Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NASZE GLEBY


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pecha ciÂąg dalszy! dzisiaj w godzinach poÂłudniowych wypieprzyÂł siĂŞ na swojej Xj-cie kumpel! Pech okrutny! TydzieĂą temu kupiÂł! Dzisiaj chciaÂł pojechaĂŚ... Âładnie do poÂłudnia byÂło! CaÂłe szczĂŞÂście w nic nie trafiÂł tylko szlifa miaÂł i jest trochĂŞ poobijany! Ale sprzĂŞt...kurde ledwo kupiony! Taki wycackany byÂł! Ech... trza uwaÂżaĂŚ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no kurde jezdzicie jak wariaty i co chwile glebujecie :mrgreen: A tak powaznie to wspolczuje,trzeba uwazac na poczatku sezonu:ludzie odwykli od motocyklistow a my od motocykli i trzeba sie wjezdzic.Najwiecej wypadkow jest wiosna i jesienia.Dlaczego wiosna to juz napisalem a jesienia dlatego ze jestesmy juz wjezdzeni dobrze w sprzety i sie zbyt pewnie czujemy co moze byc zdradliwe.Patrzac na moja ekipe to ten rok jest wyjatkowy:ani jeden nie wyglebil a w zeszlym roku na wiosne prawie kazdy z czego dwoch mialo swoja ostatnia glebe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosol a opisz co siĂŞ staÂło z maszynÂą  :lol:  Bo niektĂłrzy juz wiedzÂą a reszta chciaÂłaby to przeczytaĂŚ  :lol:
Licznik sie rozsypal, i tylni "zadupek" pozdzierany... Mialem szczescie ze motor za trzymal sie na kierownicy i zadupku, i nie wywalil sie na bok... oprocz tego pekl mi klosz przedniej lampy .. Gixer(...) ani jeden nie wyglebil a w zeszlym roku na wiosne prawie kazdy z czego dwoch mialo swoja ostatnia glebe...(...) fatalna sprawa /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i pomyÂślaÂłem sobie, Âże podzielĂŞ siĂŞ moimi doÂświadczeniami ByÂła sobota, dzieĂą zlotu w Bielanach Anno Domini 2005.JechaliÂśmy z MaishÂą w stronĂŞ ÂŻor z JastrzĂŞbia. We wsi co siĂŞ Borynia zwie jest dziwne skrzyÂżowanie w ksztaÂłcie litery Y . SkrĂŞcam w lewo, jestem na pierwszeĂąstwie.. Dwie poprzeczne muldy na zakrĂŞcie, jedna za drugÂą. Wydaje mi siĂŞ, Âże podbiÂło mi przednie koÂło i "wyciÂągnĂŞÂło" sprzĂŞta ze zÂłoÂżenia. Oba heble do oporu, ale niestety nie daÂło siĂŞ rowu przeskoczyĂŚ .WpadliÂśmy do rowu. XJ wylÂądowaÂła na lewym boku, a Maisha na moich plecach .Na szczĂŞÂście nikomu nic siĂŞ nie staÂło. W XJ poÂłamana owiewka z lewej strony i pĂŞkniĂŞta pokrywa zegarĂłw. NajwaÂżniejsze, Âże wszystko skoĂączyÂło siĂŞ dobrze.IlekroĂŚ tamtĂŞdy przejeÂżdÂżam to przeklinam ten pier.. zakrĂŞt :? UwaÂżajcie na naszych wspaniaÂłych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.  We wsi co siĂŞ Borynia zwie jest dziwne skrzyÂżowanie w ksztaÂłcie litery Y . SkrĂŞcam w lewo, jestem na pierwszeĂąstwie..  
