Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DzieĂą codzienny


AdiGotti

Rekomendowane odpowiedzi

Podje¿d¿am do œwiate³, noga na asfalt i czekam.....czerwoneIdzie smyk chodnikiem i rzuca: Fajny mas moturNo có¿, dobre i to hehe.Ruszam, zbli¿am siê do kop.Makoszowy, panowie "ryle" wsiadaj¹ na hiansungii co...kiwam, a co.Ka¿dy kiwa hehe, mysl¹ pewnie ¿e to józek se wueskê kupi³i nagina.Idzie gosciu z piwem, widzi motur, piwo w górê i wybiega ucieszony na ulicê by okazaÌ sw¹ wielgachna sympatiê do moturów.Prze¿y³.Ja te¿.Jadê dalej, wje¿d¿am do firmy.Goœciu na bramie:Adi poka¿ jak siê je¿dzi na jednym kole.Ja mu na to: nie umiem(bo nie umiem, nie próbowa³em nawet, lepsi niech próbuj¹).Goœciu siê obra¿a.Szef:kup se wóz, dach ma i czety ko³a no nie jedno(?).No w sumie racja. I tak sobie niekiedy myslê:Ludzie sa ró¿ni, jedni myœl¹ tak, inni siak.Ciekawe co np ka¿dy z nas sobie mysli kiedy widzi innego bikera.........?-Nasz czy nie nasz?-Ciekawe co ma na plecach?-Ale g³upi kask-eeee widzia³em kiedyœ t¹ cbr-ê na bajzlu...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ja to poprostu gdy widze kogos na moto jadacego( zblizajacego sie ulica do mnie) najczesciej mam w tym momencie <lol> na twarzy, przystaje i szczena mi opada...ze kurde ktos sobie smiga a ja narazie nie, ale tlumacze sobie tak i nie tylko sobie bo wszystkim wokolo mojim znajomym tez ze narazie szczena mi opada i majtki z radochy moglabym przez glowe sciagnac gdy widze moto ale w przyszlosci tez tak bede szalec, tylko jeszcze troche... nazbieram na moto, kupie sobie, naucze sie i tez bede smigac hehe w koncu to moje marzenie, a marzenia sa od tego aby je realizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami poprostu czÂłowiek nie zauwaÂży! chociaÂż staram siĂŞ wyÂłapywaĂŚ na drodze motonitĂłw  :lol:
no wlasnie ... czasem sobie jedziesz i zza aut nagle wyskakuje moto, gosciu ci macha a ty nie zdazysz reki podniesci ... wiec nie zawsze jak ktos nie "odmacha" to od razu sztywniak, szpaner...poprostu slaby reflex ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzĂŞ innego kolesia na moto, to ÂżaÂłujĂŞ, Âże nie jadĂŞ sobie teraz, ale jak jadĂŞ, to mam takiego banana na ryju, ze bardzo dobrze, ze mam kask, bo by ludzie pomyÂśleli 'co za idiota' :lol::Pnigdy nie zastanawiam siĂŞ jakie kto ma barwy, poprostu motocyklista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sargon!!! byku! co masz do mojego refleksu hehejedzie taki psychol w kasku i cz³owiek nie zd¹¿y! jak mu rêk¹ chce zamachaÌ to on juz pod Toruniem ! a tak swoj¹ drog¹ ciekawe jak Gixer macha jak jedzie na gumie :mrgreen: to dopiero musi byÌ czad! Na 1 kole i pozdrawia ludzi .... niby taki adaœ ma³ysz robi¹c 3 okr¹¿enie nad skoczni¹ btw. Wiedzia³em, ¿e Nico w tym temacie siê wypowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...nie mowie ze ty masz slaby reflex...poprostu czasem sie nie zauwazy (tak jak ty to pisales)

a tak swojÂą drogÂą ciekawe jak Gixer macha jak jedzie na gumie
jeszcze go nie widzialem jak macha Âłapka jadac na gumie ale mysle ze w przypadku Gixera nie byloby zadnego problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te¿ czasami nie zd¹¿e odmachn¹Ì, bo albo nie widze, albo akurat ruszam ze skrzy¿owania i nie moge oderwaÌ ¿adnej ³apki od kierownicy, ale wtedy staram siê g³ow¹ skin¹Ì przynajmniej. Dla mnie jednym z najwiêkszych prze¿yÌ w jeŸdzie na moto by³ moment w którym ja jad¹c na kursie z piêkna literk¹ "L" na plecach zosta³em pozdrowiony przez motonite na SRAD'zie. Tak mi siê jakoœ zrobi³o fajnie, poczu³êm ¿e zaczynam przynale¿eÌ do tej grupy "psychopatów" Pozdrawiajmy siê ludziska, a jak ktos nie odmachnie to nie myœlmy ¿e niechcia³, tylko ¿e w nie zauwa¿y³ lub nie móg³ w danej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie mĂłwie ze wszyscy to szpanerzy i zule ze nie odmachnÂą, chodzi mi o takich ktĂłrzy jadÂą np. nĂłwka R1 i widzÂą czÂłowieka z kilometra ja macham a tu ... nic " jedzie sztywniak" wiec sie wkur. .. wtedy . Mi tez zdazy sie czasem nie zauwazyĂŚ i nie zdÂązyĂŚ Ale poziom trzeba trzymaĂŚ w koncu jedna rodzina hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak jade to macham do wszystkich i ciesze sie jak glupi do sera jak mi odpowiadaja, czuje sie wtedy zajebiscie a jak sobie jade relaxowo ,to wygodnie se siade ,i se spiewam, cos se mrucze jest wtedy niesamowicieczasami macham tez do ludzi w autach ale tylko do takich ktorzy patrza na mnie z zazdroscia he he he niech zyja motury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chech mialem to samo co Ty Danielos. Pyrkalem po K-cach biala honda ubrabny w piekny pomeranczowy mantlik - L na plecach i na piersiach. Jade krasinkiego kolo PoliTechniki Slaskiej a z naprzeciwka wyjezdza motocyklista na gsxf tym z podwojnymi okraglymi swiatlami (swoja droga brzydki ten motocykl jak zle) i macha mi reka. Naturlich odmachalem!! Ale mi sie milo i cieplo na serduchu zrobilo. To jest to o czym marzylem i marze nadal. Bo cholera motura jak nie bylo tak ni ma. Ale bedzie... Niech sie tylko dzieciak urodzi co go Zona pod sercem nosi (jeszcze miesiac z kawalkie ) troche sie go odchowa i nastepny sezon bede juz wymiatal nie ma to tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja walĂŞ kamieniami gdzie popadnie. mam na koncie 5 Âścigaczy i 3 choppery. trzeba zwalczaĂŚ motocyklowÂą zarazĂŞ  :lol:
.........kur........jak cie dorwe, to juz wiem kto mi siekiere wbiÂł w bak..........niech cie dorwe [ Dodano: 2005-06-06, 16:30 ]
ja walĂŞ kamieniami gdzie popadnie. mam na koncie 5 Âścigaczy i 3 choppery. trzeba zwalczaĂŚ motocyklowÂą zarazĂŞ  :lol:
.... kurde jak cie dorwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... ja sobie zwykle myÂśle : ten to ma szczescie... i przewaznie cos w serduchu ukluje, ze ja tez szalec niemoge...  Ale nie macham bo pomysla, ze jakas nie ten jestem  
nio to tak jak ja ANUSHKA, no chyba ze tak jak ostatnio ide sobiem Âżorska a tutaj jakis mily motocyklista mi macha nio to oczywiscie banan od ucha do ucha i tesz macham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.