Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwsza gleba


adi GSX600F

Rekomendowane odpowiedzi

Byla piekna sloneczna sobota(ku..a 13) jak zwykle spotkalismy sie ekipa pod MC s-ec,plan na dzien byl super;polatac po winkielkach gory Âżar,salmopol,przegibek itd.Do wieczora bylo SUPER i nic nie wskazywalo na to ze az tak mi odpier..li,nawinelismy z kumplami 250km meta MC s-ec i gdy czesc rozjechala sie do domow ja,S16,Marcin i ProdiÂż podjechalismy kawalekna malo uczeszczana droge by wreszcie postawic na gume,S16 postawil fazerke z gazu ale moje jajo z gazu nie chcialo wiec od czego jest sprzeglo z trzy razy poszedl i moj GSX F ale za czwartym za bardzo sie odchylilem noga spadlaq z podnozka i polecialem na pysk przy okazjiwalac niemilosiernie kolanem i lokciem o asfalt.Efekt to zlamane kolano w kosci przypiszczelowej,zwichniety nadgarstek,potrzaskany Âłokiec,rozwalona wara,potargana kurtka i rekawiczki,rozwalony kask oraz poobijane moto.Tak wiec siedze teraz jak ten kretyn w domu z okladami i wiem ze NIE BYÂŁO WARTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc widze ze juz w domku SEKTA czeka na ciebie TAK TAK :!: :!: :!: I jestesmy pewni ze wrocisz :wink: Adi jak tylko bedziesz pewny co chcesz i od kiedy chcesz to moge zaczynac dzialac wiesz o co chodzi masz do mnie namiary dzwon ,pisz i do roboty sie biore 8) aaaaaaaaa fajna fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A motorek bardzo ucierpial ?;/
Jeszcze GO nie ogladalem ,wyladowal jakies 15 metrow ode mnie a ja nie mialem jak dojsc bez kolana ale MarcinGSXF mowil ze gora 500PLN i jazda [ Dodano: 2005-05-03, 22:54 ]
Adi jak tylko bedziesz pewny co chcesz i od kiedy chcesz to moge zaczynac dzialac wiesz o co chodzi masz do mnie namiary dzwon ,pisz i do roboty sie biore  8)  aaaaaaaaa fajna fotka  :)
TO SUPER ,szczegoly w czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.