Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

27-29 maj otwarcie sezonu motocyklowe w Rudach ,koło Rybnika


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh witam akurat wrĂłcilam z tej imprezki no nie powiem ludzi tak sobie czyli staÂło okoÂło 20 motorĂłw i jakies tam autka ale podobno wszyscy jutro majÂą dopiero zjechac,tzn juz dzisiaj I Saint tez byÂł 8) -dziekuje Wojtku ze pomagaÂłeÂś mi poprowadzic moje autko,bo wiesz gdyby nie Ty to pewnie bym w jakims rowie juz leÂżaÂła i oczywiscie nie myslcie sobie ze cos piÂłam jak prowadziÂłam samochĂłd ale poprostu zagapiÂłam sie na motorki i gdyby nie szybka interwencja Sainta nie wiadomo jakby sie to skonczyÂło Oczywiscie sÂą rĂłwniez przewidziane atrakcje na dzisiejszy dzien :hooah!: ,majÂą byc jakies koncerty,ognicho,kieÂłbacha rĂłwniez mozna na miejscu zakupic sobie lane piwko w cenie 3 zÂł(no o ile dzisiaj tam wszystkiego nie wypijÂą :wink: ) Wjazd kosztuje 3 zÂłWiec teraz konkretnie piszcie o ktĂłrej sie pojawicie,zeby sie jakos zgrac i tam troszke poimprezowac :verycool: Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem troszke wczesniej, chcialem podjechac do Rybnika spotkac sie, z wami ale popiepszylo mi sie i zamiast na plac wolnosci pojechalem na rynek ale gamon ze mnie :mÂłotek: Jak jechalem do rybnika to mijalem jakas grupe moze to wy ,tak okolo 17obok elektrownitrzymajta sie [ Dodano: 2005-05-29, 09:59 ]Co powiecie o tej wydumce z silnikiem zaporozca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo bylo super no mam nadzieje ze za rok zostane troszki dluzej ARCZI a ja pamietam to halso... no ale nie napisze bo mnie jusz MADZIA by chyba nigdy wiecej na kawe nie zaprosila... SARGON a Ty sie nie obijaj tylko wrzucaj fotki bo ja chce zobaczyc "Sargon cnotka" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.