Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"FORUM ŚLĄSKICH MOTOCYKLISTĂ�W INSURANCE" :)


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Heja Psychole w Kaskach !Od dawna chodzi mi po gÂłowie jeden pomysÂł – jeÂżeli jest debilny – powiedzcie zaraz – bez ogrĂłdek ! Otó¿ mianowicie – tworzymy powoli dosyĂŚ zgrana ekipĂŞ, ktĂłrÂą mam nadzieje bĂŞdziemy coraz bardziej wzajemnie poznawaĂŚ. Dlaczego o tym pisze..? Nie obawiajcie siĂŞ, nie proponuje zapisĂłw do sekty ! hehe… Mam na myÂśli coÂś jakby „Forum ÂŚlÂąskich MotocyklistĂłw - Insurance” 8) JesteÂśmy wszyscy ze ÂŚlÂąska, a ÂŚlÂąsk jest DUUUUÂŻY… dajmy na to nastĂŞpujÂące przypadki :1. „Jestem Ziutek z WrocÂławia, jechaÂłem sobie na wycieczkĂŞ do Katowic mojÂą R1, przed Gliwicami strzeliÂła mi linka od sprzĂŞgÂła… jest wtorek, 22.47 wieczorem, nie wiem co mam robiĂŚ… siedzĂŞ na krawĂŞÂżnik juÂż 20 minut, napÂłakaÂłem niez³¹ kaÂłu¿ê…”2. „Mam na imiĂŞ Stefan, jestem z Rybnika, spoko ze mnie ziomal. JechaÂłem sobie do mojej laski z Piekar , pech chciaÂł Âże zaliczyÂłem „zdrapke” na zakrĂŞcie, moja Fazerka jest nie do jazdy , przednie kolo paragraf, jestem potÂłuczony jak gruszka ktĂłra spadÂła z drzewka, potrzebuje supportu a nie znam w okolicy nikogo kto by mi pomĂłgÂł…”3. „Jestem Genowefa, jechaÂłam sobie na moim skuterku Piaggio na pielgrzymkĂŞ dziewic do CzĂŞstochowy , brakÂło mi paliwa, najbliÂższa stacja 48 kilometrĂłw przez busz… dygam o mĂłj wianuszek...”4. itd., itp, etc…KaÂżdy z nas mieszka w jakimÂś tam mieÂście na ÂŚlÂąsku – zdarza siĂŞ tak, Âże przytrafi siĂŞ ZONK – a nie znam nikogo w tej okolicy..! Wszyscy pewnie nie raz przerabialiÂśmy takÂą sytuacjĂŞ… I co wtedy…?Oto wÂłaÂśnie chodzi – stwĂłrzmy listĂŞ „TelefonĂłw Formowych - Insurance” – ja na przykÂład jestem z Rudy ÂŚlÂąskiej – przytrafiÂł Ci siĂŞ problem w Rudzie..? DzwoĂą do mnie czÂłowieku! Na pewno Ci pomogĂŞ ! 8) MyÂślĂŞ, Âże nikt nie chce zamieszczaĂŚ swojego numeru telefonu na Forum, wiec przysyÂłajcie na moje PW numer telefonu z imieniem i nazwiskiem, miastem w ktĂłrym mieszkacie oraz miastami sÂąsiedzkimi w zakresie ktĂłrych jesteÂście w stanie „poratowaĂŚ” - jeÂżeli jesteÂście skorzy do pomocy bliÂźniemu motocykliÂście. KaÂżdy kto przyÂśle numer zostanie przeze mnie telefonicznie zweryfikowany (na mĂłj prywatny koszt) aby wykluczyĂŚ dowcipnisiĂłw. Pomoc obejmuje 24 GODZINY NA DOBĂ !!!! – pamiĂŞtajcie o tym zgÂłaszajÂąc siĂŞ !KaÂżdy kto zostanie pozytywnie zweryfikowany otrzyma mailem listĂŞ wszystkich osĂłb ktĂłre uczestniczÂą w „Forum ÂŚlÂąskich MotocyklistĂłw - Insurance”.TakÂą listĂŞ moÂżna wydrukowaĂŚ i woziĂŚ w schowku na "zadupku" lub w portfelu - a nuz siem przyda !KaÂżdy kto skorzysta z pomocy niech przysyÂła mi na PW swojÂą opiniĂŞ o otrzymanym wsparciu, na stronie Forum bĂŞdzie ona na bie¿¹co zamieszczana.JeÂżeli to co napisaÂłem przeczytaÂłeÂś do koĂąca jesteÂś twardym sukinsynem bo nawijka byÂła przydÂługa! Czekam na feedback, nawet jeÂśli miaÂła by to byĂŚ druzgocÂąca krytyka...Maciek „Bomba”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

