Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NASZE GLEBY


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehno i przyszed³ na mnie czas.dzsiaj jecha³em sobie do d¹browy górniczej po lakier (mia³em pomalowaÌ ty³eczek w mojej CB) i tu¿ przed DG goœÌ polonezem wymui³ mi (wyje¿dza³ z bramy i ciê¿arówka mu zastawia³a drogê i tyle co widzia³ to wyjecha³ (bo myœla³ ¿e nic nie jedzie) przed samego mnie, nawet nie mia³em szansy go omin¹Ì, wcisn¹³em heble i po³o¿y³em sprzêta na lewej strnie. Ja polecia³êm po drodze przed goœciem a moto ude¿y³o w ko³o. Na szczêœcie 5 minut wczeœniej zaczê³o kropiÌ i znacznie zwolni³em, przy glebie mia³em jakieœ 40km/h).efekt taki ze moto r.o.z.j.e.b.a.n.e. czyli lagi krzywe zegary sie rozsypa³y przedni b³oniczek te¿, kierownica siê pozagina³a do œrodka, lampa urwana kierunki te¿, ty³eczek pêk³ w pó³ i dekielek silnika przerysowany, lusterka które kupi³em w tamt¹ sobotê to wiadomo co siê z nimi sta³o. a Ja zdarte glanki, potargane spodnie retbike oraz skrêcona noga w kostce oraz pot³uczone kolano.jutro zapodam foteczki sprzêta i moje jak siedze przed kompem w gipsie pozdro i oby Wam siê nic na tych naszych wspania³ych drogach ze wspania³ymi kierowcami nie sta³o.PS. goœÌ który wymusi³ jest kierowc¹ zawodowym [ Dodano: 2005-05-07, 18:16 ]a w profilu na zdjêciu CB tak ³adnie wygl¹da³a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde stary ....trzymaj sie i kuruj ,ale najwarzniejsze ze nie jecha³es szybko !!!Powiem tak jest prze....e z tymi naszymi drogami ; KOLEINY,STUDZIENKI ,WYRWY, PASY MALOWANE BIAL¥ ŒLISK¥ FARB¥ itd przejechaÌ sezon i nie wyj.......c to teraz jest CUD!!!!! A co do twojego wypadku to goœÌ wzi¹³ wine na siebie? pójdzie z jego OC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiĂŞknie...Zawsze jak mnie nie ma dziejÂą siĂŞ jakieÂś niemiÂłe rzeczy...Moja bratowa widziaÂła twojÂą glebĂŞ,przechodziÂła akurat z bratankiem tamtedy,gosciu wyjechaÂł z bramy,obok hurtowni akumy nie patrzÂąc czy coÂś siĂŞ zbliÂża...ZastanawiaÂłem siĂŞ kto to byÂł,teraz juz niestety wiem.. Szybkiego powrotu do zdrowia,nowego,sprawnego sprzĂŞta!Mniej "profesjonalistĂłw" w kapeluszach, w swoich wspaniaÂłych polonezach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNo i pechowych wieœci ci¹g dalszy.Wczoraj kolejny z naszych kumpli do³¹czy³ do grona pechowców i do Sarnowa niewi¹tpliwie pojedzie, ale katamaranem. A pech sie objawi³ w taki sposób, ¿e pijany pieszy wbieg³ mu przed motor. Nie bêdê wymienia³ personaliów, jeœli bêdzie chcia³ to sam coœ napisze. W ka¿dym razie ku przestrodze, radze zwalniaÌ obok knajp. Na szczêœcie oby³o sie bez ofiar, ale kilkadziesi¹t szfów, gips i potrzeba zakupu kleju modelarskiego, celem posk³adania owiewek, to efekt kolizji z pieszym. Pech jest tym bardziej znaczny, ¿e pieszy niestety nie posiada ubezpieczenia OC, a co za tym idzie, nie ma z czego wyszarpaÌ kasy.pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myœle ¿e nie ma szans, ca³e zdarzenie by³o na tyle powa¿ne, ¿e i kierowce moto i pieszego zabra³o pogotowie, by³a obecna policja (wyj¹tkowo kumaci policjanci, a¿ sie sam zdziwi³em) i jest zrobiona dokumentacja ³¹cznie z fotami. Kierowca mia³ na szczêœcie 0,00 promila a pieszy cos ko³o 3, wiêc nie s¹dze ¿eby sie burzy³. Ale Tobie Prodiz przynajmniej z OC