Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

propozycja


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A no z tym 30 kwietnia moze byĂŚ ciĂŞzkawo bo to sobota w dÂługim weekendzie !!takze ja jestem za terminem na poczatku maja, jak zapodaÂł saint 8 dzien najlepszego miesiaca w roku :wink: jest jak najbardziej OKI

aha i co to jest MBS2005? jakaÂś nowa gra?  :roll:  pozdrawiam
MBS - Maca Baca Sasze - czyli jak walÂą gĂłrale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze bedzie ciezko ustalic termin.Jest sezon i prawie w kazdy weekend jest gdzies zlot.Z drugiej stronu nie mozemy za dlugo zwlekac z ta impreza bo wyjdziemy na ludzi ,ktorzy nie dotrzymuja slowa tym bardziej ze to byl nasz pomysl i juz za daleko to zaszlo by teraz sie wycofac.Tak mi sie zdaje ze nigdy nie ustali sie takiego terminu ,ktory kazdego by zadowolil, proponuje zamknac to w przeciagu trzech tygodni tj 30 kwiecien 7 maj lub 14 maj, poza tym ta impreza nie bedzie trwala dlugo i po niej kazdy moze pojechac w sobie tylko znanym kierunku.Dyrektor domu opowiedzial sie za godzina 9-10.Wybierajmy wiec z tych trzech terminow i za ktorym opowie sie wiecej ludzi przy tym zostajemy.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to je¿eli tak Chamis mówi to moze 7 maja rano do dzieciaków:))a na 15 polecieÌ razem np. do Wapienicy )choÌ i tak bym by³ za jak¹œ niedziel¹ np. ten 8 maja, bo w niedziel raczej zlotów nie ma (znaczy t¹ ) ) no i wiecej osób chyba wolne bêdzie mia³o ) tak mi sirpprzynajmniej wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOI DRODZY !Wezcie pod uwage fakt, ze wiekszosc osob pewnie wyjezdza na dlugi wekend ! Mnie na przyklad do 07 maja nie ma ! Wiec moze najlepiej byloby albo :- 08 maja (niedziela)- albo 14-15 maja , czy wszystkim pasuje...? jezeli w tych dniach jest jakis zlot to przeciez i tak na niego dojedziecie, impreza byla by jak juz wiemy w godzinach rannych 9.00-10.00pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLUCHAJTA WSZYSCY !!!! 8) Gadalem dzis z kolega ktory mieszka w Sarnowie. W Sarnowie kiedys byla szkola, teraz jej juz nie ma a wlasnie ten kolega (Adam) dzierzawi budynek szkoly od soltysa, urzadza tam imprezy kulturalne, koncerty , prelekcje itd. Juz nie raz tam bylem, atmosfera jest zawsze SUPER !!Nasz pomysl z "rowerowa akcja dla dzieciakow" bardzo mu sie spodobal i wyszedl nam na przeciw z propozycja: Zaproponowal , ze jak bedziemy wszyscy w Sarnowie to moze dla nas popoludniu albo wieczorem zorganizowac impreze w stylu ognisko, zaprosic jakas kapelke itd. Mozna tam nawet bez problemu rozbic namioty na trawniku (szkola jest ogrodzona) i przespac. Liczba uczestnikow moze byc nie ograniczona !Jak sie zapatrujecie na pomysl takiej imprezy..? Mozna by bylo urzadzic przy okazji pierwszy walny zjazd Forumowiczow ! Ognisko, kielbaski, piwko, integracja, przespimy a rano do domu.Najlepiej byloby w ten weekend 14-15 maja bo to juz jest cieplo i mozna nawet pod chmurka w spiworze przespac. prosze o wypowiadanie sie i opinie !! i to jak najszybciej, bo jak bedom chetni to uruchamiam organizacje ! Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha ! Anula mi przypomniala o najwazniejszym - ZERO OPLAT ! Jedynie kazdy by przywiozl to co ewentualnie by se chcial na ognisku usmazyc (kielbaske, chlebek itd), tudziez piwko zeby wypic. Pozatym nie przewiduje sie zadnych oplat "wpisowych".O transporcie Anula w tym wÂątku nie wspominaj bo znowu sie zacznÂą klucic kto Cie ma wiezc ! mysle ze imprezke jest sens organizowac jezeli conajmniej 25 osob wyrazi chec uczestnictwa. Mam nadzieje ze takich osob bedzie duuuzow wiecej!Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na takÂą impreze bym sie pisaÂł. Co do terminu to najlepszy byÂłby wedÂług mnie 14-15 maj. Bo 30 kwietnia ani troche mi niepasuje. PozdrawiamP.S.I jeszcze jedno: MoÂże jakiÂś malutki artukulik do SM po caÂłej imprezie?? Kto jest dobry z Polskiego? Kto jest w stanie cos takiego napisaĂŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na impre oczywiscie ze sie pisze tylko uwazam ze 30 kwietnia odpada juz na wstepie - bielany, 7maj niestety znowu mi nie odpowiada 10-11 mam mature wiec wypadaloby sie cos pouczyc przed egzaminem :? Wiec zostaje 14-15... 15 ide na komunie od kuzyna, ale mysle ze 14 bym mogl sie pojawic w Sarnowie. Oczywiscie to tylko moj punkt widzenia, wiec zadecydujcie sami a ja sie dostosuje... badz tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeyZebralismy juz ponad 1 000 zÂł jutro ostatni dzien MBS wiec Ci ktĂłrzy jeszcze sie nie dozucili niech to zrobia jutro !

no to ja zaÂłatwie moÂże jakiegoÂś sponsora... i oczywiscie sam sie zrzuce
wyszlo cos z tego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, co do imprezy, to ja siĂŞ piszĂŞ, nawet jak nie zakupiĂŞ do tej pory motocykla ChĂŞtnie poznam pozostaÂłych forumowiczĂłw i napijĂŞ siĂŞ piwka w Âświetle ogniska :mrgreen: Jestem ZA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie w domu ! Koncowy wynik 2785.70 zÂł !!!!!!! DziĂŞkujemy przedewszystkiem:- SDMC YAMAHA ChorzĂłworaz takim firma jak:HondaSuzuki Gas Gas PolanndHarley-DavidsonKawasaki - Booster katowiceWest StarMIDjednoslad.ploraz wszystkim pozostaÂłym !!!!RĂłwnieÂż wielkie podziĂŞkowania dla pana Tarkowsiego organizatora targĂłw za prowadzenie licytacji!!! i caÂłemu Cardinall T&T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchela ,Pawel -prc-milo mi ze Was poznalem.Gratulacje Pchela za pomysl zbierania kasy na MBS- strzal w dziesiatke.Bardzo duzo pieniedzy.Pozozostaje teraz umowic sie i pojechac zakupic rowery, oferuje swoja osobe i samochod do transportu.Impreze ustalilismy na 14 maja wiec mamy troszke czasu.Jezeli zna ktos hurtownie to prosze o namiary.Umowimy sie i pojedziemy, termin do uzgodnienia.Jeszcze raz gratuluje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.