo w ten weekend to my z ekipa bedziemy sie bawic jak co roku na ÂŻabionaliach czyli na dniach Chybia  8)  Jest tam fajnie bo jest duzo ludzi,napalonych panienek a w niedziele poznym wieczorem sa zajebiste fajerwerki,nigdzie lepszych nie zobaczycie.Aha,i poza Chybiem bedziemy tez chyba odwiedzac Renegata w Ustroniu  :mrgreen:
Juwe-nalia , Kozie-nalia , Zabio-nalia a jak tamGeni-talia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce!!ale nie moge wiec bawic sie grzecznie, nie niszczyc truskawek, nie kopac pilek do sasiadow, nie GUBIC kluczy, nie molestowac Arcziego to do Manki nie orac pola sasiadom, nie mowic o lalkach wibratorkach Bronxiu , Maisha Ty lepiej juz ne spiewaj bo znowu bedzie rozmowa z milymi panami policjanatami.. .a juz nie bedzie mnie tam i mojego slawnego taty hehenie no grillujcie udanie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...  jak sie tak zastanowiĂŚ, to majÂąc w kieszeni pare groszy i kilka wolnych dni chyba gdzieÂś w trase polecieĂŚ i coÂś ciekawego zobaczyĂŚ, zamiast sie zastanawiaĂŚ czy na ten zlot czy tamten bo tam ¿ó³ci a tam jeszcze jacyÂś....a kase za wjazd na zlot przeznaczyĂŚ na browar
Dobrze prawi :verycool: Polac mu :piwko:
nie ma sprawy, ale to ja stawiam (wiesz za co)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.