Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"FORUM ŚLĄSKICH MOTOCYKLISTĂ�W INSURANCE" :)


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

motomanka napisaÂł:hehee..no a ja nie tka dano jak w niedziele jechalam z ekipÂą do raciborza na msze no i buuu..DR kumpla zdechÂła;/ jedno miejsce tylko mamy wolne u co teraz szybko tel. do Arcziego ktĂłry juz byÂł na miejscu i zachwilke pomoc przybyÂła przyjechaÂły 3 maszyny moto wrzucilismy to chlopaka ktĂłry siedziaÂł w barze i byÂł wyjÂątkowo chetny by przetrzymac masyzne a my powedrowalismy ku celowi:PRazz [ kilka godzin poznije przy odbiorze wÂłasciciel DR zoraÂł podwĂłrko chlopaczka na jego prozbe co wyjotkowo wprowadzilo go w zadowolenie:P tak wiec"wilk syty i owca caÂła"a nr tel. forumowiczĂłw warto znac:) CoolHehehehe, z tÂą DR-kÂą to dopiero byÂła lista przebojĂłw Very Happy PowrĂłt do Rybnika 60 km/h i sznur aut za nami Razz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie ze jest nas coraz wiecej ! 8) wlasnie sie w przyspieszonym tempie pakuje bo wyjad na dlugi weekend na Mazury sie mi przyspieszyl, wracam we wtorek i jak tylko bede spowrotem porozsylam liste "Insurance" do wszystkich ktorzy mi przeslali swoje numery i zdeklarowali siem do pomocy. Teraz juz niestety nie zdaze A wiec do srody!pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak bedziesz wszystko miaÂł to napisz mi na PW albo e-mail jak to dokladnie bedzie dziaÂłaĂŚ i i jesli masz jakas wizje to jak by to mialo wygladac na www .....pozatym jest jakies zabezpieczenie przed zartami ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ELLO !sorry za zwloke w przeslaniu listy, troche mialem jeszcze problemow zdrowotno-prawnych po ostatnim dzwonie ale juz dzis wszystkim przeslalem liste !!! Oczywiscie wszystkim, ktorzy sami zadeklarowali chec pomocy reszta becwalow nie dostanie dopuki nie przysle swojego numeru telefonu wraz z nazwami miast w ktorych moze niesc bratnia pomoc. Pod ochrona mamy juz :Ruda Œl¹ska, Œwiêtoch³owice, Zabrze,Miko³ów, £aziska Dolne, Górne, Œrednie,Ogrodzieniec, Jura,Oœwiêcim, Lubliniec, Sosnowiec, D¹brówka Ma³a, CzeladŸ, ¯ywiec i okolice, Mys³owice, Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry, Barg³ówka , Gliwice ,Rybnik, Pilchowice ,Soœnicowice ,Trachy ,Rudy Raciborskie, Sierakowice,£any Wielkie , Koz³ów, Ornontowice, Dêbieùsko, Leszczyny, Rybnik, Orzesze, Miko³ów, £aziska, Tychy, Zabrze, Chudów, Gliwice, Jastrzêbie Zdrója wiec juz prawie cale poludnie !! 8) czekam dalej na zgloszenia, Ci co juz otrzymali liste niech sobie wydrukuja i wsadza do zadupka. Nie zycze nikomu , ale w razie potrzeby dzwonic, a potem opisac cala akcje i przeslac do mnie na PW,pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zg³aszam siê do pomocy - okrêg: Rybnik, Wodzis³aw, ¯ory, Orzesze, Knurów.WiêkszoœÌ czasu spêdzam poza domem, ale mo¿e kiedyœ komuœ bêdê móg³ s³u¿yÌ pomoc¹.Dysponujê gara¿em z podstawowymi narzêdziami: spawark¹, wiertark¹, podstawowymi kluczami... Mam mo¿liwosÌ po¿yczenia busa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.