Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oszust Na 4um ! Uwaga !


Sc0uT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lol osobiście to nie czekałbym na kase tylko odwiedził bym go z moim jedynym najlepszym przyjacielem beisbolem i w jednej racie na miejscu bym odebral . niestety to jst polska trzeba sobie umieć radzić
trafil bys na mnie to dostalbys wpier*ol swoim wlasnym baysbol' em Cross pisalem juz sporo razy zanim zaczniesz bezmyslnie klepac po klawiaturze to rusz banka - widze nie potrafisz.Wiesz pod co to podlega ? Powiem - pod prokuratora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku skomentuje pewne PW ktore dostalem. Tak wlasnie jest, jak sie komus ufa ble ble ble... Juz nie raz o tym pisalem. Masz racje spieprzylem sprawe z samego poczatku, to moja wina, dalem nabijac sie w butelke niejednokrotnie i teraz dopiero wszystko posklejalem sobie do kupy. Masz tez racje, ze wiekszosc forum sie ze mnie smieje, bo pewnie i tak jest. Zycie przynosi rozne niespodzianki, ja jako mlody czlowiek - 21 letni, w zyciu niewiele przeszedlem, ale to nie zmienia faktu- za 'miętko' to rozegralem, teraz obijanie ryja komus, to chyba nie jest dobre wyjscie, bo w tym momencie ja sobie bagna moge narobic i tyle dobrego bedzie z tego. Glowa ruszylem dopiero po Waszych postach itp...To chyba na tyle. Samym tematem na temat jego osoby narobilem burdelu w okolo jego osoby i chyba to bylo w tym najistotniejsze.Po poludniu dostalem tak jak chcialem- 3 rate.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życze ci powodzenia w odzyskaniu kasy na twoim miejscu doliczylbym sobie jeszcze z 1000zł za poniesione straty czyli za nerwy i za oplacanie motoru oraz za czekanie.jak uda ci się odzyskać całość kasy postaraj sie jeszcze dowiedzieć co się stało z tym motorem może ci się uda odzyskać to co z niego zostało i będziesz miec i kase i reszte z motoru może uda ci się go jeszcze wyremontować wkońcu stara miłość nie rdzewieje i niekiedy lepiej oddać motor do dobrego i szybkiego serwisu niz do kumpla co i tak się na niczym nie zna zaplacisz o 100-200zł drożej ale masz szybciej i pewniej.i nie musisz czekac trzy miesiące na motor a co do kamikadze to przydała by mu się nauczka za to co zrobił i może by go nauczyło aby cudzego nie ruszać...znam takich jak on stara 20letnia bejca która ledwie jeżdzi stary dres z czterema paskami i myśli ze jest bosem miasta hahahahahahah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary bierz przykład z banku;) oni biorą premie za ryzyko i premie za czas. Na ch*j mi ta kasa np pod koniec roku. Jeśli miałbym ją dostać za rok to wole sobie naliczyć ten stracony czas w którym jakbyś miał kase albo byś zarobił albo przynajmniej jeździł. Tak czy siak wydaje mi się że i tak Cie wych*jają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.