Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OldTimer


David 14

Rekomendowane odpowiedzi

KuÂła cycki jedne MiaÂłem dobrego nosa, bo coÂś mnie podkusiÂło,Âżeby po tego zloma iœÌ do garaÂżu i go przyprowadziĂŚ pod blok:)Jakbym jutro poszedÂł, to byÂśmy kuÂła pojechali......Z tym alternatorem miaÂłem juÂż wczeÂśniej przeboje, trochĂŞ go zreanimowaÂłem, ale juz padÂł maksymalnie Shit zaÂś wydatek Wicher nie ma takiej opcji ÂżebyÂś siĂŞ tam jutro nie pojawiÂł  od kogo dostane kwiatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo jeszcze wczoraj nie wiedziaÂłem, czy jade.   A ty Wicher jakbyÂś nie zrobiÂł alternatora, to byÂś teraz miaÂł radoche z transportu.Nie chce krakaĂŚ, ale jak rano nie odpalisz, to dzwoĂą!
No juÂż mamy transport Jedziemy z Ostkiem MĂłj alternator dopiero zostanie rozebrany Tak w ogĂłle, to fajnie Âże wrĂłciÂłeÂś i do zobaczyska na bajzlu 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he Wicher ju¿ wróci³ Jechaliœmy w sk³adzie: Ostek19,Anushka,Ros i Pacza Ju¿ na wstêpie zap³aciliœmy mandat 300 z³ za przekroczenie prêdkosci Pan policjant chcia³ sprawdziÌ numery nadwozia, niechc¹cy dosta³ ode mnie z bani, za co nawet mnie jeszcze przeprosi³ Musia³o go zaboleÌ, bo d³ugo siê po g³owie g³aska³ Ogólnie by³o weso³o, ale sam bazar ogólnie nudny i biedny Fajnie by³o zobaczyÌ Wasze mordki i pogadaÌ, chocia¿ nie z ka¿dym siê da³o, bo musieliœmy mykaÌ :)Nadrobimy wszystko przy nastêpnym spotkaniu Dziêkujê Paw³owi z Bêdzina za filmy - masz u mnie piwko cz³owieku Pacza i Ania zostali, wiêc siê zameldujcie jak wrócicie Ahia, tak w ogóle, to wszyscy Nas ponoÌ rozpoznawali po blond w³osach Ani, które niemo¿liwie rzuca³y siê w oczy Po wstêpnym naradach i ustaleniach bêdziemy sk³adaÌ wniosek do szefostwa 4um,¿eby zdjêcie Ani by³o na g³ównym logo forum, a pod nim napis YNO JAZDA i od ty³u czaj¹cy siê, drapie¿ny Wicher :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,zabawne,tyloko ja jestem 300zl w plecy,ale mĂłwi sie trudno,bĂŞde sie staraÂł jezdzic wolniej,tak to jest ,jak sie jezdzi na moto,to w aucie ci sie wydaje ze sie turlasz a nie jedziesz,niewiem czy wy tez macie takie odczucie ale ja jak np.pojezdze sobie godzinke na wsumienie za szybkim moto -gs500,a puzniej wejde do auta starszych-(vectra1.8,130km) to czuje sie jak bym jechal traktorem.OgĂłlnie na bajzlu bylo fajnie,pozdrowionka dla wszystkich.Hehe,i jak tam Szamer kurtka nie przeciekÂła :wink: Aha,kiedy bĂŞdÂą foty(Ania pospiesz sie z fotami,szczegĂłlnie z tÂą mojÂą w radiowozie,trzeba bylo wolac ze robicie fotke to bym zrobil cos glupiego 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.