Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wysłałem dostałem odpowiedź od A1Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa zapytanie pragniemy poinformować, iż zgodnie z zapisami Umowy Koncesyjnej, wyłącznym organem regulującym wysokość stawek za przejazd i stroną uprawnioną do modyfikacji systemu klasyfikacji pojazdów na autostradzie A1 jest Minister Infrastruktury. Rola koncesjonariusza ogranicza się jedynie do wprowadzenia zmian po otrzymaniu stosownego powiadomienia z Ministerstwa.Jednocześnie pragniemy zauważyć, że nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pozostałe pytania, gdyż nie dotyczą one zarządzanego przez spółkę GTC koncesyjnego odcinka autostrady A1 Gdańsk ? Toruń. Z wyrazami szacunku,EWA ŁYDKOWSKAPublic Relations Managertel. kom. +48 607 814 073Gdańsk Transport Company S.A.Adres siedziby:ul. Sadowa 8, 80-771 GdańskAdres korespondencyjny:ul. Dekarska 1, Rusocin, 83-031 Łęgowotel. +48 58 692 93 50fax +48 58 692 93 51www.a1.com.pl NIP: 583-10-92-438KRS: 0000018489 VII Wydział Gospodarczy Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w GdańskuKapitał zakładowy: 45 873 200 PLN wpłacony w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - ktoś znalazł chwile żeby nam odpisać, więc sprawa jasna kto jest odpowiedzialny za wysokość stawek dla motocyklistów.Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa zapytanie pragniemy poinformować, iż zgodnie z zapisami Umowy Koncesyjnej, wyłącznym organem regulującym wysokość stawek za przejazd i stroną uprawnioną do modyfikacji systemu klasyfikacji pojazdów na autostradzie A1 jest Minister Infrastruktury. Rola koncesjonariusza ogranicza się jedynie do wprowadzenia zmian po otrzymaniu stosownego powiadomienia z Ministerstwa.Jednocześnie pragniemy zauważyć, że nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pozostałe pytania, gdyż nie dotyczą one zarządzanego przez spółkę GTC koncesyjnego odcinka autostrady A1 Gdańsk – Toruń. Z wyrazami szacunku, EWA ŁYDKOWSKAPublic Relations Managertel. kom. +48 607 814 073

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a ja tam postanowiłem się zmienić i zacząłem oszczędzać . Już mi się uzbierało sporo narodowych środków płatniczych w drobnych nominałach niestety , bo dużych nie mogę jakoś odłożyć . Na wiosnę chyba pojadę do kumpli na Kraków , zapytać jak tam u nich z oszczędzaniem . A że będzie o czym pogadać , to chyba kilka razy się będę musiał wybrać do nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że SAM ma w kieszenie kogoś w Krakowskiej Policji lub sądzie. Obie sprawy odbywały się przed sądem w Krakowie, pierwsze wyroki były korzystne dla SAM. Myślę, że w tym wypadku też po odwołaniu się kolega zostanie uniewinnione. Co do orzeczenia, ciekawi mnie kiedy i jak należy odliczyć pieniądze? Czy trzeba to zrobić przed wyruszeniem w podróż, w domu? Czy może przed podjechaniem do bramki w czasie jazdy należy odliczyć? Czy takie odliczanie w czasie jazdy byłoby zgodne z przepisami? O ile przy jeździe samochodem wykonalne to przy jeździe motocyklem mocno ryzykowne? A jeżeli miałem zamiar jechać drogą przez Olkusz, ale postanowiłem poczuć się jak obywatel europejskiego kraju i zechciałem w czasie podróży skorzystać z autostrady to czy powinienem zatrzymać się na jakiejś stacji przed bramkami i odliczyć pieniądze? Albo przegapiłem zjazd z obwodnicy i wjechałem na odcinek płatny. Na autostradzie nie można się zatrzymywać, a od ostatniego zjazdu z obwodnicy Krakowa do bramek nie ma żadnego parkingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no, z daleka widać i czuć jak ta sprawa śmierdzi..och,dużo bym dał żeby poznać takiego sędziego co takie wyroki daje!..Mam kilka spraw w których ktoś z takimi umiejętnościami i kompetencjami by się przydał.Kurczę, jak są potrzebni to ich nie ma,wtedy sami elokwentni i prawobojni-wyroki iście salomonowe....Ech, ten nasz kochany kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.