Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

13 sierpień to CZWARTEK, czyli inaczej niż w ankiecie powyżej..... albo ktoś to zmieni albo ustalmy 14 sierpień bo się będzie ludziom myliło, sporo osób zagłosowało na 14.08aha, Tazzman nie przeczytałem o tym motogp....skasujcie tę ankietę na górze, wiemy już mniej więcej ile osób może i kiedy, na konkretny termin będziemy się umawiać postamidla mnie 13.08 jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze ze ogolnie z wiary powietrze schodzi bo dzisiaj Szczęsny z Krakowa byl na Chudowie od 18 do 20:00, ja bylem od 19:00 do 20:00no to przynajmniej trzymajcie kciuki bo jutro lecimy do wawy z petycjami.http://www.malopolanin.pl/6240_motocyklisc...plat_na_a4.htmla to kilka faktówhttp://www.mi.gov.pl/2-487770cb5230f-2621.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki za powodzenie w wawie. Co do uchodzenia powietrza z wiary, to myślę że trzeba po prostu dać jasny komunikat że tego i tego dnia odbędzie się kolejny zlot motocyklistów z krakowa i śląska w chrzanowie. Poczekajmy faktycznie na odpowiedź se do połowy sierpnia. Jeśli jej nie będzie wówczas ustalamy termin zjazdu w chrzanowie i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MAKSYMALNE STAWKI OPŁAT ZA PRZEJAZD 1 KM AUTOSTRADYKategoria 0Motocykle - 0,11zł za 1 km Kategoria 1Pojazdy samochodowe o dwóch osiach - 0,23 zł za 1 km "Wychodzi z tego motocykle powinny płacić 47,8% stawki samochodów, więc około 3,11zł a nie 6,50zł na każdej bramce, roporcjonalnie mniej niż samochody. Jeżeli dobrze rozumiem to nie ma stawek minimalnych za przejazd płatna autostradą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym w tym samym wątku ze 2-3 strony wcześniej...tutaj masz rozporządzenie z 2007, w 2004 nie było takiej różnicytak naprawde, żeby sie o to opierać trzebaby wiedzieć na jakiej zasadzie koncesjonariusz ustalił stawki, tzn czy zostało to zrobione przy podpisywaniu umowy (o ile sie nie myle to umowa była na 30 lat) czy ma sie dostosowywać do tych rozporządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile temu była audycja w RMF FM na temat "Motocykliści jadą do ministra ws. opłat na A4" widze w tym szansę i popieram akcje, szkoda tylko, że nie mam moto przejechał bym się do chrzanowa zenoo - racja dajmy im trochę czasu, ale nie tak dużo by mogli o sprawie zapomnieć. 13-14 jak dla mnie dobry termin aby się przypomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ogolnie z wiary powietrze schodzi.....cześć nic z nikogo nie schodzi Wiem zawaliłem z tą petycją , miałem wczoraj dostarczyć, sklep zamknąłem o 19-tej już miałem sie wybierać aż tu nagle telefon i nie mogłem odmówić a niestety nie przebijesz Mam nadzieję że jeszcze się przyda później , będzie więcej na następny raz!!Jeszcze raz wielkie SORRRRRRRRY !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec ogolnie wrocilismy.. Dzieki Hubert za to ze wpadles jako reprezentant ze slaska.....Dzisiaj byla wreczana petycja, a wkrotce beda podejmowane kolejne kroki w celu obnizenia dla nas lub zlikwidowania oplat...Powiem tylko tyle.... ustawy sa, regulaty sa, ale sprawa ogolnie niezle smierdzi bo jakos dziwnym trafem wszystko sie tak jakby po urzedach rozplywa....Wazne ze media sa MOCNO za nami i wkrotce pomogą nam jescze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.