Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

no to musimy rozpoczac akcje ulotkowa w stylu "omijaj A4, wybieraj trasy alternatywne. Pojedziesz 25 min dluzej a zaoszczedzisz 32 zl". Mam nadzieje ze nasza akcja oraz ogolne niezadowolenie spoleczenstwa przyczyni sie do tego ze ten twor zwany prywatna firma i bazujacy na ukladach kolesiowskich wkrotce upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to musimy rozpoczac akcje ulotkowa w stylu "omijaj A4, wybieraj trasy alternatywne. Pojedziesz 25 min dluzej a zaoszczedzisz 32 zl". Mam nadzieje ze nasza akcja oraz ogolne niezadowolenie spoleczenstwa przyczyni sie do tego ze ten twor zwany prywatna firma i bazujacy na ukladach kolesiowskich wkrotce upadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycat z Artykułu: "Zasugerowaliśmy, że podwyżka przed świętami w obecnej sytuacji komunikacyjnej to zupełnie nietrafione posunięcie - mówi Mikołaj Karpiński, rzecznik Ministerstwa Infrastruktury, zaznaczając, że Stalexport ma prawo do podniesienia cen. Ministerstwo może tylko zaopiniować podwyżkę. Zarządca autostrady argumentuje, że nie podwyższał opłat od 2006 roku. "Czytając między wierszami można zauważyć, że skoro SE ma prawo do podniesienia cen to również ma prowo do ich obniżenia lub zniesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie obawiam tego, ze SE zrobi taki myk:Motocykle puszcza za free, podniosa ceny jednoczesnie tlumaczac, ze musza sobie w ten sposob odbic straty na motocyklach.Jesli zrobia to w taki sposob to motocykle beda postrzegane jako to zlo, przez ktore wszyscy musza placic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech podnoszą , i tak już płacimy najwięcej na świecie . Przeliczcie na zarobki - u nas 1300 zł , a w Reichu 1300 EUR , a jakby np Niemcowi kazali płacić za 100 km autostrady 16 EUR , to by prędzej auto sprzedał . Sami sobie bata kręcą na siebie . Ludzie w Polsce nie mają takiego hajsu żeby płacić tak wielkie myto , i tyle , kropka . Będą się po tym wozić ci którym cena zwisa , bo im ktos tam zwraca kaske ( firma , państwo itp ) , normalni będą toto omijać zwyczajnie . Widać tu politykę debila - że lepiej skasować od 10 ludków po 100 zł , niż od 1000 ludków po 10 zł . Gdzie tu rozum ? Się pytam . Przecież tam musi być ktoś po studiach ekonomicznych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwyżka opłat ? Duża część społeczeństwa po ostatnio nagłośnionych sprawach protestów motocyklistów może to uznać jako brak szacunku, wojnę z klientem: "Chcenie obniżki, a taki ch*j -płaćcie więcej i nie pier*olcie"Ja uważam że ten krok jeszcze po takich akcjach będzie początkiem upadku stalexportu. Nie rozumię takiego rozumowania. Od kiedy po każdym remoncie należy zwiększać opłaty? Ciekawe co będzie za 10 lat jak co pół roku będą remontować i wnosić podwyżki. Ratują się jak mogą przed nieuniknionym. Wkrótce padną bo zjeb*ali drogę już na samym początku i teraz nie umieją sobie z tym poradzić. Niech ktoś kompetentny się tym zajmie !!Przecież przy 32zł koszt przejazdu trasą alternatywną jest dużo tańszy, dłuższa trasa, więcej paliwa się zużyje ale na czysto oszczędza się się ok 15-20 zł niż jadąc przez A4. Wniosek jest taki że jedynie użytkownicy biznesowi będą śmigali A4 oraz reszta sporadycznych przypadków którym zależy na czasie. Reszta pojedzie przez Olkusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdupcył mnie fragment w tym artykule, że po drodze do WRO będe musiał 11 razy sie zatrzymywać <rotfl>już nie chodzi o koszta, bo kumam, że ponoć sie należy, ale o czas - i nikt mi nie powie, że te głąby po architekturach zaplanują bramki w taki sposób żeby 'szło to w miare płynnie'a swoją drogą jak to koorwa jest, że na całym świecie jak budowano autostrady to rozbudowano je do takich rozmiarów, że państwo nie było w stanie już ich utrzymać i powołano spółki pobierające opłaty w zamian za nadzór/opiekę/remonty nad nimi. Natomiast w naszym smutnym jak pizda państwie od razu trzeba nayebać 'punkty poboru opłłat' co czy kilometry...Czy też sie mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku o adwokacie, napisano także, że rząd przyjął projetk ustawy o pozwach zbirowych przeciwko SE i że może to być trudna sytuacja dla firmy. Jeżeli faktycznie - to pozostaje sie cieszyć. Ponadto - wspomniano, że każdy z uczestników ruchu ktory odmówi zapłaty na bramkach, zostanie zatrzymany przed szlabanem do momentu przyjazdu Policji. Ok, o zatrzymywaniu za płacenie groszówkami nikt juz nie wspomniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko ad hoc'em bo rano już nie zdążyłem napisać. IMHO bardzo inteligentne/nieinteligentne (niepotrzebne skreślić) posunięcie SAM "skończyliśmy wszystkie remonty i dajemy Wam teraz już nie wybór autostradoopodobny tylko w pełni działającą autostradę w europejskim standardzie więc musicie bulić więcej", bo to że przez zimę ten kleik asfaltowy by się nie trzymał nawierzchni i na wiosnę znów zaczną to chyba zapomnieli dopisać. Wątpię żeby te podwyżki były spowodowane tym że chcą nas puszczać za friko, fakt puszkarze by nas jeszcze bardziej znienawidzili ale przez to wygralibyśmy wojnę którą aktualnie prowadzimy.A z drugiej strony niech podnoszą opłaty bo po primo liczenie ośmiuset czy dziewięciuset groszy zajmie więcej czasu niż sześćset pięćdziesięciu. Po drugie primo mnóstwo puszkarzy się wkoorwi, stanie po naszej stronie i będzie Nas wspierać na wycieczkach na colę, zakupy i do babiczki do Chrzanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.