Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AKCJA POLICJI ?! Pod kryptonimem ,,Jastrząb' co jest :/


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ej powiedzcie mi cos o tej akcji policji, ktora jest ostaniuo u nas.......W jeden dzien musialem 2 razy manetke odkrecac zeby zgubic policje :| i to w mojej dzielnicy, gdzie nigdy policja nie zaglada :|Slyszalem ze nie tylko u nas tak jest (w Polsce) tylko jeszcze w 5 innych krajach europy !!Czy oni kurde za przeproszeniem ocipieli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio prosiles o dane na temat Akcji Jastrzab - tu masz ze stronki www.rybnik.com.plDzisiaj rybniccy policjanci rozpoczêli dzia³ania w ramach akcji JASTRZ¥B, prowadzonej równolegle przez policjê polsk¹ i s³owack¹. Dzia³ania te prowadzone s¹ w ca³ym pasie przygranicznym w obu krajach. W dniach od 6 do 8 czerwca policjanci Ruchu Drogowego, uzupe³nieni policjantami prewencji, skoncentruj¹ siê na egzekwowaniu przepisów dotycz¹cych prêdkoœci jazdy. Kierowcy musz¹ siê zatem liczyÌ z zatrzymaniem na jednym z wielu punktów radarowej kontroli prêdkoœci, ale równie¿ z zatrzymaniem przez pojazdy wyposa¿one w wideorejestratory. Taki samochód jeŸdzi dzisiaj po rybnickich drogach. Przypominamy w terenie zabudowanym dopuszczalna prêdkoœÌ pojazdów w godzinach 5.00-23.00 wynosi 50 km/h, natomiast w godzinach 23.00-5.00 - 60 km/h.oraz linki do innych stron:http://www.wiadomosci.tvp.com.pl/View?Cat=...t=120&id=211788http://www.wiadomosci.tvp.com.pl/View?Cat=...=3854&id=211919http://www.wiadomosci.tvp.com.pl/View?Cat=...t=373&id=212213post-1620-1170025770.jpgpost-1620-1170025802.jpgpost-1620-1170025843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam duopa i propagandaprawdziwa wersja ze zrĂłdeÂł policyjnych(ma sie te kontakty) jest poszukiwanie groÂźnych bandytow(pl) za napad w czechach  na hipermarket juz niepamietam gdzie ale na slasku cieszynskim po stronie czeskiej o tak  :)  tak wiec ogĂłlnie nuda  :doh:
w ÂŻilinie (to na SÂłowacji jest ) [ Dodano: 2005-06-07, 18:00 ]a'propos ÂŻiliny to polecam bar dworcowy (na dworcu kolejowym)browar pije siĂŞ z ciĂŞÂżkich kufli na stojÂąco (tak jak kiedyÂś u nas - przy wysokich "stoÂłach" ). kufle "myte" sÂą przez "kobietĂŞ za ladÂą" w starym, brudnym fartuchu. to "mycie"polega na wÂłoÂżeniu kufla pod malutki strumieĂą wody na ok. 3-4 sek. super knajpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłj kumpel podczas tej akcji na policji (ktĂłra zatrzymywaÂła samochĂłd) oczach miaÂł krakse z renaultem kangoo. Babka chciaÂła teÂż przybraĂŚ mnie, ale sie skapÂła i odbiÂła spowrotem na swĂłj pas. Ja przejechaÂłem , a kumpel jadÂący za mnÂą zostaÂł zagarniĂŞty przez babke ktĂłra pewnie widziaÂła tylko jedno ÂświatÂło moje, a kumpla jadÂącego za mnÂą juÂż nie. W panice ze zatrzymuje jÂą policja wjebaÂła sie prosto na kumpla. Nic mu sie nie staÂło, jedynie zdarty troche glan i porysowany tÂłumik, a auto miaÂło caÂły przerysowany bok. Policjant podbiega na miejsce zderzenia i mĂłwi do kumpla: "nie widzisz kurw* ze baba jedzie !!! miaÂłeÂś hamowaĂŚ !!! " a mĂłj kumpel : kurw* miaÂłem pierszeĂąstwo !! " ubraÂł haÂłer i odjechaÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny pozytek z tej akcji to chyba to ze jakos zaÂłataja se ta dziure w budzecie :|...a tak to same minusy, przeciez nie zawsze pamieta sie o pasach...w auto siedze z tyÂłu i nie zawsze je zaponam, a co z maluchami gdzie nie ma pasow (tzn bynajmniej w modelu BIS ich nie byÂło ) i tym podobnych Âśrodkach transportu, dla mnie szczytem gÂłupoty by juz byÂło jakby w autobusie byÂły pasy :|....poprostu bez komentarza nastepna "udana" akcja....:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.