Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley-davidson Demo Truck Tour


a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja mam jeszcze jedno takie głupie pytanie. Stałem w kolejce z 2 gostkami. i jeden oddał mi XR bo chcieli w dwójkę jechać Kto to był może ktoś z forum?w sensie w dwojke ze na dwoch XR
tak to my XR oddał Ci Michał on rzadko bywa na forum. A ten drugi to sem ja Dosiedliśmy potem XR i też pośmigaliśmy. Bardzo przyjemnie. Definiuje zupełnie inną jazdę motocyklem. Strasznie relaksującą ... tylko te drgania Pozdro i podziękowania dla Bilka Ojciec uhahany za tego Muscle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że "japońcom" spodobał sie xr (ze mną na czele) . Miałem przyjemność dosiadać dwa razy tej maszyny (raz czarnej raz pomarańczowej(sic!)). To telepotanie na wolnych bardzo a to bardzo mi się spodobało i jak tylko będę w posiadaniu większej kasy to jako drugi motocykl do np. jazdy do baru kupię XR. Jak dla mnie motocykl na wskroś udany!!! chyba się w nim zauroczyłem i pokochałem nawet różne jego zboczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to witam poznałem kolejnego forumowicza sory za hmm to i Bilek tez tam gdzies był witam Panowie:)
ano brałem od Was dokumenty jak wyjeżdżaliście
Właśnie wróciłem,300km nawinięte na Street Glide.Banan z pyska nie złazi
ja też wróciłem właśnie, niezwykle udany wieczór tyle że ja się woziłem "kredensem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaż późno dojechałam to udało mi się wsiąść na XR 1200 chociaż jeden pan próbował mi go odradzać i był zdziwiony - nie wiem dlaczego Generalnie zawsze marzyłam o przejażdzce na HD i sie spełniło , ale tego modelu akurat nie kupiłabym sobie. Jak dla mnie ten wibrator miał aż za duże drgania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez o ode mnie wielkie dzieki!!!!Jestem pod wrazeniem panowie za organizacje i w ogole za akcje.Bylo super wyprobowac sprzety.Po takich akcjach juz wiesz co mozna kupic i do czego sie przymierzac -jak dla mnie softail custom-dzieki Arch za wyrozumialosc i cierpliwosc pozdrawiam chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę ,że się zaroi na forum od właścicieli H-D ,będą na pierwszym lub drugim miejscu zaraz po fazerach
nie przypuszczam... rynek wtórny jest mikry, a każdy miał napisane w kwicie ile kosztuje to czym jedzie aczkolwiek ani iron 883 ani nightsteer 1200 które dziś testowaliśmy z kobitą cenami nie straszą w porównaniu z japonią...event generalnie spoko.chleb ze smalcem i takie tam...pozytywnie.no i średnicówka w deszczu od końca do końca...bezcenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja udana było super!! Night Rod Special Rewelacja czuć jak ciągnie na każdym biegu przynajmniej takie są moje odczucia bo nie jeździłem motocyklem o większej pojemności niż 900cm3. Teraz pozostaje wygrana w totka i widzimy się na zakupach w Harley-davidson.Może kiedyś będę miał takiego w garażu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie jeszcze podobają klamki...bo fajnie jakoś w ręce leżąi jak nie lubie diodeksów i tego typu chłamu chińskiego tak tylne lampy w ironie zawierające w sobie migacze stopy i pozycje mi się podeszły. i fajnie wyglądają na drodze.ale przy okazji chciałem spytać czy za doborem dzisiejszej trasy [średnicówka tam i nazad ] kryje się jakaś mroczna i krwawa tajemnica że w sensie z tymi harleyami coś nie teges na zakrętach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dolaczam sie do Bada, dzieki Panowie i Panie ;) za rewelacyjna nocna wyprawe! Fajnie bylo sprobowac czegos nowego. Podziekowania dla Harleya Davidsona i ekipie z Arrow'a min. Bilkowi i Archowi oby wiecej takich akcji!
To co panowie, może kebab w Sosnowcu ? ;p Co do wibry XR 1200 - jak dla mnie rewelacja ;D i idzie na koło, co nie Jaca ;p No i oczywiście Czarna sunącą Meduza - Night Rod Special, przepiękny motocyckl, niesamowita moc, odejście.... on ma coś w sobie ! Niestety jak dla mnie bardzo niewygodna pozycja na dłuższą trasę. No i trochę mnie z niego zwiewało ;p Więcej grzechów nie pamiętam, żadnego nie żałuję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie, może kebab w Sosnowcu ? ;p Co do wibry XR 1200 - jak dla mnie rewelacja ;D i idzie na koło, co nie Jaca ;p No i oczywiście Czarna sunącą Meduza - Night Rod Special, przepiękny motocyckl, niesamowita moc, odejście.... on ma coś w sobie ! Niestety jak dla mnie bardzo niewygodna pozycja na dłuższą trasę. No i trochę mnie z niego zwiewało ;p Więcej grzechów nie pamiętam, żadnego nie żałuję ;)
Przy kebabie dalej stoi Jacy laska i do tej pory śmieje się z kawału, który opowiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy okazji chciałem spytać czy za doborem dzisiejszej trasy [średnicówka tam i nazad ] kryje się jakaś mroczna i krwawa tajemnica że w sensie z tymi harleyami coś nie teges na zakrętach?
z racji bezpieczenstwa bez gleby sie nie obylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.