Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

gadged, wiesz ty sie z moich ponczoch nie smiej i balektĂłw:P:Pbo wyglodam bardzo sexi w tym ubranku zreszto przyjedziesz na trening sam zobaczysz:PP tylko wiesz w przyszlym tygodniu to po zawodahc moe nie miec nosa albo okka i zas ludzie beda myslec ze .....timack jakbys zlookal mnie w tych ciuszkahc to bys sie zakochal wie cnie bede tu rozkochiwac w sobie forumowiczĂłw:P:Pmadzia kawabusa no ja bardoz bym chciaÂła stanac na pudle ale to sie okaz ejak bedzie:) to wszystko kwestia nawet sekund patrz IO a Atenach i walke naszego judki Krawczyka wiec jak wzniesiecie toast za mnie w sarnowie napewno sie uda a jak sie uda to na nastempny zlocik wezme medaik:)Pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hheheh zabierasz stroj ? Razz ktos tam cos wspominaÂł o jeziorku! Very Happy dla mnie za zimno jeszcze Razz
eee tam za zimno ! beda goracy faceci a jak przyjdzie do kapieli to stroj i tak nie bedzie potrzebny
Czesc Ludkowie Sadprzydazyl mi sie dosc duzy niefart. nie bede sie wglebial w szczegoly ale final taki ze leze pocerowany jak stary worek, kilkadziesiat szwow plus gips. Sad
EEE no chlopie co to sie stalo ???????????? mam nadzieje ze nic wszytko gra i ze dotrzesz do nas 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Onetowe prognozy mnie dobijaj¹... Musi byc ³adna pogoda, bo kawa³ek jednak mam od siebie. A muszê siê tam zjawiÌ, doœÌ siedzenia w domu
Ja ma taki sam kawaÂłek ale jak wszystko dobrze pĂłjdzie to siĂŞ zjawiĂŞ (oby pogoda dopisaÂła, bo rzeczywiÂście jazda w deszczy 200 km nie jest najprzyjemniejsza)pzdr @starte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Banana !podaje ostateczny sklad muzyczny na wieczorna czesc programu:- TEATR JEDNEGO WINA - 100 TVarzy Grzybiarzy - PAÂŹDZIERZE I KOSMETYKA MĂZGUmuzyczka wiec bedzie palce lizac ! przypominam ze Zlot nie ma charakteru zamknietego, beda rowniez ludzie z zewnatrz wiec uprasza sie o przykladne zachownie jak na motocyklistow przystalo ! pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglibyœcie zapodaÌ na forum dok³adny adres gdzie jest szko³a i dom dziecka w Sarnowie? ( bo to chyba nie to samo miejsce), a ja na pewno nie pojadê z wami rano, tylko najprêdzej bêdê tam o 12-13. Mam nadziejê ¿e pogoda dopisze bo na zlot motocyklowy chcia³bym przyjechac na 2 kó³kach Proszê równie¿ kilka osób które s¹ blisko zwi¹zane z imprez¹ (np Maciek, Pche³a) o pozostawienie swojego nr tel na mojej skrzynce PW bo w razie czego bêdê dzwoni³...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WrĂłciÂłem z urlopu i od rana czytam posty w tym temacie. NamnoÂżyÂło siĂŞ ich sporo. Co do transportu to nadal mam informacje sprzed kilku tygodni: jedzie ze mnÂą Adrian.moto, Pchela i aDick. ProszĂŞ o potwierdzenie
no potwierdzam. Chyba ze mnie ktos na moto wezmie. Ale raczej nie. WIec na 99% jade z toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam ze Zlot nie ma charakteru zamknietego, beda rowniez ludzie z zewnatrz wiec uprasza sie o przykladne zachownie jak na motocyklistow przystalo !
No chyba ma siĂŞ rozumieĂŚ.Z resztÂą najwyzej nauczymy paru ludzi 'nieszablonowych' zachowaĂą
Tak, zachowujmy sie porzadnie, ale to ze nie ma charakteru zamknietego nakazuje uwazac takze na swoje rzeczy - nie kracze ze moze przyjsc ktos z zewnatrz krasc ale trza miec to na uwadze. Ale wierze ze bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.