Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dostawca Pizzy Na Skuterze?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem młodszy o 2 latka. Za miesiac mi stuknie 19 i tez szukam jakiejs dodatkowej fuchy. Jednak za 2 zl/ brutto to wole marnowac czas na szukanie czegos konkretnego. W telepizzy bylem, pytalem, dowiedzialem sie. Stawki mniej wiecej podobne mi podali, wiec im powiedzialem "do widzenia" sprobuj moze w Cinema City jesli masz w poblizu. Ja na kasie dostawalem 4,85 pln na reke. Taka stawka w calej polsce a ogolnie to masz cieplo i milo i roboty za wiele tez nie ma no chyba ze w piatek lub sobote wieczorem. Zrezygnowalem z tej pracy po 6 miesiacach. I teraz dla tych co powiedzieli o frycowym: zrezygnowalem bo za malo placili i zeby nie bylo, ze tez nie mam doswiadczenia itd. to pracowalem juz w wieeelu miejscach i nie mam tu na mysli roznoszenia ulotek ( a tym tez sie trudnilem wiele razy). I powiem szczerze, ze wolalbym kisic po 3 h dziennie z ulotkami (jak sie dobrze trafi i pogada to placa nawet 6 pln za godzine). Tyle, ze jest to bardzo męczące męczące i spychicznie i fizycznie. Mi ogolnie po 3 h stania to kregoslup siada, a psycha po 2 h nie robienia nic tylko wyciagania reki z ulotka tez niezle siada ;)Pozdrawiam P.S. mg1989sos - jak jestes zainteresowany dodatkowa praca to napisz na PW. Moze moja oferta Cie zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajnie sie co niektorym gada. dostaniesz napiwki itd . robilem niedawno jako dostawca pizzy i robilem kiedys. telepizza to wogule poraszka jakas ze stawkami. napiwkow nie dostaniesz bo ludzie nie daja a jak daja to 50gr lub 1zl wiec guzik zarobisz a z tego musisz zatankowac. zasowasz jak osiol na restauracji wiec dla porownania pracowalem w innej firmie dostawalem 5zl od kursu kursow bylo moze z 5 bo bylo 2 na zmianie, do obowiazkow dostawcy nalezalo rano wystawic ogrodek i posprzatac zaplecze (nic wielkiego) i kartony porobic w miedzy czasie jak siedzisz na bazie wiec nie zarobiles na tym. Teraz niedawno pracowalem jako dostawca wlasnym autem to dostalem stawke na poczatek 7zl/h + zwrot kosztow paliwa wiec takl mozna pracowac ale z telepizza to jest naprawdegra nie warta swieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon masz racje. I potem sa takie sytuacje że polscy pracodawcy oszukują zamiast dac umowe o prace która wymusza w pewien sposób (pełen etat) najnizsza krajowa to kombinuja z umowa zlecenie, umowa o dzieło i rzucaja stawki pod tytułem 2 ~3 zł, w dodatku brutto, to jest czyste złodziejstwo. Zwalnia sie też starych pracowników bo młody zrobi to samo za smieszna kase - bardziej wydajniej!Na wielu potralach potem czyta sie jak tacy cwaniacy (szefowie) szydza i rzucają teksty pod tytułem, że może sobie chińczyka sprowadzic za 1,50 na godzine..Także dobrze ze mamy wybór i mozna olewac takich, jak nie znajda frajera za smieszne grosze to moze zaczna płacic jak nalezy a jak wiadomo z prostych kalkulacji - więcej zarabiamy - więcej kupujemy czyli ożywiamy gospodarkeSzczęśliwego nowego roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nigdy bym nie poszedl za 2zl za godz nawet + te kursy. Chyba bym wysmial goscia co mi to zaproponuje. Taka robota jest ciezka, spoko bylo powiedziane ze stresowa ze trzeba zdarzyc nie zabladzic ok. Ale deszcz, mżawka, nie wiadomo co, zapieprzaj na tym skuterku z pizza na plecach. Ostatnio widzialem chlopaczka jak snieg padal a on jechal. Ludzie sa rozni, traf na debila co powie ze pizzaa jest zimna i nie zaplaci. Naprawde nie jest to kolorowa praca. Jezeli tylko dostawa pizzy, to juz samochodem lepiej, kumpel w grubym benku robi za 5zl + kasa za kursy. To juz okey, niby niewiele wiecej ale juz masz cieplo w samochodzie jak sa zle warunki a jak sobie zliczyc kursy i napiwki to wyjdzie super.Uprzedzajac wypowiedzi ze mam 20lat i pewnie tez rodzice mi wszystko kupili skoro juz mam pozadne moto i prawko bo wkoncu napisalem ze wysmialbym faceta za propozycje 2zl. mg1989sos ma racje honor jakis trzeba miec. Ja jestem studentem na dziennym kierunku. Pracuje od 1 liceum w kontroli jakosci na weekendy, dluzsze wolne i wakacje. Kasa jest spoko, a na week 100% takze zaje!