Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No było całkiem wesoło...pierwszy raz dopychałem moto po 2 metry do bramki na A4 szkoda że nie mieliśmy grilla bo spokojnie cos by się upichciło na bramkach no i fajnie było poptrzeć jak co niektórzy mieli pochowaną kase nawet w butach pozdr dla wszystkich starych i nowych znajomych w szczególnosci dla Manki i Zygmusc http://www.polskatimes.pl/dziennikzachodni...jecia,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było, akcja wyszła wzorowo i w sumie ja tylko jak wracaliśmy z Chrzanowa to jeden puszkarz wyskoczył z auta i burzył a tak to raczej spokój, wszystkich którzy chcieli żeby ich przepuścić to zostali przepuszczeni, a reszta raczej grzecznie czekała na swoją kolej potem jeszcze wypad do parku jakiegoś chyba to w Chorzowie było, na światłach zostałem z tyłu, ale się błądziło, dzięki dla gościa z R1 z którym błądziłem po parku, bo już chciałem się wracać do domu przed chwilą były wiadomości na Polsat News, krótki bo krótki ale na każdym ujęciu kamery byłem gdzieś tam na drugim planie, ale się mama śmiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domciu juz Ale fajowsko było hihihi....Fajnie było, stać i toczyć sprząta do bramki pogadać ze starymi znajomymi i poznać mnóstwo nowych Pozdrawiam kolegów z mojej prawej(małżonka z pierwszego małżeństwa) i jego kumpla co pieniadze wozi w butach I kolegę z lewej co mi towarzyszył w drodze powrotnej A Acordowi dziękuje za parówki Super !! warto było stać i siedziec pod bramkami :PA najlepsza była Pani co w tej budce uwięziona nerwowo liczyła pieniazki ze az bałam sie jej w oczy patrzeć ;):PZdjecia zapodam jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja jak najbardziej udana, chociaż jak na tego typu akcję, to liczyłem na większą liczbę uczestników, ale to się naprawi następnym razem ;) Trzeba to będzie koniecznie powtórzyć, żeby problem nie został odłożony na najniższą, zakurzoną półkę i nie odszedł w zapomnienie.Powiedzieliśmy A, to i musimy powiedzież B Kilka osób wcześniej pisało o pewnych zachowaniach, które nie powinny mieć miejsca. Jakieś skromne, bo skromne, ale ustalenia wstępne były i chyba niektórym ciężko było się dostosować ;)Nie sposób nie zauważyć, jak ktoś blokuje celowo kierowcę puszki. Nie tak to miało wyglądać. Zapewne znowu ktoś obrzuci Nas błotem, bo jeden osobnik udowodnił puszkarzowi swoją wyższość i przyblokował go na 22 sekundy pokazując wszystkim, jakim to jest złem wcielonym i narwanym ;)Jutro podrzucę fotki i do kolejnego "przypadkowego" spotkania na A4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to pozdrowienia od ekipy z Krakowa i slowa:JESTESCIE HARDKORAMIP.S. Debile na sportach (cbr 1000RR, R1 i cos tam jescze) z blachami SK i SJ, ktorzy w Chrzanowie i na A5 jechali na kole powinni wpier.. od kogos dostac...Pierwszy raz udalo sie motocyklistom miec pozytywny PR i szczerze to tylko czekalem (w negatywnym tego slowa znaczeniu) az po przekroczeniu bramek pojda na kolo, a w tym czasie TV, radio i gazety mieliby co pisac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pytam jakiej infrastruktury? Na odcinku jest jedna stacja paliw. I nic więcej ... aaaa zapomniałbym o tych zajebistych telefonach SOS, z tym że po co one jak każdy dzisiaj ma przynajmniej jeden tel. kom. Ministerstwo twierdzi, że koncesjonariusz ma możliwość skorzystania z opcji boniikaty dla danej grupy, a stalexport twierdzi, że takiej opcji nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była udana akcja, pomimo tego, że przed rozpoczęciem miałem wątpliwości co do jej sensu (unikam autostrad jeżeli tylko mogę). Media mają sezon ogórkowy, więc chętnie relacjonowały wydarzenia, wyjątkowo nie przedstawiając motocyklistów jako "dawców", "szaleńców" itp. Chwała im za to.Jednak moim skromnym zdaniem zbyt częste ponawianie takich akcji przyniesie więcej szkody niż pożytku. Każda kolejna akcja ściągnie mniej przedstawicieli telewizji i prasy, a przez to mniej uwagi i sympatii opinii publicznej. Nie zmniejszy się natomiast liczba kierowców samochodów (głównie tych blokowanych na bramkach), którzy w motocyklistach będą widzieć wrogów na drodze i "element awanturniczy". Dlatego chętniej wziął bym udział np.: w dwóch MASYWNYCH akcjach w sezonie, niż w dwudziestu cotygodniowych "spotkaniach w Chrzanowie" o niewielkiej frekwencji.Uważam, że największym sukcesem naszej dzisiejszej akcji jest fakt, że media zaczęły mówić o motocyklistach w sposób neutralny lub nawet pozytywny. Kwestia opłat za autostrady jest w tym kontekście drugorzędna. Nie chciałbym, abyśmy ten pozytywny obraz stacili przez nadużywanie cierpliwości innych użytkowników dróg.Dzisiaj byłem obecny i bardzo się z tego cieszę. Ale jeżeli następne spotkanie miałoby się odbyć za 2-3 tygodnie to raczej będę z Wami wyłącznie duchem.Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.