Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

propozycja


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a chcialabym spytac cyz mogÂłabym dobrac kilku ludzi jakby co??..nie z forum??..
Im nas wiĂŞcej tym lepiej moim zdaniem ;-) A szczegolniej esli to takÂże motocyklisci (jak nei to tez dobrze skoro chcÂą)PS. To czemu jeszcze ich nie ma na 4um? SÂłaba reklame robisz Motomanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. To czemu jeszcze ich nie ma na 4um? SÂłaba reklame robisz Motomanko
Nie to co Ja :mrgreen: G³ówny naganiacz czuwa w powitalni na forum.motocyklistow.pl i nie tylko :mrgreen:Za co dzieki 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze wplacajmy przy odbiorze koszulek i naszywek.Prosba do SDMC jak bedziesz zbieral za koszulki to wspominaj ze jest taka akcja i niech ludzie daja, niekoniecznie 20zl, moze byc mniej, ale zawsze sie cos uzbiera.Ustalmy ostateczny termin zbiorki do 16 kwietnia do dnia parady.Potem liczymy kase, liczymy na co nas stac i ustalamy termin w porozumieniu z domem dziecka.Narazie trzeba zebrac kase i zobaczyc ile jej bedzie.Wspominajcie innym o tej akcji bo cos nie jest nas za duzo.Jak byly darmowe wejscowki to edezwalo sie mnostwo ludzi a teraz.....???Pozdrawiam i piszcie czy wam pasuja takie ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No !Jak zwykle YAMAHA stanela na wysokosci zadania !!! Postaram sie na poczatku tygodnia wpasc odebrac zamowiona koszulke i naszywke a przy okazji dokonac wplaty na szczytny cel. Nie usztywniajmy siem - jak ktos ma akurat ciasno z kasa to nawet symboliczne 5 peelenow bedzie OK ! Liczy sie chec a nie nominal banknotu.A swoja droga jak juz o YAMAHA mowa - wytlumaczcie mi jak to jest ze w Europie na pierwszym miejscu jest Honda, potem dlugo nic , potem Yamaha, potem Suzuki, Kawa, a potem cala reszta sprzetow..?Np. w Stanach (wiem ze to kraj debili no ale coz!) jest zupelnie inaczej - supremacja Yamachy , potem Suzuki a Honda to wogole najnizsza polka...Jak dla mnie wszystkie moto sa tylko tak dobre jak ich kierowcy, ale skad biora sie takie stereotypy..? Hehe... moze dlatego ze "Suzuki" znaczy po japonsku "sandacz" - taka ryba ! to chyba nie najlepsza nazwa dla firmy produkujacej motocykle ! hehe...pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja powiem,Âżejeden rower juÂż jest;) dziÂś poszedÂłem do garaÂżu i wygrzebaÂłem mĂłj rower z komuni,na ktĂłrym juÂż nie jeÂździÂłem chyba z 3 lata jest w 100% sprawny,ponaprawiam jeszcze coÂś tam co trzeba(znaczy wyreguluje) i niech dzieciaki maja frajde:Dnowy on moÂże nie jest,ale napeno siĂŞ ucieszÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka propozycje do propozycji, musze to jeszcze obgadac z gora (czytaj:szefostwem) ale najpierw chcialem poznac Wasza opinie.Co Wy na to zeby na MBS 2005 zrobic takie male stanowisko FÂŚM (odstapimy kawalek powierzchni wystawowej) i tam przy okazji mozna zbierac kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to znakomity pomys³. Raz, ¿e bêdzie mo¿na jakoœ rozreklamowaÌ poœród niewiernych i zagubionych motocyklsitów ze œl¹ska Nasze forum(MBS to dobra okazja do tego celu), a po drugie bêdziemy zbieraÌ pieni¹¿ki na szczytny cel jakby nie by³o(MBS te¿ siê œwietnie do tego nadaje), wiêc je¿eli chodzi o mnie, to jak najbardziej popieram 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Âże jestem zawsze otwarty na propozycje i nigdy nie trzeba mi 2 razy mĂłwiĂŚ jestem absolutnie za tym fantastycznym przedsiĂŞwziĂŞciem (o kurde ale mi sÂłowo wyszÂło ) Cel szczytny no i dzieciaki siĂŞ ucieszÂą !!!A co do zbierania funduszy na MBS to very dobry pomysÂł !! bedÂą znajomi nie tylko na moto to siĂŞ dorzucÂą no i dla mnie to najlepsza okazja zeby dorzuciĂŚ zÂłocisze do puchy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.