Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

propozycja


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem zdania ze oferta ktora znalazl Maniek 05 jest wystarczajaca .i jestem za.Ciezko mi podjac za wszystkich decyzje ale jezeli promocja konczy sie jutro to trzeba sie decydowac.Mysle ze im wiecej bedzie tych rowerow tym lepiej oni i tak nie beda jezdzic po zmierzchu potrzebuja rowerow do jazdy na miejscu.Jak wiecie dzwonilem tez po churtowniach i ceny sa po okolo220zl. Ja jestem za ta oferta!decydujmy sie ! [ Dodano: 2005-04-26, 22:53 ]Pchela czy pieniadze sa u ciebie?Mysle ze oferta Manka 05 jest ok.Jutro konczy sie promocja proponuje je zamowic za jezeli pieniedzy jest 2700 to za 2500 a za reszte kupimy pilek podam swoj numer tel 603 665 768 mozna dzwonic o kazdej porze dzwoncie i umowimy sie co do kupienia i transportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie œledzê dok³¹dnie tematu a co z ofert¹ któr¹ mia³ Sdmc?Rowerki 26 cali z marketów s¹ niskiej jakoœci i nie maj¹ szans d³u¿ej wytrzymaÌ. Osobiœcie próbowa³em takie coœ naprawiÌ gwarancyjnie i okaza³o siê ¿e s¹ nietypowe przerzutki i s¹ du¿e problemy z czêœciami w normalnych serwisach rowerowych.Natomiast bardzo dobrze sprawuj¹ siê rowerki dzieciêce. Przede wszystkim nie ma siê co psuÌ za bardzo no i jak siê ma piêÌ lat to ciê¿ko zerwaÌ likê z hebla albo przerzutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeÂżeli jesteÂście zainteresowani imprezÂą dla dzieci to macie okazjĂŞ. 7.05 organizujemy festyn dla dzieci specjalnej troski w Tarnowskichn GĂłrach.Festyn trwa od 9 do 13, przewidziana jest grochĂłwka dla kaÂżdego uczestnika. JeÂżeli macie WIELKIE SERCE dla dzieci - przyjedÂźcie i zaproÂście znajomych. Impreza jest w Specjalnym OÂśrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich GĂłrach przy ul. StrzelcĂłw Bytomskich 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy 4umowicze mam nadzieje ze odezwiemy sie na apel pani Czajkowskiej i chociaz na troche zawitamy by sprawic dzieciom radosc.Nawet jak bedziecie jechac gdzies na impreze to 2-3 godziny was nie zbawia a dzieciaki beda to pamietac dlugo.Zycie nie polega tylko na zabawie dajmy troche siebie innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rowery sa juz w Sarnowie.Dzis je zawiozlem.Pieniedzy bylo 2790zl udalo sie za to kupic 11 rowerow-2 male na kolach 16 z dokrecanymi kolkami bocznymi3 wieksze na kolach 206 duzych na kolach 26z tego sklepu dostalem jeszcze 4 pilki do noznej gratis! za rowery zaplacilem 2700zl.Za pozostale 90 udalo mi sie kupic 2 pilki do kosza2 pilki do siatkowki1 pilke do nogi2 komplety do badbingtona1 komplet do tenisa stolowego[2 rakietki i 3 ping-pongi]1 komplet do gry nie wiem jak to sie nazywa takie rekawice z rzepami i mala pilka1pompka do pilekrachunki sa do wgladu w salonie YAMACHY w CHorzowie u MarcinaCzekaja na nas w sobote o 10 mozecie wziac zabawki ,pluszaki i rozdac jak uwazacie do zobaczenia w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki [ Dodano: 2005-05-12, 18:04 ]A mnie sie wszystko pogmatwalo w sobote o14 30 musze byc na pogrzebie 100km od Katowic (zmarl moj wujek) :? ale o 9 jestem pod YAMACHA jedziemy do sarnowa ,po drodze zachaczajac pod M1 o10 jestesmy w domu dziecka, przekazemy sprzet i okolo 11 musze zmykac zal mi bardzo ale sila wyzsza wrrrrrrr mam nadzieje ze zdaze tam zajechac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Aniu za mile slowo! Bede u dzieciakow! [ Dodano: 2005-05-13, 16:46 ]Dzwonila dzis do mnie redaktorka z radia Katowice pytala o szczegoly przekazania rowerow -bedzie.Dziwne bo tam akurat nie wysylalem zadnej wiadomosci o tym.Oznacza to ze nasza akcja jest glosna w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.