wiem Arczi gdzie to ten odcinek pod gore to wogole tylko na endurki jest chyba a z tym pierwszenstwem tam tez trza se dac pozor bo huje co z kopalni wyjezdzaja lubia czesto tam wymuszac kiedys jak puszka na tym pierwszenstwie jechalem koles by mnie dzwigiem sciagnal ale zdazylem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a Arczi, twardo wstaÂł otrzepal sie sru dalej a maisha nawet nie chciala slyszec zeby dalej nie jechac najawazniejsze ze nic sie nie wam nie stalo !!!!!!! poza delikatna ryska na kolanie maishy.no a moto sie ponaprawia nie ma jak to slina i kawalek szkotu i moto do bielan dojechalo hie hie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja mam taka prosbe , poniewaz robie takie zestawienie .... ble ble bleno wiec chodzi o to jakby kazdy kto mial glebe , liczac od uslizgniecia po wypadek z wlasnej winy lyb czyjes odezwal sie do mnie na pw i podal kilka wiadomosci.Wszystko zostanie dla mnie , potem zostana podane tylko liczby zadnych nazwiski itp.A jakby ktos chcial to poproszed bardzo na pw:1.Wiek2.Czy posiada prawojazdy3.Jak dlugo jezdzi na motorze(prosze podac tez pusta lata-tzn bez jazd)4.Historia posiadanych motocykli (modele)5.Styl jazdy(na pale, na pale czasami,szybko,turystycznie,choper)6.przsyczyna wypadku(uslizg,moja wina,wymusili mi)7.Srednia ilosc km w sezonie.(0-(zer)- jak ponizej 1tys)No bede bardzo wdzieczny a jak zobaczycie wyniki to da to do myslenia:)Tylko prosze o bardzo szczere odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, mam nadzieje ze nie za wiele (a najlepiej wogole) uzbierasz tych przypadkow do statystyki :wink: p.s. Wczoraj niewiele brakowalo i tez bysmy z qmplem zaliczyli row bo katamaran sie wpakowal na lewy przy wyprzedzaniu kolumny wechikulcow ale jakos udalo sie wyhamowac :wink: chociaz niewiele brakowalo :? p.s.2. czy tylko ja mam dzisiaj problemy z forum?? Bo tego posta to juz 3 raz pisze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx ja ci zaraz wyœle info na PW, ale najpier tu sie "pochwalê" ¿e tez wywin¹³em or³a. A tak pieknie ¿ar³o i zdech³o Nic powa¿nego sie nie sta³o, obite kolano, obola³y bark. Straty w sprzêcie: po³amana czasza przednia, lusterko lewe, rozbity dekiel alternatora, po³amana serwisówka. Jakby na to nie patrzeÌ to kombinezon zda³ swój egzamin na 5+ Niestety w Sarnowie w zwi¹zku z tym sie nie pojawie, mam nadzieje ¿e Marcin z Booster'a szybko zreanimuje mi sprzêta. Pozdrawiam wszystkich którzy s¹ uziemieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.przesiew jest za ostry.W czwartek kumpel (Macin GSXF) jechaÂł na Boomerang a Âże byÂło juÂż po 18 to siĂŞ spieszyÂł. Pospiech nie wyszedÂł mu na dobre bo w obecnej chwili moto rozwalone a chÂłopak poobijany. Z tego co mĂłwiÂł to nie jest poÂłamany, i to caÂłe szczĂŞscie. Dzisiaj go odwiedzĂŞ wiĂŞc bĂŞdĂŞ wiedziaÂł co dokÂładnie sie staÂło. Na dzisiaj wiem tylko tyle Âże przeskoczyÂł Seata.Pilnujcie siĂŞ na drogach.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja d¹³¹czam do tego grona:( wczoraj na zlocie ruszy³em za Chrisem kaw³ek prostej zakrêt w lewo Chris siê zmieœci ja nie na zakrêcie by³ jeszcze ¿wierek i wysoki kraeznik, no iniestety lekki szliwf i celowanie w mijesce gdzie krawê¿nik wybity i l¹dowanie na trawie:( obra¿enia nie wielkie wsumie dziœ ciê¿ko zginam dwoma palcami bo leko zdarta skura na w miejscu stawów, du¿y siniak nalewym udzie nad kostk¹ tez i ból w kostce, do tego lekko zdarta skóra na lewym ³okciu i przedramienu.Natomiast z rzeczy materialnych lekko obdarta kórtka,zeszlifowana manetka wydech i lekko lusterko,i zgiêta podnó¿ka.To tyle z mojej strone i naprawde nie mi³e uczycie,bo moja wina wystarczy³o wczeniej przychamowac i by nic siê nie sta³o:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja od siebie jeszcze coœ dodam. Po przyjeŸdzie pod szko³ê zaliczy³em moj¹ pierwsz¹ 'parkingow¹' glebê. Chyba z w³asnej g³upoty, bo innego wyt³umaczenia nie widzê boczna podstawka siê z³o¿y³a i ... le¿y. Na trawkê na szczêœcie po³o¿y³em sprzêta i nic siê nie sta³o poza ma³ym wysi³kiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint napisaÂłobraÂżenia nie wielkie wsumie dziÂś ciĂŞÂżko zginam dwoma palcami bo leko zdarta skura na w miejscu stawĂłw, duÂży siniak nalewym udzie nad kostkÂą tez i bĂłl w kostce, do tego lekko zdarta skĂłra na lewym Âłokciu i przedramienu.Natomiast z rzeczy materialnych lekko obdarta kĂłrtka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.