Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

EASY RIDER PARTY - MYŚLENICE


Miesko69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wiec prawdopodobnie i ja sie wybiore,gdyz bedzie to juz moja ostatnia imprezka i od razu po³¹czy³abym ten zlot z moim pozegnaniem 8) gdyz jak juz co niektórzy wiedza to wyjezdzam na rok i chcia³abym sie z wszystkimi pozegnac wiec mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie i sie pojawicie :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec prawdopodobnie i ja sie wybiore,gdyz bedzie to juz moja ostatnia imprezka i od razu po³¹czyÂłabym ten zlot z moim pozegnaniem   8)  gdyz jak juz co niektĂłrzy wiedza to wyjezdzam na rok  i chciaÂłabym sie z wszystkimi pozegnac wiec mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie i sie pojawicie :!:  :!:  :!:
A gdzie wyjeÂżdzasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico a myslisz ze mi rĂłwniez nie jest trudno   :cry3:  Przeciez ja to chyba tam umre z tĂŞsknoty za Wami wszystkimi  :cry:  Wiec teraz nic innego Wam nie pozostaje jak pojawienie sie na tym zlocie i pozegnanie sie ze mnÂą  :cry:  :!:
Ty to tam od razu na miasto naginaj i knajpki internetowej szukaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten zlot sie nie wybieram.Po ostatnich niemilych doswiadczeniach ze zlotow organizowanych przez kluby postanowilem sobie odpuscic w trosce o wlasne zdrowie i zdrowie mojego moto takie zloty.¯ó³ci juz przeginaja strasznie wiec odpuszczam zloty organizowane przez MC...
Coraz wiêcej moich znajomych przestaje jeŸdziÌ na zloty organizowane przez ¿ó³tych...Co jest grane :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi,

Coraz wiĂŞcej moich znajomych przestaje jeÂździĂŚ na zloty organizowane przez ¿ó³tych...  Co jest grane
SÂą ZJEBANI....i tyle :? [ Dodano: 2005-06-14, 17:34 ]zreszta kto ich poznaÂł to wie.................ALE MUSZE POWIEDZIEĂ ÂŻE NIE WSZYSCY BO SÂĄ I TACY Z KTĂRYMI IDZIE POGADAĂ NORMALNIE ALE NALEÂŻÂĄ DO ÂŻADKOÂŚCI.....NIESTETY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi,  
Coraz wiĂŞcej moich znajomych przestaje jeÂździĂŚ na zloty organizowane przez ¿ó³tych...  Co jest grane
SÂą ZJEBANI....i tyle :? [ Dodano: 2005-06-14, 17:34 ]zreszta kto ich poznaÂł to wie.................ALE MUSZE POWIEDZIEĂ ÂŻE NIE WSZYSCY BO SÂĄ I TACY Z KTĂRYMI IDZIE POGADAĂ NORMALNIE ALE NALEÂŻÂĄ DO ÂŻADKOÂŚCI.....NIESTETY Co to znaczy sÂą zjebani?Jakies konkrety? [ Dodano: 2005-06-14, 17:50 ]
A wiec wyjezdzam do Francji a pozniej do Belgii do pracy
a co tam bedziesz robic?>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.