kierowcy poldka ubezpieczalnia zwróci kase, a tu niestety lipa, jedynie z powództwa s¹dowego mo¿na goœcia œcigaÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze bedzie sie tak daÂło, bo z tego co slyszalem to byly przypadki ze okolo tydzien po zdazeniu zglaszali sie sprawcy wypadkow i stwierdzali ze to oni nie sa winni, a przyznali sie bo byli w szoku i z tym jest beznajdziejniepozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodiz a tak ci sie spieszylo w ta sobote a ja jak na zlosc albo przeczucie zatrzymywalem ci przy kompie na gg :? znajac zycie i ciebie to dziekowac za te opady bo na suchej drodze to nie 40 a 140km/h siedzi na budziku.To jest jakies FATUM na motocyklistow chyba w tym sezonie :!: I co z wyjazdem :?: :!: wiesz o co chodzi Wracaj do zdrowia :!: Pozdrawiam(Kierowcy samochodow cofnijcie sie na kurs prawa jazdy bo jezdzicie jak BARANY na lace :x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak chyba FATUM!!!! bo w srode sie dowiedzialem ze moich 3 kumpli tez juz polozylo sprzety. wiec w sumie bilans taki ze wsrod moich znajomych to ja, adi i tych 3 kumpli, razem daje 5 wiec nie ciekawie sie zaczyna.a jezeli chodzi o wyjazd to jak na razie nic sie nie da zrobic w gipsie, i na dodatek musze moto zrobic przed wyjazdem a nie wiem kiedy kase dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jakaœ plaga?? A mo¿e Fatk og³osi³ konkurs na najwiêksz¹ iloœÌ upolowanych motocyklistow... :| Ch³opaki ¿ycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego posk³adania sprzêta do kupy.Najwa¿niejsze ¿e Wam siê nic powa¿nego niesta³o.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspó³czuje...ale ciesze sie ze tylko tak sie skonczy³o :wink: juz kilku motocyklistów z forum leza³o a to dopiero poczatek sezonu :? uwazajcie na siebie...a ty MACIEK szybko wracaj do zdroofka i na dwa ko³a...(a tak dok³adniej to co Ci sie sta³o jesli mozna spytac :?: masz cos z³amane, te szwy masz gdzies w jednym czy w kilku miejscach :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde coraz wiecej fatalnych wiesci dobrze ze MaĂŚko , nic powaznego ci sie nie stalo no i zycze szybkiego powrotu do zdrowia mam nadziejez ze w sarnowie sie spotkamy zakryklamy ci tego gipsa no i napisz dokladnie co i jak ?? to ci skombinujemy jakas pielegniareczke UWAZAJMY na siebie !!!pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...dzis juz sie lepiej czuje, dzieki za slowa otuchy. w sumie jak na to teraz patrze to mi sie upieklo, ogolne poobijania, krwiak do punkcji na lewym kolanie, najgorzej prawa noga - cale szczescie nie zlamana ale zdrowo poszatkowana. Jak furgalem z moto to jeszcze po drodze gosciowi zdemolowalem przod skody wiec z nogi troche mieska powyrywanego no i fest pociachana. Lapiduchy szyli przeszlo dwie godzinki.Przy okazji chce bardzo podziekowac oszolomom w kaskach z Rudy (Mirasowi, Wieclawowi, Frencowi) za pomoc. Malo co pamietam z calego zdarzenia, dopiero w karetce zaczalem kontaktowac ale jak mnie juz polatali i wyjechalem z sali na korytarz to cala ekipa w komplecie juz na mnie czekala i okazalo sie ze zwloki mojego moto juz przewiezli do kumpla do garazu. Sprawnie chlopaki podzialali ! do Sarnowa niestety katamaranem ale napewno sobie nie odpuszcze pozdrowka, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.