Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

propozycja


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

Przez targi MBS nie zagladalem na forum zbyt czesto ale to nie znaczy ze nie myslalem o Was i nie siedzialem na laurachUstalilem z Radiem Flash a tak dokladnie z Ania: radio organizuje jak co roku w tym roku ma to byc organizowane na parkingu jednego z HiperMarketow (duzym) i na dodatek chca z ta zrobic w formie wystawy zabawek dla duzych chlopcow i dziewczynek (reklama radia: Radio Flash niegrzeczne dziecko eteru)Jestesmy zaproszeni zeby zrobic troche zamieszania i dodatkowo bedziemy mogli kwestowac na Dom Dziecka, dodatkowo bedzie to naglosnione w tym dniu.Z dodatkowych suwenirow ustalilem ze w dniu przekazywania rorwerow wysla do nas reportera i bedzie w tym dniu informacja we wiadomosciachPS i mam nadzieje ze ten durny redaktor z "FAKT" sie o tym takze dowie i moze cos zrozumie no ale na tyle szczescia nie licze Oczywiscie jest takze propozycja aby akcje zbiorki kasy dla dzieci powtarzac co roku, no bo przeciez nic nie stoi na przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani troche wam zamieszam ale dzis dzwonilem do domu dziecka rozmawialem z dyrektorem i ustalilismy wspolnie date na 14 maja o godzinie 10 termin jest juz ostateczny.Jezeli chodzi o rowerki to prosil o klika powiedzmy 5 malych takich dla dzieci w wieku przedszkolnym.reszta zwykle.Rowery zawieziemy zaraz po kupnie ma gdzie je schowac a oficjalnie przekazemy je w dniu 14 maja i na ten dzien mozna zaprosic dziennikarzy.Dzwonilem tez do SM i jezeli zrobimy opis sami i wyslemy pare fotek to wydrukuja to w miesieczniku jak zmiescimy sie do 17 maja to pojdzie w czerwcowym jak nie to w lipcowym.Potraktujmy 1 czerwiec jako osobna zbiorke jezeli cos uda sie zebrac mozna bezposrednio po imprezie kupic slodyczy lub cos w tym stylu i wieczorem pojechac do dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!!!!! Juz sie nieumiem doczekac 14 zeby tam pojechac i zobaczyc te dzieciaki!! Az chce widziec ich miny! )) Mam nadzieje, ze za rok rĂłwniez zorganizujemy taka akcje! Pomimo, ze mi plecy odlatywaly to warto tam bylo siedziec! Stawie sie napewno! sdmc Radio Flash to moja ulubiona stacja hehe nie graja badziewiatej muzyki Kwestowac moge, dzien i noc! Byleby kasa wplywaÂła! Stawie sie! A wiec panowie! rock, honor, motocykle! kto zna ten rozumi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaœnie znalaz³em rowerki za 179 z³.(ko³a 26-stki) w REALU i rozmawia³em z babk¹ która siê zajmuje sprzeda¿¹-powiedzia³a mi ¿e przy zakupie np.15szt. to napewno bêdzie jakiœ rabacik ,tylko niewie dok³adnie jaki bo musi to uzgodniÌ z kierownikiem,a dzisiaj go niema -ma byÌ jutro.Umówi³em siê z ni¹ ¿e zadzwonie jutro a ona mi powie co siê dowiedzia³a.Napiszcie co o tym s¹dzicie,bo mo¿e ju¿ ktoœ coœza³atwi³ a ja niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ok Maniek05 ciekawe czy cos maja czy sa calkiem gole.Potrzebujemy okolo5 sztuk malych rowerkow dla dzieci przedszkolnych.Ja pytalem w Katowicach na ul Katowickiej facet mowil ze moga byc calkiem niezle rowerki po200zl i cos tam maja miec ostatecznie powie mi w poniedzialek.Dzwonilem tez do churtowni w czestochowie i czechowicach ale tem chca po okolo260zl.Pytajmy dalej.Trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rêkojmia wed³ug Polskiego prawa musi wynoœÌ 2 lata. Wiêc takiego problemu niema ¿e po 2 miechach sie rozpadnie - musz¹ towar naprawiÌ lub wymieniÌ na sprawny. I tu jest jeszcze jeden problem, ewentualny autoryzowany serwis danych rowerów musia³by byÌ w miare niedaleko.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RozmawiaÂłem dzisiaj z kierownikiem dziaÂłu rowerĂłw w REALU i stwierdziÂła Âże udzieli nam 10% rabatu .PytaÂłem rĂłwnieÂż o maÂłe rowerki i powiedziaÂła Âże majÂą za 129zÂł.Te duÂże sprzĂŞty moÂżecie zobaczyĂŚ tutaj; http://www.real.pl/hipermarketreal_dlacieb...atygodnia_.html , a te maÂłe to niewiem jak wyglÂądajÂą ,ale jak wam to pasuje to podjade do REALA i wtedy Wam je opiszĂŞ(nie mam aparatu wiĂŞc fotek niemogĂŞ zrobiĂŚ i w tym jest problem ).Piszczie co o tym sÂądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By³em wczoraj w REALU i zobaczy³em jak to wszystko wygl¹da - pyta³em sie o ten serwis.Te rowerki za 179z³.S¹ takie jak na zdjêciu i s¹ równie¿ za t¹ cenê damskie-tzn damki.Je¿eli chodzi o serwis to babka powiedzia³a mi ¿e najprawdopodobniej trzeba bêdzie w razie czego przywieœÌ je do nich :? ,bo serwis znajduje sie w REALU,a czêœci to oni sami sprowadzaj¹ i robi¹ je na zapleczu(powiedzia³a jest bardzo ma³o reklamacji co do tych modeli).Ogl¹da³em te¿ te mniejsze sprzêty(ko³a 12 za 129z³.-cztery kó³ka)i s¹ nawet takie sobie-jak za t¹ cenê.S¹ bardzo kolorowe i maj¹ dwa pojemniczki z przodu i z ty³u .By³y tak¿e rowery na ko³ach 16,ale wydaje mi sie ¿e akurat te by³y jakieœ drogie,bo kosztowa³y 249z³ .Piszcie coœ wiêcej na ten temat bo promocja siê koùczy 27.04 i trzeba by by³o daÌ znaÌ p.kierownik co zdecydowaliœmy w tej sprawie bo najprawdopodobnie trzeba bêdzie je zamówiÌ-mog¹ niemieÌ tylu sztuk na stanie(tak mi powiedzia³a).Acha by³y tam jeszcze pi³ki do nogi za 20z³.komplet-(pi³ka,pompka,ochraniacze na kolana i rêkawice)-to chyba dobra cena :?: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest jeszcze jedna sprawa: mo¿e warto kupiÌ rowery troche dro¿sze, ale z osprzêtem (z œwiat³ami, najlepiej na dynamo, b³otnikiem itp.) ni¿ taùsze i go³e, wsumie liczy sie te¿ jakoœÌ a nie tylko iloœÌ. I jak bêdziemy coœ ju¿ kombinowaÌ to niezapomnijmy o jakimœ rabacie, albo prezêcie od firmy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.