Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PARADA NA MBS


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja juz bylem dzis na hali Zwozilismy dzis sprzety.Zapowiada sie fajna imprezka :mrgreen: Jestem tam jutro od 12.00 do 18.00 i w sobote od 10.00 do 18.00.W niedziele bede tylko pod koniec dnia zeby pomoc sprzety zwozic.Od nas jest 15 motocykli i 3 quady.No i mamy dwie hostessy tylko jeszcze ich nie widzielismy :roll: ,mam nadzieje ze jak je jutro zobacze to nie bedzie zonka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich na wspĂłlny wypad do Zabrza na Motor Bike Show 2005! Wyjazd Niedziela 17,04,2005 ZbiĂłrka na rynku w Bochni o 9:30 wyjazd 9:45, NiepoÂłomice przystanek dla busĂłw (koÂło ronda) 10:00 zbiĂłrka 10:10 wyjazd, KrakĂłw parking przy Mc Donald`s koÂło MAKRO przy wylocie na Olkusz 10:40 zbiĂłrka 10:50 wyjazd! I lecimy na Zabrze przez Olkusz!WYMAGANA PUNKTUALNOÂŚĂ, NIE CZEKAMY NA SPĂÂŹNIALSKICH!!  Pozdrawiam Dan!  www.furious.comapn.net.ple-mail: [email protected] 2826723
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troche pospamuje;)A wiec chcia³em poinformowaÌ ¿e jak ktoœ by³by zainteresowny noclegiem z soboty na niedzile, to jest mo¿liwoœÌ za³atwienia w cenie 20 zeta, Nocleg znajduje sie w T¹pkowicach,(po MBS mo¿emy pojechaÌ 1 ekip¹ ¿eby nie szukaÌ). ko³o Pyrzowic, jest to w domu moich rodziców, jest oko³o 6 ³ó¿ek(3 pokoje) , jest ³azienka dla goœci z pryœnicem, wieczorem mo¿na sobie zorganizowaÌ ognisko z kie³baskami itd...aklohol i kie³baski we w³asnym zakresie;), teren jest ogrodzony , moto mo¿na zaparkowaÌ pod wiat¹, jeœli ktoœ lubi nature to mo¿e pojeŸdziÌ na koniach , znajduje sie ich tam cos oko³o 10 szt.Dom jest na odludziu i nie ma problemu z s¹siadami , wiêc mo¿na imprezowaÌ do rana:), jak kogoœ nie staÌ na nocleg w ³ó¿ku , to mo¿na przekimaÌ na sianku:).Bêdê tam ju¿ ja (jako motoyklista) i jeden koleœ z Wroc³awia który przyjedzie na MBS, jeœli ktoœ jest chêtny prosze o kontakt ze mna pod nr 501 670 549.ZapraszamKwaqewenmtualnie tu jest mapa dojazdu: http://www.westernclub.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan jak bedziesz ko³o multikina na tej trzy-pasmówceto walisz non stop prosto przez wszystkie swiat³a(chyba 5 ich jest) tak d³ugo a¿ bêdzie koniec drogi(tz albo w prawo albo w lewo), krêcisz w lewo z pierwszeùstwem a póŸniej poczujesz woù zwyczajnej na grilu i milion ludzi:).Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po d³u¿szej przerwie znów jestemjutro pojewiê siê na 100% w Chorzowie, bez wzgledu na pogodê choÌ nie ukrywam ¿e ³adna pogoda by³aby mile widziama jeszcze jedno pytanie do reszty ekipy z mojego regionuktórêdy jedziecie bo chêtnie bym siê zabra³ z wami tylko musze jeszcze zgarn¹Ì kumpla z Miko³owa po drodzepozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.