SiewkaNo pomys³ bardzo dobry, zreszt¹ w naszym ma³ym gronie jusz mamy kilku takich ziomków, do których jak co dzwonimy na wzajem, bez wzglêdu na pore. Sam nieraz komuœ pomaga³em. I tak jak Maciek pisze, czasem wystarczy tylko miejsce, ¿eby w danej chwili przechowaÌ moto, nie potrzeba od razu certyfikatu na umiejêtnoœÌ fachowego szlifowania wa³ków rozrz¹du itp.Pod pomys³em sie podpisuje, nigdy nie wiadomo gdzie spotka nas jakaœ ma³o przyjemna przygoda.A Ty Anushka uwa¿aj, po takiej propozycji mo¿e sie okazaÌ, ¿e w Twojej okolicy sprzêty psuj¹ sie najczêœciej ;-)pozdroMiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - skÂąd ten koleÂś z WrocÂławia bĂŞdzie miaÂł ta listĂŞ w zadupku? MoÂże lepiej zrobiĂŚ ogĂłlny numer alarmowy
To s¹ koszta, które muslelibyœmy ponieœÌ jako forumowicze. Op³aciÌ jakiœ numer (skrócony) jeszcze z przekierowaniem lokalnym, czyli do najbli¿szej osoby w okolicy (na komórkê) co¹ jak 112 - zawsze dzwonisz tam, gdzie jesteœ. Pomys³ dobry, ale czy ktoœ nam to zasponsoruje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam siê, ¿e nikt nam tego nie zasponsoruje.Ale mo¿e lepiej wybraÌ koordynatora Bêdzie on mia³ np. drugi numer telefonu (chyba, ¿e da swój) i to on bêdzie trzyma³ listê. I bêdzie to wygl¹da³o tak, ¿e jest jeden numer alarmowy, pod który mo¿e zadzwoniÌ ka¿dy, kto jest na œl¹sku. Jezeli zadzwoni pod niego i zg³osi siê ów koordynator, zapyta siê gdzie dzwoni¹cy jest i po porstu poda mu szczegó³owe namiary na osobê, która jest najbli¿ej. O to mi chodzi³o.Takie skrócone numery kosztuj¹ fortunê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomysÂł jest super ale niestety obawiam sie Âże nie pomogĂŞ ze wzglĂŞdu na pracĂŞ...niestety nie ma moÂżliwoÂści siĂŞ urwaĂŚ gdy ktoÂś bedzie potrzebowaÂł pomocy, a robiĂŞ teÂż nocki...kupcie jakis starcik HEYAH za 20zÂł i juz...nr wystawiĂŚ na forum...myÂśle Âże zadziaÂła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAciek pomysÂł jest OK, i faktycznie przydaÂłby siĂŞ koordynator ktĂłry w razie problemu dzwoni do osoby ktĂłra moÂże pomĂłc. To on ma liste i wie kto moÂże w czym pomĂłc. JeÂżeli JĂłzkowi pĂŞknie gumka z majtek w bytomiu to nie ma problemu koordynator dzwoni do mnie, szukam gumki i podwoÂże JĂłzkowi. Ale jeÂżeli Franek wywinie orÂła i potrzebuje kogoÂś kto by sprzĂŞta przewiĂłzÂł to ja niestety juz nie mam jak pomĂłc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jest w porzadku, na pewno bezpieczniej bede sie czul w przypadku jakiegos wypadku wiedzac ze moge liczyc na kogos z Forum. Z tym ze nalezy sie liczyc z tym tez ze nie zawsze ma sie mozliwosc czasowa pomocy.Np. Stasi w Zabrzu na jakiejs dziurze odpina sie stanik, no to dzwoni a ja w tym czasie akurat jestem w szkole albo w ogole poza Zabrzem.. no i chodzby byla super laskÂą to jej tego stanika nie zpane. ( ;-) )Ale jesli moge to oczywiscie zawsze pomoge. Warto to uruchomic jezeli bedzie dosc ludzi chetnych pomoc, bo jak bedzie tylko kilka to szkoda zachodu.. ale z tego co widze to pomysl sie podoba wiec w bedzie dobrze. Wystarczy sie zrzucic po pare zÂłotkow i kupic starter HeyaH'a i tani telefon na allegro + karty za 50 zeta co 3 miesiace [ze 20zlmiesiac sie nei oplaca].Jak ktos sie zapisuje to musi chyba zaznaczyc jaka pomoc moze zadeklarowac. Ja