Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

27-29 maj otwarcie sezonu motocyklowe w Rudach ,koło Rybnika


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie chciaÂłam wszystkich forumowiczĂłw zaprosic na 3-dniowy impreze otwierajaca sezon motocyklowy,ktĂłra odbedzie sie od 27(od godz 16) do 29 maja w Rudach niedaleko Rybnika w miejscu gdzie znajduje sie stacja kolejki wÂąskotorowej,wiem ze troszke pozno pisze ale tez dopiero co sie o tym dowiedziaÂłam i mam nadzieje ze pare osĂłbek sie pojawi bo przeciez impreza nie konczy sie jutro tylko w niedziele a naprawde ciekawe sie zapowiada Wjazd ok 2-3 zÂł :wink: Jakby co to do zobaczenia,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gixer no szczerze mĂłwiÂąc nie mam pojecia co tam bedzie przewidziane ale wiem na 100% ze imprezka bedzie udana bo jest organizowana co roku i ludzie sie zajebiscie bawia :wink: Boa ja na pewno sie dzisiaj pojawie,jutro pewnie tez przyskocze na jakÂąs chwilke :wink: Gixer a Ty kiedy przyskoczysz dziasiaj czy jutro :?: bo moznaby sie gdzies z wszystkimi umĂłwic Sargon nie kombinuj tylko zbieraj tyÂłek i juz bzziiiuuuummmmm Saint a Ty nie rozbieraj tego silnika :mrgreen: tylko tez sie szykuj no i mam nadzieje,ze bezwzglĂŞdu na wszystko chociaz na chwilke sie pojawisz WiĂŞc czekam na Was,pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer a Ty kiedy przyskoczysz dziasiaj czy jutro
Ja wpadne jutro.Jestem z ekipa umowiony o 15.00 w Czechowicach wiec bedziemy tam ok.15.30-16.00. Wczesniej nie dam rady bo musze isc do pracy Powiedz mi, mogê wkoùcu przyjœÌ i przejechaÌ siê t¹ K5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K5 bedzie od poniedzialku na salonie i jak szefostwo wyrazi zgode to mozesz sie przejechac  :D
Hehe, to zapytaj sie "szefostwa" bo wpadÂłbym jutro ok 10 rano.... [ Dodano: 2005-05-27, 16:03 ]W poniedziaÂłek to nie dam rady..Przeciez napisaÂłeÂś,ze masz K5 na caÂły weekend?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.