Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc Dla Oliwi


kwaq

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do TEGO wątku, proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie dla Oliwi poszkodowanej w wypadku z udziałem "motocyklisty", jeśli ktoś chce pomóc , proszę o wpłaty na moje konto:Polbak:43 2340 0009 1720 4010 0000 5124Mirosław Kwakul.Sadowa 70/3 Radzionków.W chwili obecnej już wpłyneło 320 zł, za co wszystkim dziękuje, moja żona była dziś w naszej parafii gdzie Ksiądz zaoferował na już 1000 zł ( ale byłem w szoku bo myślałem że „Oni” potrafią tylko brać) ,prosił także moją żone o to by jechała porozmawiać z lekarzami i powiedziała ile jest potrzebne pieniędzy to postara się pomóc. Rozmawiała także z Dyrektorem szkoły gdzie Oliwia chodzi, i zostanie tam przeprowadzona zbiórka pieniędzy.Strona z info o zebranych wpłatach już się robi, będzie dostępna dziś po 16, z całej kasy się oczywiście rozliczę co do grosza, nie wezmę złotówki dla siebie, całość pójdzie na pomoc Oliwi i jej matce w tych ciężkich chwilach.Jeśli ktoś nie chce pomóc to proszę się wstrzymać od swoich komentarzy w stylu że to nie on zrobił żeby pomagać, czy jemu nikt nic nie dał to on też nie da , dzieciaka rozjechał jeden z nas, więc pokażmy że możemy pomóc.Proszę także o szybką reakcję , Oliwia leży w śpiączce pod respiratorem na neurochirurgi w Ligocie, wiadomo jak jest w szpitalach i jak lekarze podchodzą do tematu jak się nie da do koperty, liczy się każdy dzień i każda kwota.Kwaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze że temat pojawił się tutaj. W poprzednim bowiem miejscu zapanowała w nim zdumiewająca cisza . Przez pierwsze dwa dni prawie 40 wpisów, a po propozycji zbiórki kasy na koncie Kwaqa - jakby nożem ciął. / tzn w zakresie wpisów bo wejść było grubo ponad 400 / Chcę wierzyć że to za sprawą niedzieli , ładnej pogody bądź innych powodów. Zresztą mniejsza z tym - ważne że ruszyło,konto ustalone i są pierwsze wpłaty. Na razie w liczbie paru -ale to dopiero początek i mam nadzieję że kolejne niebawem się pojawią /co do jednej to nawet pewność /Pomóżmy w ten sposób, tej tak ciężko doświadczonej przez los dziewczynce, w najtrudniejszym momencie jej dotychczasowego życia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb ma troche racji. Zbiorka kasy to dobra rzecz tylko teraz dobrze pomysl jak ja przekazesz poszkodowanej. Dlatego pisalem o fundacji zeby potem nie bylo sytuacji ze np zniknie 1000zl z puli a na wydatki "nieprzewidziane" a ty przeciez nie napiszesz ze poszlo to do kieszeni chururga Jana Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Oliwia od wczoraj miała odstawione leki na spanie, dziś otworzyła na chwile oczka, i powiedziała że jest zmęczona, więc myślę że wszystko się jakoś pozytywnie zakończy.Co do kasy, zbieram ją na moje konto, bo wydaje mi się że to będzie najlepsze w tej sytuacji, co do fundacji to fajny pomysł z tym że teraz to chyba nie ma sensu, bo pieniądze mogą być potrzebne w każdej chwili, a moja żona ma bardzo dobry kontak z mamą Oliwi.Moja żona zorganizowała także zbiórkę w szkole , gdzie wpłyneło już ok 1000 zł, ale jeszcze dokładnie podam jak sie zakończy pierwszy tydzień akcji.Jak już Oliwia w miare wyzdrowieje wtedy można zrobić akcje przez fundację , po potrzena będzie znowu kasa na rehabilitację itd...Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wsparcie , napewno wszystkie pieniądze będą przeznaczone na dziecko .....Pieniądze na konto nie wpływają tylko od ludzi z forum, o tej sytuacji rozmawiamy ze znajomymi itd.. i także inni ludzie, nawet tacy którzy nie mają z sytuacją nic wspólnego przesyłają pieniądze...Jak ktoś by chciał się dowiedzieć czegoś bliżej, lub zaoferować inną pomoc proszę się kontaktować bezpośrednio z moją żoną Basią 501 559 260, Ona zna najlepiej potrzeby i całą sytuację Oliwi i jej Mamy..Pozdrawiam Kwaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb ma troche racji. Zbiorka kasy to dobra rzecz tylko teraz dobrze pomysl jak ja przekazesz poszkodowanej. Dlatego pisalem o fundacji zeby potem nie bylo sytuacji ze np zniknie 1000zl z puli a na wydatki "nieprzewidziane" a ty przeciez nie napiszesz ze poszlo to do kieszeni chururga Jana Z.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczom wypadałoby ufać, nawet w "takich" czasach.Jeżeli to ma być jednorazowa pomoc, jednorazowa zbiórka pieniędzy, to zakładanie fundacji mija się z celem.Jeżeli kwaq chciałby zbierać pieniądze i pomagać różnym osobom, to wtedy zakładanie fundacji jest celowe.Czy jeżeli pomogę sąsiadowi umyć samochód to muszę od razu prowadzić myjnię samochodową! Nawet jakbym wziął za to 20 zł. Przejrzyjcie (nawet nie czytajcie): http://www.ngo.pl/files/biblioteka.ngo.pl/...yc_fundacje.pdfI wszystko jasne, założenie fundacji, to nie zakupy w markecie osiedlowym, nie trwa to od 5 do 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę,ze wiekszośc nie miaął na myśli "zakładania fundacji", ale wykorzystanie którejś z istniejacych...To co napisałem w poprzednim pości to nie moje wypociny,ale "efekt" rozmowy z Kingą...A dla zwolenników fundacji proponuje by przypomnieli sobie niedawne doniesienia o jednej z fundacji z Jastrzbia Zdroju (dla przypomnienia: na konto której wpływały pieniądze z dopiskiem dla konkrentej osoby i jest problem,by te pieniądze do tej osoby własnie trafiły)...Cieszmy sie z tego,ze mamy dla Oliwii (czy jej mamy) ponad 3k...I jak widac,nawet relatywnie niewielkimi kwotami mżna uzbierac całkiem pokaźną sumkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę,ze wiekszośc nie miaął na myśli "zakładania fundacji", ale wykorzystanie którejś z istniejacych...To co napisałem w poprzednim pości to nie moje wypociny,ale "efekt" rozmowy z Kingą...A dla zwolenników fundacji proponuje by przypomnieli sobie niedawne doniesienia o jednej z fundacji z Jastrzbia Zdroju (dla przypomnienia: na konto której wpływały pieniądze z dopiskiem dla konkrentej osoby i jest problem,by te pieniądze do tej osoby własnie trafiły)...Cieszmy sie z tego,ze mamy dla Oliwii (czy jej mamy) ponad 3k...I jak widac,nawet relatywnie niewielkimi kwotami mżna uzbierac całkiem pokaźną sumkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.