Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowa naszywka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylem dzisiaj w firmie prefesjonalnie zajmujacej sie produkcja odziezy z roznego rodzaju nadrukami, haftami w tym tez robia naszywki. I co z tego ?? Na pewno najwazniejsza jest ilosc jaka bedziemy robic.Przygotowanie do hafowania (wyszycie) to koszt 100 do 150 zl,koszt wyhaftowania jednej naszywki od 2,5 do nawet 6 zl w zaleznosci od ilosci nakluc ale moze tez byc wiecej jezeli wzor bedzie skompliowany.Pytalem sie tez o koszulki no i tu sa schody .........Jaki kolor ? Ile nadrukow ? i jakie duze ? Ile kolorow ? Jaka koszulka ? i tych "ile" jeszcze troche bylo ale nie bede zawracal wam glowy. Dochodzi rowniez koszt przygotowania.Jednym slowe trzeba sie okreslic konkretnie co i jak robimy ?Moja propozycja: naszywka w prostokacie cos w tym stylu kliknij ale bez nicku bo to koszta wzrosna o faze przygotowania projektu czyli 100 zl, rozmiar 10cm x 6cmw pozniejszym czasie koszulka biala z logo forumowym na plecachoczywiscie naszywki i koszulki moga zostac dosponsorowane przez salon ale to wlasnie tez jes t dla mnie dylemat bo chcialbym aby na tym sponsorowanych rzeczach pojawila sie nazwa salonu moze adres moze telefon ale chcialbym abyscie sie na ten temat wypowiedzieli jak to widzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick moÂżna bez problemu wyszyĂŚ samemu z pomocÂą babci wiĂŞc wystarczy zostawiĂŚ miejsce na nick.Podane koszty nie sÂą duÂże w gruncie rzeczy jeÂżeli 50 osĂłb weÂźmie naszywki (a mam nadziejĂŞ Âże tyle siĂŞ zbierze) to wychodzi zrzutka 2 zyle na projekt i powiedzmy 8 zyli naszywka czyli razem dycha.UwaÂżam Âże sponsoring przy takiej maÂłej kasie nie ma sensu tzn. ja osobiÂście wolĂŞ daĂŚ dychĂŞ niÂż ÂłaziĂŚ z reklamÂą ale to oczywiÂście tylko moje zdanie. Na 4um ogĂłlnopolskim byÂła akcja zaÂłatwiania sponsorowanych kamizelek odblaskowych. Kamizelki byÂły bardzo dobrej jakoÂści ale drogie. Wtedy sponsoring siĂŞ sprawdziÂł i na kaÂżdej kamizelce byÂł napis reklamowy.uwaÂżam Âże przy naszywkach nie ma to Âżadnego sensu zresztÂą gdzie tam zmieÂściĂŚ dodatkowe napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zakoĂączmy temat naszywek, a potem zabierajmy sie za koszulki i inne rzeczy. Naszywki nie sa drogie wiec spokojnie dojda do skutku, i na tym przecwiczymy jak nam wychodzi tworzenie list chetnych, zamawianie i transakcje pieniezne. Jak to wszystko bedzie zalatwione bedziemy myslec nad tym co jeszcze chcemy zrobic i to pojdzie szybciej bo bedziemy bogatsi o doswiadczenia. P.S. WrĂłciÂłem! Tylko szkoda Âże z numeru 6 mam teraz 86 na liÂście userĂłw no ale jakoÂś to przeboleje. Pozdro dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale wy sie od razu czepiliscie szczegolow To jest tylko projekt wstepny, jak na razie rozmawiam z nim aby zrobic jakis ciekawy projekt a pozniej bedziemy go modyfikowac do potrzeb haftowania czy drukowania na koszulkach no i oczywiscie bedziemy poprawiac ewentualne bledy ortogtaficzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to nie ustalilismy konkretnie ksztaltu naszywki, ja robilem projekto pod okragla. Ogolnie to znaczenia wielkiego nie ma ale to tez wypadaloby dogadac. Aha.. i nie piszcie ze fatboy nie pasuje czy cos bo wolicie Âścigi czy crossy. Mnie to obojetne jaki motocykl by byl uzyty w razie czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.