Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Wjechał W Drogę Krzyżową, Jedna Osoba Nie żyje


rakotworczy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po drogach sie nie lazi... strasznie mnie to wq..wia.http://www.tvn24.pl/-1,1595143.1,0,1,tragi...,wiadomosc.htmlz drugiej strony znowu koles ktory nie zatrzymuje sie na wezwanie Policji. Jak tak dalej pojdzie to beda oddawac strzaly ostrzegawcze chcac zatrzymac motocykl.co to za moto?
co cie wq...wia ?? ze droga krzyżowa szła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drogach sie nie lazi... strasznie mnie to wq..wia.http://www.tvn24.pl/-1,1595143.1,0,1,tragi...,wiadomosc.htmlz drugiej strony znowu koles ktory nie zatrzymuje sie na wezwanie Policji. Jak tak dalej pojdzie to beda oddawac strzaly ostrzegawcze chcac zatrzymac motocykl.co to za moto?
na mój gust to R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co cie wq...wia ?? ze droga krzyżowa szła
Sliski temat. szczegolnie przed swietami. Nie mam nic przeciwko wierze ale wg mnie chodzenie po drogach to przesada. Mowie w szczegolnosci o pielgrzymkach - chodzenie po drogach wiaze sie z ryzykiem a o powodowaniu korkow nie wspomne.Co do tego kierowcy to sadze ze jeszcze dzis dowiemy sie szczegolow dlaczego sie nie zatrzymal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koment jakiejś moherki z onetu "Po pierwsze motocyklista z kolegą uderzyli w sam przód uczestników Drogi Krzyżowej. Nawet nie wiecie jak się czułam nie wiedząc, czy wszyscy z mojej rodziny i bliskich żyją. Motocyklista minął krzyż i ministrantów (których normalnie zdmuchnęło) i uderzył w wiernych. Jechał z bardzo dużą prędkością i w ogóle nie hamował!!!!!! Światła miał włączone i było słychac tylko ryk silnika."Pewnie jakiś zdesperowany satanista chciał rozgonic ten pochód, wsiadł na diabelskie moto i ogień w owieczki. Piekielna R 666 zebrała krwawe żniwo. Apokalipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliski temat. szczegolnie przed swietami. Nie mam nic przeciwko wierze ale wg mnie chodzenie po drogach to przesada. Mowie w szczegolnosci o pielgrzymkach - chodzenie po drogach wiaze sie z ryzykiem a o powodowaniu korkow nie wspomne.Co do tego kierowcy to sadze ze jeszcze dzis dowiemy sie szczegolow dlaczego sie nie zatrzymal.
Jak chodzi po drodze nawalony antek to jasne ze wiaze sie to ryzykiem, ale jesli jest jakikolwiek pochod to ryzyka nie ma a przynajmniej byc nie powinno... Zawsze winni mają być ludzie?? niestety ale motocyklista to tez człowiek i czasem niektorym odpierda..... Niby jak policja miała go zatrzymać?? wyskoczyć przed moto??? jeszcze pewnie kolo straciłby panowanie wypierdzielił się, coś sobie zrobił i wtedy policjanci byliby konowałami z tego powodu... a co do korków to jak jest pochód motocyklowy to też tworzą się korki... żeby tego uniknąć należałoby zabronić jeździć motocyklistom w grupach liczniejszych niż 5moto??Przy następnym poście wielmożnego pana radziłabym się troche zastanowić, bo nie chce mi się kolejny raz wysilać na odpisywanie, a tempoty zniesc nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkur... ze pod kazdym takim glupim artykulem jest masa postow pojeba... wsioków, podlacza ciecia internet na wsi i kazdy sie chce wypowiedziec jaki to on jest Ynteligentny, po hu. dolewaja oliwy do ognia i pozwalaja to wogole komentowac, niech pisza co chca ale bez mozliwosci komentowania. Kolejna sprawa to czemu po raz kolejny nie widze kto to napisał. Jakis cwok wjechal w tlum ciekawy jestem co było przyczyna mam nadzieje ze poniesie konsekwencje ale cos mi sie zdaje ze wina jest po stronie organizacji, co do wieku tego zmarłego sie nie wypowiadam 82 lata mowi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w końcu na forum śląskich motocyklistów przestaniemy się bawić w prasówkę wypadkową z całej Polski i zajmiemy się "bardziej motocyklowymi" sprawami i może bardziej z naszej okolicy?Po to jest interia, onet czy inne TVN żeby o tym pisać. Po cholerę to tu powielać, toczyć dyskusje i marnować forumowy transfer ?? I tylko się przez to na forum atmosfera psuje bo jeden z drugim zaczyna pisać stylem jakim piszą ludzie w komentach na w/w portalach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w końcu na forum śląskich motocyklistów przestaniemy się bawić w prasówkę wypadkową z całej Polski i zajmiemy się "bardziej motocyklowymi" sprawami i może bardziej z naszej okolicy?Po to jest interia, onet czy inne TVN żeby o tym pisać. Po cholerę to tu powielać, toczyć dyskusje i marnować forumowy transfer ?? I tylko się przez to na forum atmosfera psuje bo jeden z drugim zaczyna pisać stylem jakim piszą ludzie w komentach na w/w portalach...
