Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

20 Najbrzydszych Motocykli


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek dotarlem do pewnego artykulu na scigaczu.Trosze zniesmaczyl mnie temat i sposob jego opisania.Ranking przedstawia subiektywna i wybiorcza ocene wygladu (tylko wygladu) 20 motocykli.Czytajac te glupie porownania czulem sie jakbym ogladal TopGear z jedynym slusznym tokiem myslenia i kryteriami oceny.z 20 maszyn negatywnie oceniam kilka, w szczegolnosci skutery. niektore sa poprostu ciekawe i stanowia dobra baze rozwoju na przyszlosc. Np: gladius, dn-01 multistrada czy bimota.Systuacje ratuje wypowiedz projektanta z ASP w Katowicach , ktory wyprowadzil to zestawienie z ram taniej sensacji.co sadzicie o tej ocenie?http://www.scigacz.pl/20,najbrzydszych,mot...,lat,11626.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niektórymi sie zgadzam, ale np. Ducati Paso to nic innego jak Cagiva freccia 125 z wiekszym silnikiem, która w odpowiednim malowaniu jest bardzo ciekawym motocyklem. Gsxr 1100 jest dla mnie klasykiem, nie uwazam ze jest to brzydki sprzet. Honda Pacific tez nie jest taka zła, Pogan śmiga taka i jest to ładny sprzet turystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten artykuł podobał i się uśmiałem,nie wiem o co chodzi tym wg których ten artykuł nie powinen mieć miejsca, na początku jest napisane, że chodzi tylko i wyłącznie o wygląd, a na końcu, że jest to ocena subiektywna.Już nie macie czego się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten artykuł nie przypadł do gustu i wcale się nie uśmiałem Autor się wyśmiewa z twórców... Konstruktorzy chcieli zrobić coś oryginalnego i to im się udało Szczerze to chciałbym mieć większość z tych motocykli! W w cale bym się nie wstydził nimi jezdzić a wrecz przeciwnie byłbym dumny Ale to tylko moje zdanie Możecie się z nim nie zgadzać...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to skomentowac......??<sciana> Po:1 - o gustach sie nie dyskutuje (jak zauwazyli poprzednicy)ale jak dla mnie ten artykuł jest bezsensownym prowokowaniem do .......2 - to nie sztuka wsiasc motocykle z lat '70 -'80 i zjechac je za stylistyke każdy okres ma swoje trendy ( jakbym był włascicielem ktorejs z tych maszyn to za te porównania autor by... ... bo czesto sa nie wybredne)3 - chciałbym widziec jaki autor motocykl by zaprojektował jaby połaczył /ekonomie /technike / i wyglad w jednym produkcie Bo nie sztuka naszkicowac cudo wszucic w kompa i jest ale wszystkie flaki musza sie wcisnacNo ale nic takie dyskusje sa bezcelowe wedłog mnie:) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.