Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wydziwiajcie. Jak na pierwszą akcję wyszło na 5+. A na przyszłość to najlepiej jeśli motocykliści nadjeżdzali by grupami w pewnych odstępach czasu. Trzeba wziąść pod uwagę że na pewno się przygotują. Będą kierować motocykle na jeden pas aby uwolnić inne. Ważne żeby blokowało się już na dojazdach. Niewykluczone że wtedy część kierowów zrezygnuje. To może być dla nich najbardziej bolesne (dla SE). KASA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wycieczka!! Stałem przed bramkami prawie dwie godziny, wysłuchałem chyba wszystkich możliwych obelg i widziałem różne dziwne gesty (może dlatego że stałem z lewej strony obok przejeżdżających aut), ... ale ogólnie było zabawnie Nawet gdybyśmy spotkali sie np. o 18-tej pod bramkami, bez przejazdu z katowic, to efekt akcji (tzn. korek i rozgłos) byłby podobny. Może następnym razem lepiej tak zrobić. Jeżeli bedzie następny raz.A czy będzie to kwestia dyskusyjna. Każda następna akcja to mniejszy rozgłos i gorsze skutki uboczne (gorsze dla nas), więc trzeba to dobrze przemyśleć.Co do klubów motocyklowych. Każdy ma na ich temat własne zdanie i po "wycieczce do Chrzanowa" pewnie go nie zmienił.Dzięki wszystkim za wyjazd, a zwłaszcza "organizatorom" których oczywiście nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pozdrawiam wszystkich którzy wczorajszego dnia wybrali się na wypad za miasto. Miło było spotkać zupełnym przypadkiem tylu motocyklistów w jednym miejscu. Chciałem pozdrowić również patrol Policji który spotkałem za bramkami, na powrocie z Chrzanowa (Brzezinka) .Zamiast na parkingu to zatrzymałem się na poboczu, aby czekać na resztę grupy która stała jeszcze na bramkach. Chłopcy podjechali i powiedzieli abym wycofał się na parking. Ale gdy zobaczyli że muszę pchać maszynę to zaparkowali za mną aby mnie zabezpieczyć .Z boku wyglądało to tak, jakby zatrzymali mnie do kontroli, a w rzeczywistości odbyła się miła, koleżeńska rozmowa.Mówili że bardzo podobała im się „nasza akcja” a jedynym wkurzonym policjantem na nas był oficer dyżurny którego telefon był gorący od dzwoniących puszkarzy ze skargą na nas.Jednak policja nie miała podstaw do interwencji , gdyż wszystko odbywało się zgodnie z prawem.Do zobaczenia na kolejnej coli w Chrzanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych 200 zlociszkowych banknotow to ja nie jetem do tego taki przekonany , przeciez kasy tam sa przygotowane ( w miare ) na takie fundusze.. zeby to sie udalo to wszyscy musieliby placic banknotami 200 zl i musialoby nas byc troszke wiecej. . . mysle ze kilka kobli tam maja w zapasie do wydawania.. tak po za tym teraz maja woreczki z groszami. . . juz wiemy jak beda nam wydawac <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak malo kiedy - powiem ze to przedni pomysl. Normalnie wielki brat jest pod wrazeniem. Na nastepne podejscie z drobniakami bedzie juz przygotowane kilka liczarek bilonu i dupa zbita zawsze to przyspieszy prace, efektu nie bedzie. Ze 100/200pln trzeba wydac reszte, reszte trzeba przeliczyc czy sie zgadza i po kilkunastu osobnikach nie bedzie czym wydawac. A zorganizowanie "reszty" zajmie przynajmniej 2h, bo to trzeba konwoj jakis zalatwic zamowienie szybko wyslac itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli my wiemy o 200 zł to oni już też .200 motorów x 200 zł = 40 tyś.zł w drobnych, a to kwota dla Stalexportu śmieszna, pomysł bardzo dobry ale nie będzie już efektu zaskoczenia.Przy okazji moje gratuluje, wspaniała akcja, ja niestety tym razem " nie odwiedziłem mojej babiczki w Chrzanowie", ale następnym razem nie odpuszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akcji to moje przemyślenia są następujące - następnym razem powiniśmy jechać jedną wielką grupą(i tak pierwsza grupa czekała na inne przy bramkach), później ustawić się na wszystkie bramki - tam gdzie będą zamknięte postawić też pare maszyn żeby nie było wciskania sie samochodow po otwarciu bramek. No i troszkę bardziej się rozrzadzić, żebyśmy nie byli zbytnio ściśnięci. Oczywiscie zostawimy jedną prawą bramke w spokoju.Masz trafne przemyślenia… w czwartek na Chudowie z Krakusami (wiem że im się spodobała nasza miejscówka) powinniśmy dopracować szczegóły następnego spotkania w Chrzanowie.Możemy spodziewać się „niespodzianki” ze strony Stalexportu i na tą okoliczność powinniśmy mieć przygotowaną alternatywną odpowiedź.Ze swojej strony wielkie dzięki dla „nie organizatorów” i całej braci motocyklowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo 31.07.2009 jechałem sobie "spacerowo" na wycieczkę do Chrzanowa autostradą A-4, a tu upsssss spotkałem na bramkach w Mysłowicach sporo motocyklistów i się tak zastanawiałem że to chyba przypadek !!!??? żeby aż tylu w jednym czasie miało taki sam pomysł jak ja ??? - było super !!!!! !!!!! >>>Taka moja mała uwaga dla tych co publikują w necie zdjęcia - zamazujcie na zdjęciach numery rejestracyjne puszek i twarze osób postronnych które nie wyraziły zgody na publikacje bo mogą być z tego problemy !!! To tak na marginesie.<<<!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.