Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polerowane Felgi


skorpuch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie dość, że wypolerowałem to jeszcze pomalowałem pod kolor baku szprychy w felgach. To by mogło oznaczać, że ukrywam spawanie ).Każdy robi co mu się podoba i pewnie ktoś ukrywa jakieś wady, ale większość na pewno nie.Na swoim przykladzie powiem, że za malowanie z lakierem za jedną felgę dałem 140zł + na jedną felgę 2 dni zapierdzielania z papierem ściernym, aż ręce odpadały (ten piecowy lakier na prawdę trudno zchodzi). To gdybym miał coś ukryć wolałbym za 500zł kupić nową felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wszystko jest ładnie pięknie jak mamy moto i sobie je przerabiamy. Ale jak przychodzi poszukać używki to zaczynają się schody, a przynajmniej ja tak mam.Motocykle malowane oczywiście odpadają w przedbiegach. Wszystko jest kwestią gustu, ale fascynuje mnie ktoś, kto kupił moto pod koniec np. 2008 roku, a w 2009 już pomalowane i sprzedaje bo mu się znudziło... no cóż, śmierdzi na kilometr, nawet nie ze względu, że faktycznie z nim coś nie tak ale raczej nie chcę moto od zachwianego emocjonalnie użytkownika, który o czymś marzy, indywidualizuje a za kilka m-cy sprzedaje (bo?, no właśnie bo co?)Pominę kwestię, że większość zindywidualizowanych pojazdów po prostu nie trafia w mój gust - jak już przerabiać to dla siebie na kilka lat do przodu, a nie sezon lub dwa.W skrócie: jestem na tak, ale nie na sezon czy dwa, tylko na dłuższą mete bo motocyklem się jeździ, a nie na nie patrzy, taniej wyjdzie tapeta na ściane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.