Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

27-29 maj otwarcie sezonu motocyklowe w Rudach ,koło Rybnika


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja wróci³em by³em tam w pi¹tek i sobote. Powiem tylko tyle mniej pisaÌ wiêcej robiÌ 8) bo tyle pisania, a jak to zwykle bywa wszyscy jakoœ zagonieni i poznikali. Jednynie Podbeskidzie da³o czadu, na was zawsze mo¿na liczyÌ (Gixer ciekawie czy dojad¹ kto co tam nawyprawia³ :D). Natomiast opisujac impreze to w pi¹tek troszke sucho choÌ i tak siê dzia³o. Przedewszystkim dziêki Madziu za transport w obie strony, natomiast co do Twojej jazdy to normalnie mo¿esz siê z Colinem Mcrae'm œcigaÌ,a moja pomoc ta taki ma³e coœ w nawigowaniu, no i jedna proŸba nastenym powiec to zatankujemy auto:D. i to wsumie by³y g³ówne atrakcje pi¹tku,a jeszcze kolega mateusz któy zrobi³ na m wyk³at na temat zlotów i ich organizacji:D no i pogoù za trzema sprzêtami :D W sobote ju¿ siê dzia³o wiecej, oczywiscie jak przyjecha³em to tylko podbeskidzie by³o,bo forumowicze oczywiœcie spóŸnieni :wink: Potem z nudów przeja¿d¿ka nad wode z dwoma incydentami podnosz¹cymi ciœnienie,czyli gixer na gumie w kolejinie, i ja z lask¹ ma³y incydent wejœcia na gume co oma³o nie skoùczy³o siê moim upadkiem ,A potem to ju¿ jazda na max'a chwila z forumowiczami,a potem Robercik jak szczeli³ pokaz na scenie to normalnie od œmiechu brzuch do teraz mnie boli 8) Jeszcze w sobote mia³a miejsce jedna atrakcja, po której boli mnie g³owa i ma œliwke,ciekawe czy dach ca³y :wink: no i to by by³o chyba na tyle 8) P.SMadzia masz pozdrowienia i podziêowania od kolegi z wlki, który z nami jecha³, w ramach tych podziêkowani dosta³aœ czteropaka,ale ¿ eCIe nie by³o to przekaza³em go sensownym ludzi¹,ale jak siê nada¿y kolejna okazaj to siê wypije co trzeba pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nio ja dopiero przed chwilka wstaÂłam wiec wrzuce tu moich pare groszy :wink: A wiec imprezka super,jak zwykle forumowicze nie zawiedli 8) tylko szkoda ze trzeba byÂło tak szybko Âśmigac do domku ale i tak byÂło fajnie Ciesze sie ze w koncu miaÂłam okazje poznak koleÂżanke Suzi 8) -kawka dalej aktualna Arczi,heh ja tez nie pamietam co to byÂło za hasÂło Saint mnie tez bolaÂła gÂłowka po maÂłym wypadku ale jakos przezyÂłam 8) Nio kurde dzieki za komplement dotyczÂący prowadzenia autka Gadged dzieki za transport :wink: Wrzucajacie jakies fotki Pozdrawiam i dzieki za przybycie :hooah!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Motomanka - dzieki za info o zbiorce w Rybniku, ja bylem w tym czasie u kumpeli w Pilchowicach no i wpadlismy na chwile tam zobaczyc. Widzialem Gadged'a jak kupowaÂł browar i jeszcze kilka innych osob, ale jak wracalem w strone moto i chcialem podejsc pogadac na chwile to juz nikogo nie bylo... nie wiem czyscie sie zmyli tak szybko czy pochowali :| pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja dopiero teraz wrocilem i zaraz jade gdzies nad wode.Bylo super,zwlaszcza w nocy:Robercik dal czadu,zlozylismy sie na striptiz ale laska byla przechu*owa....Spanie na krzeselkach troche mnie wykonczylo i poranny kac tez nie byl mily ale warto bylo 8) Specjalne podziekowania dla Sainta za wozenie nas po browar i przechowanie rzeczy w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi palo o ktorej tam przyjechales???? !!!!!BABA W MASCEhttp://rekasowskipiotr.fm.interia.pl/rudy/Resize%20of%20IMG_0027.JPGCo tu duzo mowic ---> SPECJALNIE DLA GABRYSIA http://rekasowskipiotr.fm.interia.pl/rudy/Resize%20of%20IMG_0044.JPGna specjalne zyczenie BEZ KOMENTARZA ( alkoholiczka )http://rekasowskipiotr.fm.interia.pl/rudy/Resize%20of%20IMG_0045.JPGreszte wrzuce na serwerek jak przerobie na mniejszy format.jak ktos chce fotki w formacie (5 Mpix) z invadersow i rud to dajzcie znac wrzuce na plytke i se odbierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.