Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z przymrozeniem oka podchodze do takich tekstow. 20 kilosow pod bramki im sie nie chcialo jechac a tu nagle wszyscy zgodnym chorem pojada do warszawy.Wszystko fajnie wyglada do poki ktos z organizatorow nie poda daty spotkania. nagle choruja ciotki i szefowie zaczynaja szalec z robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oj widzę, że wieeelka polityka zaczyna się mieszać w tą grę!...No bo jeśli zaczyna wojnę prezydent Jaworzna to może się tam zaplatać np. CBA lub ABW i poszperać czy przypadkiem na niego czegoś nie maja... Fajnie!...Pomyślał by ktoś o tym jeszcze parę miesięcy temu?... ...jeszcze się okaże, że nagle CBA dokona spektakularnej akcji zatrzymania prezesów Stalexportu a prokurator zamknąwszy ich w areszcie (wydobywczym...)zacznie śledztwo... ...albo podczas kolejnego natężenia ruchu motocyklistów na A4 zjawią się jednostki AT i szwadrony policji z psami i długą bronią w znacznej liczbie, po czym zaczną się aresztowania, przesłuchania i deportacje... Do kwietnia,powiedzmy 20(powinno już być cieplej niż dzisiaj...), pozostało 103 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 5 w faktach RMF FM podali info że prezydent Jaworzna z pieniędzy miejskich ma zamiar wybudowac dwupasmówke równoległa do A4! Wreszcie logiczne rozwiązanie. Wstyd żeby płacic za przejazd autostrada i w zamian otrzymywac roboty drogowe i zwężenia..Może zamiast wydawac kase przy blokowaniu bramek na A4, wesprzec tą akcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak śledze i czytam po cichaczu temat i jestem pod wielkim wrazeniem ze sprawa toczy sie do przodu, ze nie stoii w miejscu . Czekam do wiosny a i jakby sie pomysl zrodzil z wyjazdem do wawy to chetnie znowu sie przylacze ;) a na bramki stawiam sie obowiazkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem nic winien firmie, ktora rocznie zarabia 20 mln zł netto To SE jest mi winien ponad 3 zł za to, ze jak kiedys chcialem zaplacic pełnoprawnym środkiem płatniczym, to baba w okienku porwała mi caly woreczek z ciężko odłożonymi pieniążkami i nie wydała reszty, tylko podniosla szlaban i kazała jechac,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Warszawy chętnie pojadę. Wypowiedź ministra Rządu RP- żenada, brak słów. Zostawili ludzi chorych na raka, co o tym myśleć ? Jestem młodym człowiekiem, który chce odkręcić manetkę ? Dzięki Panie Ministrze, ale nie jestem młody. Tak poza tym brakuje spotkań z kolegami z Krakowa. Byle do wiosny.Powodzenia w rozmowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.