Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I po Bielawie...


MarianKa

Rekomendowane odpowiedzi

ps. slimaki morskie majÂą caÂłkiem spory wpÂływ nawet na gospodarke kanady. mniej wiecej taki jak koniki polne na kurs dolara w stosunku do euro...
zekÂłbym nawet iÂż: odwrotnie proporcjonalnie jak wpÂływ zorzy polarnej na kolarstwo w mozambiku wywoÂłanej niecyklicznym miesiÂączkowaniem pingwinow kwadrat !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=53793962W linku ktory podaÂł sa jeszcze fotki, caÂłkiem fajne
ciekawe ze ten ktos zarabia na wizerunku uczestników SFF. ciekawe czy robi to za ich zgod¹ i czy przypadkiem nie powinien zap³acic im z tej racji jakiejs kasy? w aukcji zaznaczy³ ze ma wszelkie prawa! Chris czy ten goœÌ sie ciebie pyta³ czy moze w tresci tego CD/DVD zamiescic twój wizerunek i to jak smigasz? przeciez jesli to zrobi³ to ty masz prawo do zap³aty za to! Bo gosc na tym zarabia a to juz KOMERCJA:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieni³em sie z nim kilka razy mailami. i wysz³o na to ze po moim zapytaniu czy ma zgody zawodników ze kaskaderzy podeszli do tego obojêtnie a g³ówny onanizator imprezy ze ma wszystkie prawa i wy³¹cznosc od zawodników (cokolwiek by to nie znaczy³o). przeprosi³em goscia z allegro za zart (no by³ niesmaczny) a on mi podziekowa³ bo móg³ sie w k³opoty wpêdzic przez to jakby to jednak sprzedawa³....wiec tylko zawodnicy chyba dostan¹ po p³ytce i na tym sie skonczy ca³a zabawa. juz kiedys takie k³opoty przerabia³em i skonczy³o sie zamknieciem stronki(inna tematyka). to ja by³em tym który musia³ zamkn¹Ì stronke. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie obszerna relacje z Bielawy: http://www.scigacz.pl/bielawa2005/A tu krotki cytat dla tych ktorzy tak po mnie jechali w tym temacie:W tych warunkach u³atwione zadanie mieli zawodnicy na maszynach o mniejszej mocy, ni¿szej masie, na wê¿szych oponach. Prym mog³y wtedy wieœÌ Suzuki rg80, motocykle cross i enduro. Zawodnicy typowani przed konkursem na zwyciêzców, mieli du¿e problemy z opanowaniem 150-konnych, 200-kilogramowych maszyn, w dodatku w wodzie, na szerokich i œliskich oponach. Jestem pe³en podziwu, ¿e mimo takich warunków podjêli rêkawice i dali z siebie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a dzisiaj tj. sobota o godzinie 9:00 w POLShICIE wyÂświetlany byÂł program motoryzacyjny PASJONACI prowadzony przez Zientarskich i moÂżna byÂło zobaczyĂŚ relacje z festivalu, pewnie nie raz jeszcze bĂŞdzie powtĂłrka tego programu w kolejnych kanaÂłach powyÂższej telewizji.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis z kumplem odwiedzil mnie Tomek Kujawiak vel AC Sledz,chyba kazdy go zna:najlepszy polski stuntowiec,pierwszy i chyba jak dotad jedyny Polak ktory robi circle na gumie.Dalem mu do testu DRZ400SM.Akurat przed salonem mamy nowy odcinek drogi jeszcze zamkniety dla ruchu.Jak zobaczylem co wyprawia to przezylem szok!Padal deszcz i bylo mokro ale mimo tego latal na kole tak ze przycieral tablica,zwalnial na kole prawie do zera,jechal na gumie na wysprzeglonym silniku,przebijal biegi w gore i w dol na kole.Oczywiscie przejechal cala prosta na kole na 5 biegu.Ludzie ktorzy byli wtedy w salonie przezyli niezly szok i nie wierzyli wlasnym oczom.I robil to na sprzecie na ktorym nigdy nie jechal i bez zadnej rozgrzewki w celu zapoznanie sie z motocyklem.Na koniec sobie pogadalismy i stwierdzil ze Bielawa to jedno wielkie nieporozumienie i w tym roku juz ja sobie odpuscil.Wg niego najlepsze imprezy sa w Borsku na lotnisku i tam naprawde mozna zobaczyc kto w Polsce najlepiej jezdzi extremalnie...A tu troche o samym Sledziu http://www.scigacz.pl/index.php?document=4...e6ad705a5729a67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.