do przyczepy nie mam dostepu wiec tak nei pomoge, ale inne sposoby to w porzadku [ Dodano: 2005-04-24, 10:06 ]Ania - Ty daj Swoj numer ;-) jakby mi sie na Halembie cos zepsulo to zadzwonie po pomoc "duchowÂą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak pewne zainteresowanie moim skromnym pomyslem jest !!!!! chetni do wzajemnej samopomocy sie juz zaczeli zglaszac, mamy juz deklaracje terenu:- Ruda Œl¹ska, - Zabrze, - Bytom, - Œwiêtoch³owice,- £aziska Górne, Dolne, Œrednie,- Miko³ów,- Ogrodzieniec i Jura, to narazie tyle, jeszcze pare dni poczekam i wszystkim ktorzy siem zg³osili przeœle liste numerów, jak kto woli mo¿e dzyndzaÌ do mnie (haha.. koordynator bzmi dumnie!)pozdrawiam i czekam na zgloszenia, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee..no a ja nie tka dano jak w niedziele jechalam z ekipÂą do raciborza na msze no i buuu..DR kumpla zdechÂła;/ jedno miejsce tylko mamy wolne u co teraz szybko tel. do Arcziego ktĂłry juz byÂł na miejscu i zachwilke pomoc przybyÂła przyjechaÂły 3 maszyny moto wrzucilismy to chlopaka ktĂłry siedziaÂł w barze i byÂł wyjÂątkowo chetny by przetrzymac masyzne a my powedrowalismy ku celowi:P:P [ kilka godzin poznije przy odbiorze wÂłasciciel DR zoraÂł podwĂłrko chlopaczka na jego prozbe co wyjotkowo wprowadzilo go w zadowolenie:P tak wiec"wilk syty i owca caÂła"a nr tel. forumowiczĂłw warto znac:) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj panowie.... Mam nadzieje, ze w mojej okolicy sprzety sie wogole nie beda psuÂły bo jedynie jakbym mogÂła pomoc to herbatke do termosu i potrzymac za biedne zimne raczki
Aniu ja czujĂŞ, Âże dokÂładnie koÂło Ciebie moja Suza odmĂłwi posÂłuszeĂąstwa A tak na powaÂżnie to pomysÂł jest dobry W razie potrzeby moÂżna na mnie liczyĂŚ Jest garaÂż i podstawowe narzĂŞdzia wiĂŞc jak coÂś to walcie jak w dym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) awaria nam nie straszna juz w :- Ruda Œl¹ska, - Zabrze, - Bytom, - Œwiêtoch³owice, - £aziska Górne, Dolne, Œrednie, - Miko³ów, - Ogrodzieniec i Jura, - Oœwiêcim, - Lubliniec, - Sosnowiec,- D¹brówka Ma³a, - CzeladŸ w œrodê rozeœle pierwsza czêœc numerów "Insurance" do osób które siê zdeklarowa³yAnushka, ja stawiam sie na wszelkie wezwania w Rudzie - oprocz Halemby !!!!!! bo cos mi sie widzi ze tam bedzie Œl¹ski Trójk¹t Bermudzki ! czekam na dalsze zgloszonka, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee..no a ja nie tka dano jak w niedziele jechalam z ekipÂą do raciborza na msze no i buuu..DR kumpla zdechÂła;/ jedno miejsce tylko mamy wolne u co teraz szybko tel. do Arcziego ktĂłry juz byÂł na miejscu i zachwilke pomoc przybyÂła przyjechaÂły 3 maszyny  moto wrzucilismy to chlopaka ktĂłry siedziaÂł w barze i  byÂł wyjÂątkowo chetny by przetrzymac masyzne a my powedrowalismy ku celowi:P:P [ kilka godzin poznije przy odbiorze wÂłasciciel DR zoraÂł podwĂłrko chlopaczka na jego prozbe co wyjotkowo wprowadzilo go w zadowolenie:P tak wiec"wilk syty i owca caÂła"a nr tel. forumowiczĂłw warto znac:) 8)
Hehehehe, z tÂą DR-kÂą to dopiero byÂła lista przebojĂłw PowrĂłt do Rybnika 60 km/h i sznur aut za nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.