Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OldTimer


David 14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wicher,my bedziemy tam na 9.30 wiec bedziemy sie tam dopiero wbijac,zreszta chyba jak wszyscy.Proponuje o tej godzinie sie zapoznac i umowic np. na 11.00 na picie a czas miedzy 9.30 a 11.00 wykorzystac na zwiedzanie i zakupy.Piwo nie wiem ile kosztuje ale przeszmuglowac to zaden problem  :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to ta mapa jest troche do ..... bo mozna tam o wiele szybciej dojechac a tak to wycieczka krajo znawcza ..... z ktorej strony do tego ronda chcecie jechac ? bo mozna na wiele sposobow.... a i jak ktos ma mozliwosc niech wezmie aparat i popstryka co nieco ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd od ¯or jest nastêpuj¹cy:Jedziesz ca³y czas prosto, przelatujesz przez Miko³ów, wje¿d¿asz do Katowic. W pewnym momencie jedziesz na moœcie i zaraz potem wje¿d¿asz pod most kolejowy (chyba) i w tym miejscu dwupasmówka siê rozdwaja. Jedziesz w lew¹ odnogê (nie na centrum) walisz dalej prosto a¿ doje¿d¿asz do du¿ego wêz³a drogowego (dawne rondo miko³owskie) przeje¿d¿asz w tym miejscu nad autostrad¹ A4, zje¿d¿asz w prawo i jedziesz równolegle do A4 kier. na Wroc³aw. Trzymasz siê ca³y czas prawego pasa (nie jedziesz po A4 tylko obok) i zje¿d¿asz pierwsz¹ odnog¹ w prawo przy serwisie Renault. Teraz caaa³y czas prosto, przelatujesz przez skrzy¿owania nigdzie nie skrêcasz i jesteœ przy Targach Katowickich na bajzlu. Nie ma prostszej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku³a cycki, afera!!!By³em o 19:00 po samochód w gara¿u,zeby przyprowadziÌ go pod blok.Z.j.e.b.a.n.e mam ³adowanie. Kontrolka ¿arzy³a mi siê nieco od d³u¿szego czasu,ale myœla³em,¿e pasek nieco za luŸny(a Ja siê dziwi³em co on tak licho krêci). Dzisiaj przychodzê zapalam ledwie co, ale kaplica ³adowania nie ma:(Zabawy bŸdziny,ale nic nie zrobiê,nie ³¹duje skórkozjad jeden.W Tadku jeszcze nadzieja (ostek19).On te¿ siê wybiera i ma mi jeszcze daÌ znaÌ za jakieœ 30 minut co i jak.Takze nie ³amaÌ mi siê tam i b¹dŸcie dobrej myœli.******************************************88Ku³a poprawka, Tadek ju¿ da³ mi cynka Spotkanie,tak jak by³o umówione 8:15 - 8:20 pod Biedronk¹ Fioletowa Vectra z niebiesk¹ przedni¹ klap¹ Ania czekej dzio³cha pod MacDrivem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.