Dobrze prawi /popieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sezon pielgrzymkowy to bym chętnie założył dwie kosy po bokach i walił w te baranie tłumy na pełnej prędkości . Krew by się lała a mi by się serce radowało ! WYPAD Z ULICY , POMAZAŃCY !! Może tak dla odmiany my raz w roku sobie będziemy po kościele jeździć pomiędzy ławkami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul - jak sie nie podoba w polsce to nara ! katolicy są tutaj większością, a w kraju w którym powszechnym spospobem na zdobywanie jakiejkolwiek władzy jest demokracja, mniejszość musi się podporządkować. A z ławkami to raczej nie rozumiem - jak porównujesz kościół do drogi to myślę że pomogą Ci w Rybniku na ulicy Gliwickiej a jak już Cię zrozumieją, to wal na A4 i CU.Ogółem słabość ogarnia - za 7 dni na Jasnej Górze to wszyscy będą... a to ktoś ma nowy kombik, a to inny nowy sprzęt, jeszcze inny jedzie bo wszyscy jadą, a potem są jeszcze Ci co jadą na mszę ( tych ostatnich to nie rozumiem bo jak można być takim debilem czyż nie ? ;) ) A o wypadku raczej jest za mało informacji żeby snuć dywagacje na temat powodów całego zajścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sezon pielgrzymkowy to bym chętnie założył dwie kosy po bokach i walił w te baranie tłumy na pełnej prędkości . Krew by się lała a mi by się serce radowało ! WYPAD Z ULICY , POMAZAŃCY !! Może tak dla odmiany my raz w roku sobie będziemy po kościele jeździć pomiędzy ławkami ???
Po pierwsze to nie była pielgrzymka tylko pochód, po drugie tylko pielgrzymki chodzą po drogach?? My też czasem jeździmy tempem 10km/h i tamujemy ruch, pielegniarki, gornicy, strazacy, policjanci, ratownicy medyczni, stoczniowcy, pochody do walki z nałogami, rakiem, i wiele wiele innych... Twoim zdaniem najlepiej by było wszystkich wybijać... Pozatym chodniki są dla pieszych a nam też często się zdarza po nich jeździć i jeszcze nie trafiłam się z obelgami w moim kierunku ze strony pieszych.Wydaje mi się że się w głowę uderzyłeś przed napisaniem tego postu A jeśli chodzi o zaśmiecanie trasfera, to może byście napisali jakie tematy można poruszać a jakie nie??? Moim zdaniem można pisać o czym się żywnie podoba. Forum jest śląskich motocyklistów, a nie forum o mototyklistach. Wypowiadają się tutaj ludzie wszechstronnie ukierunkowani i na różne tematy i moim zdaniem to jest ok.Wiadomo, że każdy temat powinien być poruszany w odpowiednim dziale i że niekiedy zdarzają się posty całkowicie off topic, ale od tego są moderatorzy, żeby nad tym czuwaćPozdro:biker:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul - jak sie nie podoba w polsce to nara ! katolicy są tutaj większością
No nie podoba mi się , i jakby to było tak proste w moim wypadku to już dawno by było "nara" , uwierz mi ( jak masz w domu coś takiego jak żona i dzieci , to wiesz o co mi chodzi ) . Uciekam z tego pięknego kraju tak często jak to tylko możliwe , i czym dalej tym lepiej . A właśnie najbardziej mnie tu podkurw*a ten niby katolicyzm na pokaz , nie mający W OGÓLE pokrycia w podejściu do ludzi i życia na co dzień .