@# jak dla studenta. Sorki ale troche sie zbulwersowalem ze 2zl/h a mowicie idz do pracy musisz od czegos zaczac...Słuchaj jezeli masz 21lat napisz mi na priv czy studiujesz lub jak sie uczysz to Ci dam kontakt do mnie do pracy;] moze Ci przypasuje tak na koniec jeszcze, jezeli szukasz prac na 3-4h w rozne dni za normalna kase to poprostu sobie daruj, bo nie znajdziesz tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdoły pociskacie ludzie za 2 zl na h no nie przesadzajmy to moze lepiej nie placic ani grosza i pracowac dla satysfakcji albo miski ryżu jak chinczycy ? serwisant czy przedstawicieln a meskiej pracy nie było ? to dla mnie zadne doswiadczenie ale mimo wszystko 2 zł na godzine to jest wyzysk !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman nie wszyscy to rozumieją... Szkoda słów na takich.Kompresując o co loce:- 2zl / h PLUS bonusy za dostawe (więc ludzie nie pireodlcie, że tylko 2zl)- praca dodatkowa- lajtowe warunki pracyStarsi z nas walczyli o kapitalizm i go mamy z wszystkimi plusami i minusami. Nie rozumiem po prostu krzyku o wyzyskiwanie co poniektórych. Jeżeli osoba szukająca pracy wie, że stać ją na więcej szuka dalej i po sprawie. To się właśnie nazywa wolny rynek - nikt do niczego nie zmusza i to jest piękne. Jak nie będzie chętnych na takie warunki pracy to siłą woli pracodawcy będą musieli je polepszyć.I żadne Wasze ujadanie cholerni malkontenci nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest praca dodatkowa ok rozumiem ale ludzie 2 zl/h to temu komuś sie nawet koszta dojazdu nie zwrócą a każdy człowiek sie szanuje i ma swoja godność chodź czasami trzeba coś przełknąć by było w przyszłości lepiej ale nie takie poniżenie i wyzysk bo wydaje mi sie ze nawet małpa w cyrku by więcej zarobiła gdyby obliczyć jej utrzymanie, a ludzie którzy dają takie warunki są tego samego pokroju co jeden pan kierwonik z salonu kawy maja ludzi w dup.. po prostu za nic za śmieci społeczeństwa którym to nic sie już nie należy tylko ta praca a zapominają ze to właśnie ci pracownicy są podstawa każdej firmy czy przedsiębiorstwa bo bez tych ludzi taki człowiek sam by musiał zapierd.... i zgodzę sie PCXem ze z takim podejściem to ten kraj nigdy nie ruszy do przodu a za 30 lat to będziemy za murzynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie macie ten wolny rynek ? nie podoba sie szukaj dalej, zajebiste podejscie albo ze liczy sie doswiadczenie itd nie opowiadajcie bajek bo prawda jest taka ze trzeba mieć PLECY nie koniecznie owłosione i znajomosci nawet zeby sie dostac na głupia kopalnie czy do policji koledzy chyba się za duzo na brzydule napatrzeli i uwierzyli ze kazdy moze byc biznesmenem, miec kupe kasy i robic kariere w miedzynarodowej firmie ludzie zycie to nie jest bajka i nie glaszcze was po jajkach a malo tego sytuacja w krakowie wyscig szczurow jeden lepszy od drugiego ludzie z 2 magisterkami robia na kasach w tesco i gdzie do cholery ta dobrze platna robota dla ludzi z doswiadczeniem i po dobrej szkole ?? ach no tak jeszcze bym zapomnial przeciez zawsze mozna miec bogatego tatusia ktory zasponsoruje otwarcie wlasnej firmy albo rozkreci synusiowi ten biznes a w razie potrzeby stanie obok gdyby trzeba bylo nosek podetrzeć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal mi Ciebie z Twoją niską samooceną... uważasz, że inaczej się nie da?? To właśnie ludzie z takim podejściem do życia siedzą pod monopolowym i czekają aż przyjdzie zasiłek bo MU SIĘ NIE OPŁACA iść do roboty. Tak BTW to moja żona ma firmę a ja otwieram na dniach i wiem, że dla Ciebie jest to niemożliwe ale nikt nam nie dołożył ani złotówki i nikt nam nic nie załatwił - dobrze, że najpierw nie przeczytałem Twojego posta bo bym zwątpił w swoje siły mój udział w tym temacie uważam za zakończony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.