Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Banditem Z Kolanem W Winklach


Shakal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjzyj sie ujeciom z przodu, z tylu faktycznie moze to tak wygladac bo takie wrazenie robia kolorowe wstawki w ubraniu. Gdyby to byl jednokolorowy kombi i do tego z wyciagnietym kolanem to napewno inaczej by to wygladalo. Jedynie glowe przekrecam zeby byla "w pionie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o tym mowie, wiem jak wyglada moje ubranie i takie to robi wrazenie, ale nastepnym razem zwroce na to wieksza uwage bo faktycznie tak teraz przeklatkowalem zakrety i moze byc troche lepiej Zobacz na 2:53 jest zblizenie z przodu, troche inaczej to tutaj wyglada czy sie myle?Dupy juz nie zwieszam, bo robilem tak na poczatku, ale strasznie mnie potem nogi bolaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to jak to wyglada. Poczytaj caly temat od poczatku i zobaczysz na co ja jestem nasterowany - wlasnie na efektywnosc pokonywania zakretow... To co napisalem, nie ma na celu poprawy wizualnej Twojej sylwetki, ale sprawienie, ze pojedziesz jeszcze szybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisze Shogun - tylko zludzenie. Na wiekszosc edycji GP Wyrazow skad pochodzi ten filmik bylem i nie tylko jako widz ale jako uczestnik , i widzialem co shogun potrafi. I co jak co, ale bylem nieraz zaskoczony ze w sumie bedac tak przyklejonym do maszyny bez wywieszania kolana dawal rade naprawde nisko polozyc maszyne i osiagac dobre czasy na torze a cwiczyl wytrwale Spod podnozkow nieraz ostro iskry potrafily sie posypac...ja wiem ze jedno z drugim nie musi isc w parze, ale shogun jakby wywiesil tylek i wychili kolanko to musialby pomyslec na spodniami ze sliderami, ale to moje zdanie nie wiem jak shogun i inni ktorzy widzieli go w akcjii.A tutaj moje foto z wyrazowa na bandicie bez wystawiania kolana oraz dupy. Sekunde po zrobieniu tego zdjecia przytarlem plugiem o nawierzchnie toru. Wystawiajac kolano i tylek spokojnie przytarlbym kolanem, ale jak widac wtedy w dzinsach jechalem. A jak wjechalem w tym sezonie na wyrazow w skorzanych portkach, to po treningu byly delikatne ryski na silderach. Wiec jednak sie da http://img198.imageshack.us/img198/5324/img4502eyy.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jezdzilem tam. A mam do Wyrazowa 25km... :-) Dlatego w zadnym ze swoich postow nie wypowiadalem sie na temat Twoich wynikow na "torze" Wyrazow ;) P.S.Jak bedziesz sie wybieral do Wyrazowa, to daj znac, chetnie podjade obejrzec sobie na zywo i wtedy jesli okaze sie ze gadalem glupoty w tym temacie stawiam duzego browara ;)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.