na zdobywanie jakiejkolwiek władzy jest demokracja, mniejszość musi się podporządkować.
poplątałeś demokrację z totalitaryzmem , które lekko się wzajemnie wykluczają .ps . jak mnie zobaczysz gdzieś na mszy , to jedynie z granatem zaczepnym , albo snajperką wycelowaną w tego grubasa w babskich ciuchach co robi sztuczki i cienko śpiewa na środku tej szopki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koment jakiejś moherki z onetu "Po pierwsze motocyklista z kolegą uderzyli w sam przód uczestników Drogi Krzyżowej. Nawet nie wiecie jak się czułam nie wiedząc, czy wszyscy z mojej rodziny i bliskich żyją. Motocyklista minął krzyż i ministrantów (których normalnie zdmuchnęło) i uderzył w wiernych. Jechał z bardzo dużą prędkością i w ogóle nie hamował!!!!!! Światła miał włączone i było słychac tylko ryk silnika."Pewnie jakiś zdesperowany satanista chciał rozgonic ten pochód, wsiadł na diabelskie moto i ogień w owieczki. Piekielna R 666 zebrała krwawe żniwo. Apokalipsa
R 666 ? To jakieś nowe moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podoba mi się , i jakby to było tak proste w moim wypadku to już dawno by było "nara" , uwierz mi ( jak masz w domu coś takiego jak żona , to wiesz o co mi chodzi ) .
Twoja żona biorąc ślub z obywatelem niemiec automatycznie dostała niemieckie obywatelstwo, wiec nie rozumiem dlaczego nie wracasz do ojczyzny?
najbardziej mnie tu podkurw*a ten niby katolicyzm na pokaz , nie mający W OGÓLE pokrycia w podejściu do ludzi i życia na co dzień .
wynika to z Twojego braku miłości do bliżniego. powiniens pojsc na rekolekcje wielkopostne, zastanowc sie nad postepowaniem, przyjac Pana Jezusa do serca i zyc wg przykazan PS. Giemul Wesołych Świąt! Niech Pan Jezus zamieszka w Twoim sercu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podoba mi się , i jakby to było tak proste w moim wypadku to już dawno by było "nara" , uwierz mi ( jak masz w domu coś takiego jak żona i dzieci , to wiesz o co mi chodzi ) . Uciekam z tego pięknego kraju tak często jak to tylko możliwe , i czym dalej tym lepiej . A właśnie najbardziej mnie tu podkurw*a ten niby katolicyzm na pokaz , nie mający W OGÓLE pokrycia w podejściu do ludzi i życia na co dzień .poplątałeś demokrację z totalitaryzmem , które lekko się wzajemnie wykluczają .ps . jak mnie zobaczysz gdzieś na mszy , to jedynie z granatem zaczepnym , albo snajperką wycelowaną w tego grubasa w babskich ciuchach co robi sztuczki i cienko śpiewa na środku tej szopki .
ze snajperka to bys nie musial sie nawet pojawic na mszy:P moglbys sobie stac kilkaset metrow od mszy:Pco prawda to prawda... troche bardzo na pokaz jest ta cala religia w naszym kraju a powinna byc to sprawa indywidualna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w końcu na forum śląskich motocyklistów przestaniemy się bawić w prasówkę wypadkową z całej Polski i zajmiemy się "bardziej motocyklowymi" sprawami i może bardziej z naszej okolicy?Po to jest interia, onet czy inne TVN żeby o tym pisać. Po cholerę to tu powielać, toczyć dyskusje i marnować forumowy transfer ?? I tylko się przez to na forum atmosfera psuje bo jeden z drugim zaczyna pisać stylem jakim piszą ludzie w komentach na w/w portalach...
100 % zgadzam sie z Toba , lepiej by bylo gdyby Forumowicze byli przy temacie Moto , a klachy i pierdoly zostawili Mocherom i wiejskim Klachom Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.