Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielany k/Ket 29 kwiecien-3 maj


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na tym zlocie z 4umowiczow to tylko Prodiz,Saint i ja imprezowalismy jak na zlot przystalo:duzo alkoholu i spanie w namiocie przez pare dni (lub pod golym niebie) :mrgreen:A tak wogole to nie doszedlem jeszcze do siebie :? Ide spac...Zalaczam pare zdjec,reszte zapodam jak juz dojde do siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje moze ktos stworzy w katalogu ALBUM katalog "BIELANY" I TAM WSZYSCY BEDA RZUCAC ZDJECIA Z TEJ IMPREZY .............BO NIESTETY JA NIEWIEM JAK TO ZROBIC :mrgreen: SAM MAM PARE TO BYM TAM DORZUCIL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ponad 200 fotek z Bielan
I pewnie mnie na zadnej nie ma... Widzisz tyle ze mna chodziles w sobote i ani jednej fotki z Toba nie mam... czuje sie conajmniej zawiedziona....
Trzeba bylo zostac na Bielanach na pare dni to bys napewno ze mna jakies miala,zwlaszcza w nocy :mrgreen: Przyjedz do Wapienicy to sobie zrobimy pare :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha,a Ty byÂłaÂś w niedziele teÂż,albo w poniedziaÂłek nie pamiĂŞtam juÂż,bo coÂś mi siĂŞ wydawaÂło,ze Cie widziaÂłem ale nie yÂłem pewnein ,Âże to Ty i pozatym mnie jakos tak ziwnie na boki zanosiÂło Gixer,a o Panie chodziÂło mi te co w poniedziaÂłek przyszÂły i mieliÂście je na miss mokrego namĂłwic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha,a Ty byÂłaÂś w niedziele teÂż,albo w poniedziaÂłek nie pamiĂŞtam juÂż,bo coÂś mi siĂŞ wydawaÂło,ze Cie widziaÂłem ale nie yÂłem pewnein ,Âże to Ty i pozatym mnie jakos tak ziwnie na boki zanosiÂło  :)  :D  Gixer,a o Panie chodziÂło mi te co w poniedziaÂłek przyszÂły i mieliÂście je na miss mokrego namĂłwic  8)  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Maishy nie bylo ani w poniedzialek ani w niedziele.A te panie byly do bani ale jak chcesz fote to prosze bardzo (jednej nie ma,tej najlepszej ktora zostala z nami na noc :mrgreen: ) :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie wiadomo czy bedzie nastepna edycja bo z piatku na sobote bylo az 29 interwencji pogotowia i policji i moga nie dostac pozwolenia na nastepny zlot a wielka szkoda by byla jakby sie nie odbyl...Ale pozyjemy,zobaczymy...moze zapomna do tego czasu :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.