Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koniec Z Zaginaniem Tablic Rej.


defQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam i się zastanawiam...pomysł naklejek-będą chcieli to wprowadzą, a jeśli pomoże to złapać chociaż jednego debila który obok np. szkoły jeździ powyżej górnej granicy prędkości rozsądnych no to bardzo dobrze...zaginanie tablic- jak dla mnie zaostrzyć karanie tych którzy "chcą naprawić na miejscu", kombinujesz to ponieś konsekwencje...inne tablice- nawet gdyby były wielkości płyty chodnikowej to nie mam nic przeciwko, pod warunkiem że da się przymocować i nie będzie przeszkadzało w czasie jazdy.ucieczka przed policją-dożywotnie pozbawienie możliwości posiadania prawa jazdy...Jesteśmy specyficzni...wydaje nam się że lepsi bo mamy dwa koła i możemy minąć korki...to jest nasza pasja...ale pamiętajmy że jest banda niedorozwiniętych debili, traktujących motocykl jak narzędzie do szpanu, uważających że potrafią wszystko i są panami asfaltu...nie lubią nas bo się wyróżniamy, szczególnie gdy się dzieje coś negatywnego...Dlatego moim zdaniem spoczywa na nas większy obowiązek dbania i myślenia o bezpieczeństwo swoje i innych. Dla przykładu...Pokażmy im że jesteśmy LEPSI, bardziej opanowani, rozsądniejsi, że jeździmy bezpieczniej, uważniej...Nagły wybuch ilości maszyn w polsce zaskoczył wszystkich...pięć lat temu ludzie dziwili się że 20latek jeździ "tjuningowanym" autem, gdy miał wypadek wiedzieli wszyscy ciągle o tym trąbiono itp. teraz już w zasadzie nikt na to nie zwraca uwagi. Tak samo będzie z nami...pod warunkiem że przetrzymamy ten trudny okres...przyzwyczają się na drodze do motocykli i będzie się dało spokojniej i bezpieczniej jeździć tak jak we np. włoszech itp. a dodatkowo nikogo nie zdziwi fakt że motocyklista miał wypadek, przecież motocyklista to normalny użytkownik drogi więc mogło się zdarzyć. Trzeba tylko poczekać...A tak już całkiem PS:ja wyznaję taką zasadę- przekraczam prędkość to świadomie, zgadzam się że mogę ponieś tego konsekwencje. Policji nie mam za złe że ukarali mnie mandatem...więc nie uciekam, nie kombinuję, nie wykłócam się itp. Chociaż miła i serdeczna rozmowa dużo daje...jak na razie czyste konto-czy autem czy na 2oo...Szerokości i pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablica powinna byc widoczna.. nie wazne czy to z lotu ptaka czy z 3 ( albo ile tam metrow )sam osobiscie nie zaginam tablicy , bo jesli maja mnie zlapac to i tak mnie zlapia , a tak to przynajmniej nie daje im pretekstu do "rutynowej kontroli" , szczegolnie ze nawet nieraz jak sie mija patrol to oni az wystawaja łeb z auta zeby najpierw zobaczyc tablice i tak o to sposobem stracilem 150 do lansu pod dyskoteka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po hu* Ci mocny motor, jak jesteś taka święta niewiasta alleluja? Do 130km/h (max. dozwolona w PL - a takiej przecież nie przekraczasz) rozpędzisz nawet starą poczciwą TS-kę...Druga sprawa pewnie wielu tutaj mam zagiętą blachę, ale nikt nie ma jaj się przyznać. Ja to zrobiłem i stawiałem 99% że w pierwszych trzech postach pod moim wyskoczysz TY ze swoimi jak zwykle moralizatorskimi tekstami Ale pewnie ja jestem tym dresem i szpanerem, a nie godnym moturzystą. I w ogóle zło świata. Trudno, będę musiał z tym żyć i bić kolejne tysiące jako napiętnowany Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po hu* Ci mocny motor, jak jesteś taka święta niewiasta alleluja? Do 130km/h (max. dozwolona w PL - a takiej przecież nie przekraczasz) rozpędzisz nawet starą poczciwą TS-kę...Druga sprawa pewnie wielu tutaj mam zagiętą blachę, ale nikt nie ma jaj się przyznać. Ja to zrobiłem i stawiałem 99% że w pierwszych trzech postach pod moim wyskoczysz TY ze swoimi jak zwykle moralizatorskimi tekstami Ale pewnie ja jestem tym dresem i szpanerem, a nie godnym moturzystą. I w ogóle zło świata. Trudno, będę musiał z tym żyć i bić kolejne tysiące jako napiętnowany Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - a każdy jak ucieka jest wyluzowany jak ghost rider. I nigdy w życiu nie może spowodować poważniejszego wypadku, niż jakby nie miał przed czym uciekać... Ręce opadają teraz ktoś wyskoczy z tekstem że sama jazda to ryzyko i na tym polega zabawa. No to czemu od razu nie stawać na koło w korkach ?! Już widzę jak stara cebra z 21 latkiem na pokładzie ucieka vectrze... Sry - ja nie przeceniam swoich umiejętności, a łamanie przepisów jak już to biorę "na klatę" a nie spier... PS. jak narazie mandatu brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.