Jump to content

01baca10

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About 01baca10

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 12/02/1977
 1. 01baca10

  Suzuki Gsr 600

  Zakupiłem właśnie owiewke tą z puiga i zamontowałem - jazda przy większych szybkościach dużo przyjemniejsza.Odebrałem też od lakiernika pług pod silnik i tez zamontowałem. Fajnie sie prezentuje.Takie zmiany wykonałem
 2. 01baca10

  Suzuki Gsr 600

  ta jajowata owiewka nie pasuje do GSR-a. Jednak z puiga jest fajniejsza.
 3. 01baca10

  Suzuki Gsr 600

  mi jednak bardziej podoba sie ta z PUIG-a. Jak mojego moto nie sprzedam to taką właśnie kupię na przyszły sezon.Sprzedaje tylko dla tego, że żona ze mna chce jeździć i potrzebuje czegoś do dalszej turystyki. Byłem GSR-em w bieszczadach i bez owiewki tragedia. Trzeba się wlec niestety bo glowe chce urwać. Doskwiera też brak mozliwości zamocowania bagażu. Dobrze, że bylem sam to wielka torba siedziała za mną.Na miasto ten sprzęt jest świetny i nie chciałbym czegoś innego. Szkoda, że mnie nie stać na dwa motocykle.
 4. ja też tak robię jak kolega wyżej, a że w garażu stoi też moto kumpla to jest raźniej .Zalewam bak do pełna i co tydzień lub dwa odpalam. Jeszcze nigdy nie wyciągałem aku, choć garaż mam nie ogrzewany.Olej wlewam na wiosnę.Z drugiej strony niektórzy już odstawili moto na kołki, ja tam jeżdżę do pracy codziennie . Przestanę jak będą zaspy.
 5. Ja w Link4 przy 60% zniżek płaciłem 60zł na rok. Ale dla mnie załatwienie tego bez wychodzenia z domu - bezcenne
 6. Idziesz:1. Przegląd2. Urząd skarbowy - płacisz 180 czy 190 zł (opłata stała nie ma nic wspólnego z wartością) trzeba pamiętać by wpisać przebieg powyżej 7000km bo jak mniej to traktowany jest jako nowy i płacisz podatek.3. Po zapłaceniu wydział komunikacji, dostajesz tablice i miękki dowód (po 2 tygodniach już mogłem odebrać twardy).4. Ubezpieczasz.Pół roku minęło odkąd ja rejestrowałem i chyba o niczym nie zapomniałem??
 7. ja też jestem megazadowolony, ale sprzedaję swojego. Chcę zmienić na kilofazera.Jeśli się nie uda sprzedać to na wiosnę kupuję szybę i pług, i jeżdżę kolejny sezon.
 8. 01baca10

  Brak Dokumentów

  Ja nie miałem żadnych dokumentów (zapomniałem) i mnie puścili i problemów nie robili.Ostatnio żona od swojego auta zgubiła ten papierek od OC (który wozi się ze sobą). Poszła do PZU i chciała duplikat. Powiedzieli jej, że już nie ma obowiązku wożenia ze sobą tego papierka i Policja może to sprawdzić przy kontroli. Wypisali jej coś tam, że ma OC, ale na jej usilne prośby(powiedzieli, że nie wystawiają duplikatów???).
 9. 01baca10

  Xj600n

  Leśniczy czytaj ze zrozumieniem ;)a co do ssania to nie wiedziałem i jeśli tak jest to tak i koniec.
 10. 01baca10

  Xj600n

  Niekoniecznie. Do 97-go miały cieńsze lagi i jedną tarcze z przodu. Może to być rocznik 97 i I-wsza rej. 98.
 11. straż miejska chyba nie może dać punktów??? - ale może się mylę.
 12. kominiarkę łatwiej wyprać i wyschnie przez noc. Poza tym jest trochę ciszej i pod szyją nie wieje jak zrobi się chłodniej.
 13. gratulacje!!!też mam takiego i świetny to sprzęt. Szerkoiej drogi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.