Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

K5 The best wg. Motocyklu


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyta³em ten test, doœÌ ciekawie zrobiony. Wed³ug mnie je¿eli sie chce to ka¿dy test mo¿na tak uastawiÌ ¿eby wygra³ ten kto ma wygraÌ. Wydja mi siê ¿e to iz K5 wygra³ test nie oznacza ¿e reszta jest do d....y Zauwa¿cie ¿e ró¿nica miêdzy testowanymi maszynami jest naprawdê niewielka, wiêc na dobra sprawê ka¿dy powinien sam wybraÌ swoja wymarzon¹ maszyne. K5 to naprawdê dobra maszyna, osobiœcie gdybym mia³ kase to mia³bym problem co wybraÌ. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystkie parametry sÂą bardzo podobne, jedynie to Âże Honda pali naj mniej, szczegĂłlnie w porĂłwnaniu do Agusty a o cenie Agusty to juÂż nie wspomne. Reszta to juÂż kwestia gustĂłw. Ale przyznaĂŚ trzeba Âże GSX-R'ka jest w tym roku najlepsza :!: Pchela zobaczymy czy bĂŞdziesz miaÂł racje w przyszÂłym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie dziwiw ostatnie miejsce cbr 1000 fajerblejd w tzw. tescie drogowym. Hondy przeciez slyna ze swojej uniwersalnosci i przydatnosci do codziennego uzytku (nawet te sportowe). A co do testow i rankingow motocykli klasy SS to to jest karasol. Dzis ten jutro tamten. jak komus sie marzy po2ojny tlumik pod tylkiem wezmie r1, jak jedna rua to cbr. dla milosnikow klasyki zx10r. , a dla lubiacych nowosci awangardowy trican w stylu gsxr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupi³em tego MOTOCYKLa g³ównie dla siateczki.Testy sie czyta ,owszem,ale tak jakoœ zawsze widaÌ co kto lubi itd.Kryterium wyboru bika powinna byÌ jazda na nim,wtedy sam wiesz co ci pasi a co nie.(wiem bo tego nie zrobi³em i do dzisiaj ¿a³uje) A niestety w Katolandzie ciê¿ko jest motorsa wyci¹gn¹Ì z salonu na rundke.By³em tydzieù temu w Reichu i gostek wciska³ mi jazde na R1 pomimo ¿e powiedzia³em mu ¿e raczej wole Suzuki , i wiedzia³ doskonale ¿e nie kupie u niego motocykla.A jak to u was Gixer wygl¹da, bo ja lekutko sie przymierzam do 750,jak opyle mojego kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he ale za t¹ siatke i tak trzeba by³o sobie zap³aciÌ, gazeta kosztowa³a 12z³ 8) Parametry maszyn s¹ bardzi podobne, ale K5 ma swietn¹ elastyczniœÌ a to soe liczy na drodze i tym ma u mnie punkty A wizualnie to R1 the best sliczna ( i te ryry pod siedzeniem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elastycznosc ma rzeczywiscie znakomita:obojetnie jaki bieg i jakie obroty,odkrecasz i ciagnie jak opetany do przodu.Ostatnio na 6 biegu jechalem 50km/h i jak odwinalem manete to nawet z tak niskiej predkosci bardzo szybko sie zbieral,bylem w szoku A jak to u was Gixer wyglÂąda, bo ja lekutko sie przymierzam do 750,jak opyle mojego kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziebko poza tematem ale giemul co ci nie pasuje w tym moto jest jakas konkretna sprawa bo przymierzam sie do kociaka czy poprostu ci nie lezy ??
Zapewne GSXR 750 nie jest tak nudny jak ThunderCat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.